41. Beszámoló dasclinic Moszkva, Perovo, Perovskaya Street, 22,

Voltam fogadás a Vaganova Nicholas, törölni több papilloma. Most egy hónap telt el a beavatkozás után, és értékeli a munkát öt. Minden nagyon finoman és szakszerűen. Felvettem az ajánlással és javasolni fogja. Köszönöm.

Volt a klinikán, ezzel pályás hegek, az eredmény nem tetszik egyáltalán. A pozitív hozzáállás nem veszi észre az ügyfelek. Minden sajnos már nem megy oda. (((Én keresni egy jó klinika, ahol a normális hozzáállás.

2 hónappal az utazás Perovo Novogireevo, t. Hogy. Nagyon tetszett a klinikán, és a személyzet. Csináld COLLOST oltási (ez a kollagén alapú gyógyszer nagyon meredek). Különösen azért választotta ezt kozmetológiai t. Hogy. Ő egy hiteles képviselője, és van a legközelebb a házam. Az orvosok voltam a Vaganova és Lianochki, az utóbbi különösen tetszett, mint egy ember, és profi. Ő gyakran különböző csillagok eljárás, ezért nagyon érdekes beszélgetni valakivel. további ›

Szeretném kifejezni hálámat Dr. Liane. Gyermekkora óta küzdöttem a pattanások, és később a poszt-akne. Ez a probléma úgy tűnt nekem elviselhetetlen, amíg kaptam egy időpontot a szőlő. A kezelés jön fokozatosan, azaz a. Hogy. Megszabadulni utáni acne folyamat nem egy nap. Ajánlása alapján az orvos, én változott a diéta, hogy a személy már kevésbé gyulladt, majd jött egy eljárások száma: Sárga peeling, Collost, arc tisztító, stb Az eredmény egyértelmű ... A bőr könnyebb lett, az arcszín egyre egészséges. Nem bántam. további ›

Das fellebbezést nyújtott be a klinikára a probléma mély ráncok a homlokon. Ez volt az első alkalom. Ezt megelőzően konzultációt másutt Estheticians azt mondta, hogy az első alkalommal a ráncok nem távolítja el, csak néhány eljárások (most már tudom, hogy szerettem volna tenyészteni további látogatások). A Das Clinic kaptam Dr. Liane. Azt megszúrta a gyógyszer Dysport. Viszlát ráncok! Nagyon boldog vagyok. Dr. Liana a kezelés előtt (nekem ez volt az első tapasztalat) elmagyarázta nekem az elvet a gyógyszer lehetséges. további ›

Ebben a klinikán nem törődnek hírnév, mindent elkövetnek, hogy pontosan az ellenkezője. Elhagyta a kórházban 32 ezer. Dörzsöljük. Nincs találat. Mit és mennyit öntjük, továbbra is rejtély, mert nem mutatott Bagdanova fecskendők vagy előtt vagy után az eljárást - az eredmény az arcon. A pénz nem tért vissza. Mindent megtesz, hogy ezek a klinikák alacsonyabb volt Moszkvában. A pozitív visszajelzés nem becsapni. Ki elkapta őket a csali, hívja. Saját t. 89191005904, Olga Yakovlevna.

Köszönöm, a személyzet Daskliniki menjen végig az eljárást tetoválás eltávolítása szemöldökét. Szeretném megköszönni a klinika vezetője Igor Konstantinovich orvosok Nikolai Vaganov, Anna, Liana, valamint a rendszergazdák, technikusok szakmai hozzáállás, hogy a betegek számára. A klinika atmoszférában barát, a kényelem. Az árak állnak rendelkezésre. Köszönöm.

Rendszeresen megy Dasklinik a kozmetikai eljárások, elsősorban biorevitalisation személy Plazmolifting és Botox injekciók. Soha nem volt probléma, vettem egy jegyet, vannak sokkal olcsóbb beszerezni. A klinika kicsi, azt lehet mondani, a család - az összes kérdést meg lehet oldani könnyen nélkül a szóváltás és a visszaélések. Olvastam értékeléseket Olga, persze kellemetlen, de mit kell tenni, a különböző módon a test érzékeli gyógyszerek. Azt hiszem, ti kell, hogy minden fotózni. további ›

Elmentem a kezdeti konzultáció a kozmetikus a „Das klinikák” jött Pogosova Liana. Nagyon szép, orvos, egyértelmű, hogy jól ismerik, nagyon figyelmes és udvarias. Azonnal úgy döntött, hogy egy tiszta arc és lézeres arcfiatalítás. Mire mindenki vett egy kicsit több mint egy óra az irodában kényelmes, világos és tiszta. A tisztítási folyamat fájdalommentes. Íme egy fájdalmas őrlés, de a kedvéért hatása legyen türelmes, és nem gyorsan :) után olvasó véleménye az interneten, és nagyon aggódott, hogy nem lesz sok piros arcát. további ›

Volt egy daganat a szemhéj és nagyon akartam, hogy tisztítsa le, de tegye le a. Spontán esett dasklinik hogy Vaganova N. Minden megtörtént nagyon szépen és kényelmesebb nekem. Én ajánlom. Köszönöm.

Javítás itt készült Juvederm ajak 3. Mivel az eddigi tapasztalatok nem volt túl jó (ez volt az aszimmetria és ezért kellett járni a 6 hónaptól legalább ahogy aludt, és lehet, hogy egy korrekció) a kiválasztott gondoskodás klinikára, de a végén a barátnője azt tanácsolta dasklinik ( ő itt a megújulást és Dysport). Az a benyomásom - nagyon figyelmes orvos (Poghosova L.) - mindent megtettek nagyon szakszerűen, és általában, minden tiszta és rendezett. Már 2 nap után az eljárást. Az ödéma szinte eltűnt, és tudom értékelni egy csodálatos munkát.

Jöttem ide rendszeresen. Csinálok különböző hardver eljárást. Az árak több mint ésszerű, és még bérletek számos kezelés rendkívül kedvező árakon. Az eredmény és a szolgáltatás mindig boldog. Összes ismerős már túl akar itt.

Én egy tanfolyam „lézer pályás” Anna Bogdanova. Van egy post-akne. Vettem egy folyamán 3 kezelések 21.000 p. Miután a második eljárás lefolytatásának körülbelül 4 hétig, már észrevehető jó dinamikát. Általában a klinika hazai kényelmes légkör és barátságos személyzet. Külön köszönet Anna. Köszönöm.

Az ajánlás érkezett a recepción, hogy a Vaganova Nicholas eltávolítani szemölcsök, gyorsan alakul ki a nagylábujj (bár azt hittem, hogy ez csak a kukorica). Válaszd lézeres eltávolítása, akkor képes lesz arra, hogy az eltávolítása biztosítás a munkából, de úgy döntött, ez a klinika, mert egyrészt közel van otthon, másrészt az orvos azt javasolta, és a harmadik helyen 1 perc után a kommunikáció az orvos - rájött, hogy bízom benne az én gyalog), és a biztosító orvos nem szeretem őt. további ›

Nemrég elhatároztam, hogy távolítsa el heg után lézeres műtét. Hosszú választotta a klinikán, amely azt. Barátok tanácsolta „DasKlinik”. A klinika Örültem! Különösen szeretném megemlíteni az orvos Novikov Darja jó orvos! Megtettem mindent, ahogy kell, a heg eltűnt! Kifizettem az eljárás mintegy 4000 rubel. Általában egy nagy klinikán!

Hosszú választotta a klinika, ahol a legjobb, hogy nem. Az ajánlás a barátok úgy döntött, hogy „DasKlinik”. Ez a klinika nagyon örültem! Különösen szeretném megemlíteni az orvos ezen a klinikán Novikov Darja. Egy jó orvos! Minden tett kiváló minőség! Scar eltűnt! Az egyik legjobb kórházak, ahol voltam!

Voltak a kórházban néhány nappal ezelőtt, a feleségem és én - minden nagyon tisztességes, kis hangulatos klinika, orvos barátságos, nagyon kényelmes, lehetőség van arra, hogy előzetesen regisztrálni, és nem ül a sorban. Gyere munka után, a feleségem nem frakcionált fototermolízis, és veszem a tetoválás (egy hosszú folyamat, de a hatás nem értékelik, még hátravan). De a felesége nagyon elégedett a hatással, és én is), a bőr kisimult, nem drága :) Azért választottuk, mert a helyszín, található a ház mellett. Árnyoldala - a kérés, hogy frissítse a folyóiratok a váróteremben kellett. további ›

Masters, akik dolgoznak ebben a „kabin” nem lehet és nem akarja, hogy növeljék szintű! Mester Natalia és Inna nem rossz, aki azt akarja, az 4700 rubelt. elrontani a hangulatot, és az a személy, szeretettel várjuk! Volt-e 07/04/15, a

A hely, egy fél órás szállítás m. Perovo! Felmentem egy fél órát, de a végén - Rosszul tettem mindent! Manikűr és fotó epilálás. Administrator néhány részeges. Késett fél órát, jött egy törött ajak. Azt sem kért bocsánatot. És ott álltam a hideg! Apró plasztikai sebész, aki tönkretette szemöldök, doktor Nikolai Vaganov. Volt-e 04/03/15, a Ponto és a tető. Minden tisztelgett néhány hamis igazolásokat. Adok erre nyomora 7000 rubel. A horror! Nem ajánlom senkinek! Elrontotta a hangulatot!

Kapcsolódó cikkek