7 titok az önálló márka a szociális hálózatok

Ez már sokkal jobb. Emlékszem, volt egyszer egy ilyen rövid cikket. Azonban nem elég a technikai jellemzői. Például, ugyanaz a kapcsolattartó csoportok léteznek. A termék ilyen csoportok és a vitákban részt venni, azt mondta, hogy legalább te nem csak irodai plankton, majd újítások, fordult egy kört a szakemberek és ebben az esetben nincs senki, hogy konzultáljon. A cikkben van egy utalás, de nem világos, nem kerülnek nyilvánosságra. És véleményem szerint túl erős elfogultság karrierizmus. Te nem a „karrier” write, ezért maguk léptettek életbe MH rendes olvasó, és ez nem csak egy törtető :) Hozzáteszem, és meg fogja vizsgálni egy pár példát oldalak agyvérzés, sportolók, stb Jó lenne, hogy a munka a legnépszerűbb és hasznos linkek a társadalmi hálózatok.

Sajnos, jól megírt önéletrajz vagy prezentáció (ebben az esetben a személyes) - nem mindig felelnek meg töltés (jó wrapper nem garantálja semmi)
De egyetértek, az emberek több időt rajta - egy helyen!

Tudja, hogy a kifejezés? - „Ki a két veszekedő hibáztatni valakit, aki okosabb.” Legyen két :) Andrew nem volt agresszív, azt mondta, amit gondolt, talán egy kicsit érzelmi, hanem csak annak a ténynek, hogy a szubjektum nem érti, és azt hiszi, csak az írásos anyag. Semmi baj. És kérdésében a kezelés az Ön számára, vagy mit - mi a különbség, hogy Ön hogyan kezeljük azt nem fontosabb, mint te magad csinálni? Ja, és nem tévesztendő össze a hivatalos levelezés - a vita a férfi magazin honlapján nem célja, hogy tiszteletteljes bánásmód - mind itt vagyunk, „zhvotnye” :)

Mark, valóban, ebben az esetben jobb, hogy hagyja abba a vitát. És ez lesz (vagy inkább, hogy megtörténjen), mint ahogy az velem, és Eugene - megy az egyén számára.

Eugene, de csak egyharmada érdekházasság, a minőségbiztosítás, az biztos, hogy pontosan, de most kérem - Tedd egy linket a statisztika. 1/3 nagyon nagy számú.

Az első kérdés. Már írtam -, így nincsenek statisztikák, van egy véleményt, amely támogatja a pszichológusok.

Az első kérdés. Nem, Eugene, amit eredetileg írtam nem igaz. Miután a megjegyzések Marc - már - egy új módon. Most, válaszul a bejegyzést írok. „Van egy olyan vélemény, amely támogatja a pszichológusok.” Na jó. Annak érdekében, hogy ne térjen vissza a fő azt javaslom, hogy hagyja ezt a vitát.

Sajnáljuk, de a vélemény kizárólag a statisztika? Kizárólag magyarázni, hogy mi az alapja a véleményem, a jelenlegi rövid: egy érdekházasság - ez nem csak a zsákmány, ez a típusú ember. Ezek az emberek csinálnak alapján a logika, raschityvaya. Ezek az emberek körülbelül egyharmada. Egészen egyszerűen azt hittem, hogy a Nobel-díj kiszámításánál semmit sem, és ezért nem garantálja azok pontosságát.

Nagyon boldog, hogy már kezdett kommunikálni normál nyelv és véleményt cserélnek.

„Sajnáljuk, de a vélemény alapja kizárólag a statisztikákat?”

Nem, persze. Általános szabály, hogy a hivatalos statisztikák fekszik, mint a légzés.
Körülbelül egy érdekházasság nem egyeznek egymással. Igen, vannak emberek, akik mindent megtesznek alapján a motívumok érdeklődés. De nem hiszem, hogy egy ilyen harmada a teljes népesség. Lehet ez olyan rossz?

Én is. Remélem, hogy továbbra is folytatódik a szellemben.

Szerint a - igen. Tetszett nagyon beszédes példa: Képzeld el, hogy él a falu 100 lakosa van. A falu fogja támadni a banditák 5. Ki fog nyerni? Ha mindenki otthon maradni, akkor valószínűleg banditák. És ha közösen cselekszünk, akkor nagy valószínűséggel a banditák nincs esélye. Ezért vagyok az elmélet a többség, de ugyanakkor természetesen a személyes identitás. Mi van, ha az egész a többség.

Ha az a házasság, én inkább érdekházasság. Miért? A pszichológusok szerint, egy ilyen hosszú távú házasságot. Sokan úgy vélik, hogy minden jön le, hogy a zsákmány - ez nem. A érdekházasság típusa alapján a személyiség, prevykshey élet megközelíteni a problémát racionálisan, nem érzelmileg. Azt, hogy szórakoztató, megy minden vitát, és hasonlítsa össze azokat, akik jók, és azok, akik ellenzik. Azok, akik számára - ezek a logikus, nyugodt, akik ellen - éppen ellenkezőleg, és nem érzelmi érvek, csak én nem lefekvés a kedvelt személy nem található. Nagyon lapos. Ismét a legtöbb eltúlzott. Az ilyen házasságok természetesen kevesebb.

Eugene, helyzetük eltérő, mert a példa a harc az élet, és a cikk harc a karrier, akkor tudja, hogy az élet sokkal értékesebb ez, és hogyan, hogy veszély splachayut emberek

Dmitry Arisztotelész három fajta barátság. kedvéért az öröm, a javára (kapzsiság) és a kedvéért is, azaz, barátság kedvéért barátság. Ebben a cikkben a barátaim kell szerezni annak érdekében, hogy a kívánt előnyöket. A karrieristák, definíció szerint, nem lehet igazi barátok. Végtére is, a kedvéért emelése egy új szakasza a karrier létrán, akkor készen áll a holttesteket. Ambiciózus - egy különleges típusú személy elvek nélkül, a becsület és a méltóság.

Ahhoz, hogy az, aki vezet „Bentley” és dohányzik, kubai szivar, étkezési bikinis lány (burger van álmok - esküszöm), párhuzamosan az oldalon. Ő engedheti meg magának, hogy bármilyen profil nem gőzöléssel az ő képét.

Filiszteus álmok? Szergej, én nem szeretem az álmaimat. Tény, hogy nem párhuzamos, hanem inkább takarékosan és egyszerűen, semmi több nem találják. Érthető, miért ezek az emberek adnak okot őket bámulni és beszélni - igaz? Tehát még nem nyitotta Amerikában. És egy példa erre. például.

Eugene, nem tudom. Például, ha én vagyok az életben ügyvéd és a hobbim is táncol (mint a hip-hop), furcsának tűnhet, hogy kollégái közül, de miért van szükségem a véleményét kollégák, ha szeretem a hobbi.Ya köze ahhoz, amit én Kaifu, én kb ezt.

Kapcsolódó cikkek