21 (571)

Rublevo-Uspenskoe és környéke ismert népszerű, mint az élőhely a hatalmas. Kevesen tudják, hogy a „rubel”, mint a gazdagság jelképe, a siker, a választási került forgalomba egy könnyű kézzel a mi újságíró kollégák nem is olyan régen - csak öt évvel ezelőtt. Mint én erre „sokk kapitalizmus ötéves élet egy bizonyos útszakaszon minden tekintetben Moszkván kívüli földet? Amikor befejezte aranykora? Ez a „Itogi” mondta a lakosság a bolygó nevű rubel

21 (571)

A megfigyelő № 1: torzítatlan

- Rubel - nem csak a gyémánt, - mondja Edward Dorozhkin. - Nem úgy, mintha mi egy térben mentes gond. A helyi lakosok ugyanolyan hétköznapi problémák, mint a többiek. Mi is folyik tető, problémák vannak a víz minőségét az egyes falvakban még importált tankok. Tudod, hogy a rubel, például, a nehézségek a központi szennyvíztisztító rendszer? Vannak komoly problémákat villamosenergia - képviseli, a hálózat, amely a szovjet időkben, egy kis falu, több tucat medencék kapcsolatban!

21 (571)

Bűnözés a rubel, természetesen kisebb, mint más helyeken, de ez van. Ez csak egy újabb struktúrát. Kevés hazai bűncselekmények és szúró, de vannak bűncselekmények, amelyek kifejezetten a környéken. Például a célzott támadásokat házakat. Két hónappal ezelőtt, a legdrágább a falu a rubel két nap három olyan lopások. Mi is hadonászó rablóbandát tiszteletre formában mindig fizetni a számlákat éttermekben, meghajtó szép autók, de a csinosan tiszta zsebek. Munkájuk sok ember szenvedett néhány hónapig. Amennyire én tudom, a banda még nem fogott. De valójában itt mindenki maga határoz biztonsági problémát saját. És növel éberségre és óvatosságra vezetett a helyi gyerekek és az idősek vannak különítve, és tapasztal akut hiány kommunikáció. Az utódok a helyi lakosság megy magániskolák, ahol olyan sok, és részt vesz több ember osztályok. Kis osztályok ad, persze, a lehetőséget, hogy fejlesszék a személyiség és egyéniség a diákok, hanem beszélni árukapcsolás valamiféle barátság, mint ahogy az a rendes iskola, nem szükséges. Nőtt a fiúk és a lányok, akik most Rublevki 18-19 éves, aki elment a külföldi tanulmányokat, nem akar visszamenni, és kívánják rendezni az azonos Londonban. És mivel fennáll annak a veszélye, hogy ezek a kúriák arany egy pár év lesz üres.

A megfigyelő № 2: perturbált

A megjelenése Nikolina Gora, amely otthont a híres zongorista Nyikolaj Petrov, kötve egy nagyon érdekes történet. Korábban a régi nikologortsy élt azon a helyen, amely most a szanatórium „Barvikha”. De amint eljött az emberek, akik úgy döntött, hogy egy szanatórium a párt főnökeik. Cserébe az őslakosok feltéve, hogy válasszon egy másik helyet az otthonaikat. És nikologortsy síléc, és elment a mezőre, hogy mi már birtokában Rublevo-Uspenskoe autópályán. Tehát itt kötöttem ki. Egyszer Nikolina Gora élt összesen 150 ember, most - néhány ezer. De azok a házak, hogy nőttek az elmúlt öt évben szerint egy elismert zenész, egy példa a kirívó megsértése a törvény.

21 (571)

- Itt időtlen idők óta nem lehetett építeni, Nikolina Gora mindig is a víz és a környezetvédelem területén Moszkva - panaszkodik Nyikolaj Petrov. - De most már minden lehetségessé vált, és mi, az őslakosok ezeken a helyeken, fokozatosan fojtogató származó engedékenység. A kommunizmus idején a pályázat minden ember, aki belép a helyi hétvégi ház szövetkezeti, megerősítette a Kreml. És ha mielőtt jött a part, ott voltak a saját - nikologortsy. És most a parton egyedül „bikák” a biztonság, ez a strand álom vásárolni bármilyen eszközzel. Mivel az Unió esett, ott megkezdődött a teljes kifosztása természeti erőforrásokat. Négy egymást követő évben elnöke voltam a helyi dacha szövetkezet, az én szememben a fák lezuhanyozott szú azért, hogy bemutassa őket a fertőzött, és vágja le ezen a helyen, hogy házakat építsenek. Ki lett a botrány a 22 hektáros területen. Kötődnek, Nikolina Gora és azonnal értékesítették mitikus veteránok és a nyugdíjasok. Másfelől, az új tulajdonos azonnal újra eladta a földet. És ő, az úton, az állam. Azonban az igazság az, szinte lehetetlen elérni.

Scourge törvénytelenség, a dolgok történnek az úton. Vannak természetes parafa, és vannak olyanok, amelyek a rendőrség szándékosan. Ez felháborító, ha Rublevo-Uspenskoe terjed egy pár órát, és ötszáz autók várnak előtt egy üres autópálya. Ha mielőtt vettem azon az úton, Moszkva, figyelembe véve a forgalom óra, és most két nem tudja elérni.

21 (571)

Mielőtt csak nem zárja be az ajtót, hogy a ház, és most meg kell lezárni minden. Nemrég kirabolták így adóellenőr. A banditák betörtek a házba, összekötözve, tedd a földre, és vett egy számtalan dolgot. Lakosok nem vonatkoznak a rendőrségre, mert nem lenne egy csomó kérdést: Hol volt ez az egész? Szerencsére volt a világon az „arany ketrecben” nem jól fogadták. Ez egy teljesen más társadalom, amelyben én, egy férfi hozta fel a hagyományokat az orosz értelmiség, nem egy hely. Szóval egy veteményeskert egy magas kerítés, és próbálja a lehető legkisebb mértékben kommunikálni a szomszédokkal.

Vannak azonban pozitív aspektusait - az Advent az új gazdag infrastruktúrát rubel jelentősen javult. Régen minden szállított termékek Moszkvából. Most sok szupermarket, étterem és szórakoztató központok. Tudok rendelni sushi, és én kezetekbe adom őt tizenöt percen belül.

És mégis az emberek futnak el. Ott, ahol a nyugodtabb, szabadabb és csendesebb. Mivel a házak itt épültek szó egymásra - a Zhukovka már köpni sehol. Én minden nap a kerítésen keresztül dobja a jegyzet az ajánlat, hogy eladja a földet. De az árak elérték a megdöbbentő 100 ezer dollárt száz. De rubel számomra - ez egy olyan ház, megmentett a kivándorlás. A nehéz időszak, amikor becsuktam a kilépés az ország, töltöttem sok éjszakát itt, csak ül és gondolkodás. Itt éltem több mint 30 éve, és nem áll szándékában elhagyni itt.

A megfigyelő № 3: ízesített

21 (571)

- Öt évvel ezelőtt, lakói Rublevki élt a hírhedt „aranykalitkában” - mondja Arthur Costin. - A helyi lakosok nem voltak olyan sokan, mint most, főként azért, mert mindenki ismerte egymást. A feleségek oligarchák, fúrt egy étteremben a verandán, szórakoztatják magukat pletyka. Estére segítségével az egész kerület szája már tudni a legfrissebb híreket: Ki aludt kivel, és még a minősége kokain szippantás szomszéd.

A megfigyelő № 4: frusztrált

21 (571)

Érdekes tény: jelenleg a rubel szinte minden házban van egy rendszer az „intelligens otthon”. De tudják, hogyan kell használni a darabot. Get Rich volt könnyebb és gyorsabb, mint megy át a műszaki oktatási program.

21 (571)

A rubel is hal nem lehet. Egy nagyon híres és gazdag ember meghalt, miután egy hosszú és gyógyíthatatlan betegség. Végrendeletében írt a barátainak, hogy a nyomában az ő kell feltétlenül rendelkeznek szórakoztató. Ehhez a házban, ahol az elhunyt laikus, meghívott metánt és a show business csillagok. A végén mindenkinek meg kellett mondani, köszönöm, hogy a tulajdonos a házban. Ezen túlmenően, a párt volt az úgynevezett egyik elbűvölő előadók. Nem fordít részleteket, azt mondták, hogy meg kell tartani a privát party. De keresve telediva létesítmények elvesztett egy hatalmas kastély, és véletlenül besétált a szobába, ahol a koporsó feküdt a „hős az alkalmat.” Lány humor nem értékelik, és hívta a rendőrséget. Ez csak akkor lenne a rubel. Általában az egyik kedvenc tevékenysége a helyiek - szervezi egymást viccek és meglepetés. szerelmeseinek izgalom itt élni.

Úgy vélem, hogy az elsődleges hype körülötte Rublevki halad. Ma már nem valamiféle különleges gazdasági övezetben. Azt lehet mondani, szubkulturális kerület, amely egy tekintélyes és a szintjét jelzi az egyén jövedelme, de nem a minőség az életét. Néhány évvel később rubel lesz egy hely, ahol élni fog messze nem a kulturális és leghíresebb ember. Inkább ez lesz uraim, összpontosított néhány kimenő mítosz. Ezért a rubel lesz luxus lassan változó, akkor elkerülhetetlenül veszíteni az értékét a legrangosabb helyen Moszkva közelében.

21 (571)

Mi maradt Moszkvában késő este. Maradt a bolygó rubel, megvilágított panoráma ablakai nyaralók, fényreklámok éjszakai klubok és bemutatja elbűvölő butikok. Biztonságos és védtelen, csábító és gyűlölködő, költői és vulgáris. Ugyanaz, mint a titokzatos orosz lélek.

Részvételével Grigorij Sanin