Jobs az orvosi központban a Maya klinikák

A tevékenység típusa:
  • szakmai vizsgák,
  • Konzultatív vétel a betegek,
  • tolerancia lépéssel (d ETI és felnőttek).
A jelenléte érvényes tanúsítvány szükséges.
Tisztességes bér, barátságos személyzet.

sebészeti nővér

  • feladatai:
  • A tudás a munka a működési egység
  • A tudás Orvosi műszerek (ENT, nőgyógyászat, stb)
  • Időben és pontosan végrehajtja a kezelő orvos;
  • követelmények:
  • Néhány főiskola / egyetemi képzés befejezése
  • A jelenléte érvényes tanúsítvány
  • Tapasztalat: 3 év
  • Feltételek:
  • Állandó, teljes munkaidős területén a munkáltató Osztrovszkij, 21.
  • Dekoráció, ünnep, betegszabadság, stb By TK
  • Tól 8.00-18.00, 5/2

nővér

  • Másodlagos szakorvosi képzés ápolási
  • tapasztalat nélkül
  • A rendelkezésre álló orvosi könyvek
  • Elvégezni az összes lépést az ápolási folyamat betegellátás (elsődleges értékelését a beteg állapotának értelmezése a kapott adatokat, ápolási terv, a teljes pontszám eléri).
  • Időben és minőségileg végre megelőző és diagnosztikai és kezelési eljárások az orvos által előírt.
  • Assist vezető orvos diagnosztikai és kezelési manipulációk és a kis műveletek járó- és fekvőbeteg beállításokat.
  • Biztosítani kell a megfelelő tárolásra, könyvelési és ártalmatlanítási gyógyszerek, amit a betegek gyógyszert kap.
  • Magatartási jóváhagyott orvosi jelentések dokumentációt.
  • állandó munkahely
  • A munka területén a munkáltató
  • Teljes társadalmi. csomag
  • váltott műszak

adminisztrátor

neurológus

Adatvédelmi és adatvédelem.

Elhagyva az adatokat az oldalon, Ön vállalja, hogy az adatvédelmi és az adatok védelme.

adatvédelem

Előállítása a személyes adatok

Ahhoz, hogy kommunikálni az oldalon a felhasználó köteles személyes információt. Annak ellenőrzésére, az adatok, az oldal fenntartja a jogot, hogy a személyazonosság igazolását online vagy offline módban.

Személyes adatok kezelése

közlés

Miután a felhasználó elhagyta a hozzá beérkező adatokat egy megerősítő üzenet a sikeres regisztrációt. A felhasználónak joga van bármikor leállíthatja a hírlevelek a megfelelő szolgáltatást a honlapon.

biztonság

A weboldal biztonságos felhasználói fiókot a jogosulatlan hozzáférést.

Bekövetkező változások bejelentése

Kapcsolódó cikkek