1) Zoomx mód - zoom látáshoz

Sok játékos észre a csatában, néha nem nagyobb növekedést mesterlövész körét. «ZoomX» kell megoldani a problémát, ahelyett, hogy a szokásos három alkalommal mesterlövész megközelítést tesz egy négyest.

Nem elhanyagolható az a tény, hogy a szint a látvány megközelítés lehet beállítani, hogy, állandó költségek, x2, x4, x8, x16.

4-utas sniper módban (kösz az ötletet likantr0p le lehet).

Ahhoz, hogy kapcsolja ki / be a 4-es helyzetében mesterlövész «ZoomX» üzemmód gui / zoomX.xml fájl paraméterek módosítására

Megjegyzés: szerkesztésekor config file zoomX.xml nem használhatja notebook. 100% működik Notepad ++.

Változó sokaságának 4 mód ZoomX:

Megjegyzés: Az archívumban megtalálhatók ZoomIndicator, jelzi a nagyszámú zoom sniper módban. Telepítse szükség.

beállítás:
  1. Letöltés Koshnaranek - ZoomX módok (105,2 KiB, 38.688 letöltés);
  2. Másolni a mappát gui és a scripteket World_of_Tanks / res_mods / 0.H.H /.

Jó napot kívánok. A kérdés az off topic, de remélem a segítséget. Kérem, mondja meg, mit kell tenni, így az átállás során arcade mesterlövész látvány alapértelmezett kamera átvált a minimális zoom nem számít, amit én kiszálltam zoom sniper módban utoljára. Azaz: Kinagyíthatom multiplicitás 2 4 6 8 10; kell, hogy legyen az átmenet sniper módban kaptam sokaságának 2 nem számít, amit én kiszálltam a sok sniper módban utoljára. Köszönöm előre is a segítséget.

Bocsánat. NoScroll.xml fájlban található. Köszönjük Mego hasznos módon.

Nekem is van egy standard hatálya alá, ez nem áll fenn. Én meg pravelno

Talán csak nem vettem észre? Meg kellett volna 4 szintű sokfélesége jelenik meg, ha azt szeretné, hogy ellenőrizze, a Beállítások menüben állítsa zoomX4.xml ott tart szeres 20, például. Vedd meg ezt: Augusztus 20. február 4. És a játékban van egyértelműen észre a nagyítási szinten, majd térjen vissza a helyes, és mindent, amit az a mód, és minden működik hurrá.

Egyszerűen és röviden. Köszönjük!

CAHEK: Egyszerűen és röviden. Köszönöm.
Torma ott, a játék nem indul el. (Rohantam át (XVM)

Kapcsolódó cikkek