15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

Között olvasóink sok copywriters anyák, vagy azok, akik most kezdik tanulni a szakmát, ezért cikkek szövegírás mindig népszerű a Mom blogok. A mai vendég hozzászólás íródott számunkra Alena Putiatina - anya szülési szabadságra, szövegíró, tulajdonos www.3d-mama.ru blog. Ez a helyzet tisztázására a terminológia és beszélni, hogyan lehet a rendelet által egy író képességeit.

Mi szövegírás?

Web Értékelés és kereset a mamák

Mit gondol, akik gyakran jön szövegírás? Aki a legtöbb kész pénzt reggeltől estig, hogy írjon szövegeket web? Személyes tapasztalatom azt mondja, hogy kismamák.

Ha megy minden kopirayterskoe közösség, és kérdezze meg a résztvevők bármelyikének, a fiatal anyukák, 60% pozitívan reagált. Nem számít, hogy mi motiválja az anyák kell keresni részmunkaidőben szülési szabadságra. Az okok különbözőek. Ma arra hívlak benneteket, hogy fontolja meg, hogy miért a kisgyermekes nők pontosan a web-Értékelés?

15 ok, amiért a „Rating” - a legkényelmesebb módja a kereső extra pénzt a rendeletben

Persze, sok a felsorolt ​​tételek tudható nemcsak a Rating, hanem más típusú online munka: blogolás, design, és a tanácsadás. Mégis, az előnyeit részmunkaidő nehéz vitatkozni.

By the way, tudod, hogy az anyukák a szülési szabadság néha könnyebb dolgozni, mint más szabadúszók? Azt akarom tudni, hogy miért?

Az ilyen típusú jövedelmek, a lényeg, hogy beletörődik kezdetben igen alacsony fizetés. Figyelmet kell - és ez is pénz.

Elena, miért alacsony? Ha közelítjük meg a témát az elme, akkor lehet írni, és 10 $ 1000 karakter. Azonban, mint máshol, minden esetben. Általában a kezdő író bevétele $ 300 - ez a valóság. Ez ellenőrizni nem csak én, de sok barátom. És gondolkodás nélkül, teljesen igazad van, semmi.

Azt fogja válaszolni, annak érdekében, hogy:

1. A kezdetektől fogva, kerestem az ügyfelek számára a cserék. Most már más módszerekkel: Levél a potenciális munkaadók idézetek, keresi azokat a különleges platformok, fórumok, a jegyzési alapja a társaim. Bár én ezt nagyon ritkán, van egy medence hűséges ügyfelek. Projektjeik van elég. A tőzsde, nem megy körülbelül egy éve, de a kezdők számára ajánlott módszer működik. Megtanulja, hogy az ügyfelekkel, eladni magad.

2. A kezdők, 300 500 $. Attól függ, hogy a sebesség a képzés és az illetékes megközelítés az ügyfél. (Még a tehetség).

3. Ez lehet különböző))) Mi a jó web Rating - itt a megadott ár. Nem olyan, mint a boltban: kenyér ára 5 rubelt, időszakban.

Alain, köszönöm! Mint mindig pozitív, energikus és nagyon pontos! Idő - a legértékesebb és pótolhatatlan forrás! És ha összehasonlítjuk a költségek egy óra „ül” az irodában, a költségek egy óra a kommunikáció a gyermek, azt hiszem, minden kétség az érték a mastering a művészet szövegírás azonnal eltűnnek maguktól.

Keitlin, köszönöm! Igen, az iroda és a chat a baba - nem összehasonlítható 🙂 És így én elhatározta, hogy elhagyja a munka, amikor a szülési szabadság vége.

Most blogolás, mint egy hobbi. De nem fogok vétkezni a jövőben, és tervezi, hogy vesz egy domain nevet, és az eredmény a hálózatban van. Egyszerűen nincs nagy szükség, hogy a pénz, bár nem vagyok az a fajta nő, aki ül a vállán a férje és a túlnyúló láb.

Mi ad web Értékelés anya szülési szabadságra? Magabiztosság. Végtére is, a munka az irodában voltál igazi eredményeket, amelyeket már értékelt, jó vagy rossz egy szakértő. És hogyan lehet értékelni az anya? Azt mondják, és mit csinál? Igen ül a rendeletben. De valamilyen oknál fogva, ez a mondat úgy hangzik, mint az emberek, mint a „semmittevés”. Persze, anya, van háborodva. Ahogy van, én nem csináltam semmit. Igen, én vagyok.

Szóval, nem tudom, ha tudja, hogy a pénz az interneten Rating vagy lehetetlen, hanem növeli az önbecsülésüket, hogy a kereslet, azt tanácsolom, hogy személyes blogok anyák.

Ez pontosan, pontosan. Minden ugyanaz.

szövegíró munka segít anya gyakorolni, gyakorolni, élesíteni tudásukat, akkor biztos, hogy lesz egy plusz, ha további foglalkoztatást.

Segít nem csak a világ a pelenkák és cumik, érdekelt más téma, hogy fejlesszék magukat, hogy valami újat tanulni.

És hadd jövedelem nagyon kicsi, számomra ez elsősorban egy hobbi, és a pénzt - egy szép mellett is.

Natalia, köszönöm! Azt is tartozik a munka az irodában nem egyértelmű. Munka a nagybátyja, kis RFP, egész nap korlátozódik a munkahelyen. A másik dolog, otthon 🙂

Denis, elmentem egy normál szintű jövedelem valahol hat hónap után volt az első szöveget. Én már lassan növekedett, mivel az elején, amikor a fiam volt, 6 hónapos. Így - minden a kezedben. Ha megtanulod, hogy részt vegyen a képzés (ingyenes és fizetős), hogy kommunikáljon a profik - akkor gyorsan sikerre. A lényeg az, hogy Rating lélek kell lennie 🙂

Natalia - példád méltó tiszteletet! Igen, igazad van - ha valaki tehetséges, akkor 1000 $ havonta - nem a határ, de csak a kezdet.

Margarita - Ez így van! Itt megtalálható a 12. oka, annak, web Rating - egy kényelmes módja annak, hogy pénzt a rendeletben 🙂 Köszönjük kívül.

Felveheti az a tény is, hogy amikor a rendeletet csinál valami más, mint egy gyerek, és különösen a szellemi tevékenység, nem különül el a világon. És azok, akik tervezik, hogy akkor megy a munka, ez is segít, hogy „alakú”. Miután a rendelet, különösen a második, néha nehéz újra be a pályán.

De mennyit tud keresni használja ezt Értékelés. Cikke elvben olcsó. Átlagban, 120 rubelt. Anya egy gyermek, akkor is, ha alszik otthon vagy sétálni a nap, akkor írni is az erőssége két írástudó cikket. Eredmény, van 240 is. jóval több, mint 5 cikkek 600 rubelt. De minden nap nem fog működni, akkor is, ha akarnak, és a cikk nem a forró süteményt. És a cikkek eladták jó pénzért, topokupateli kell vagy sodorva portálok, illetve offline média. Igen, akkor talán a cikket, és vásárolni rubel 1000. De. hogy jöjjön rá, meg kell dolgozni, vagy egy év, és keresni egy értékelés a személyes márka úgy mondjam.

Ezért véleményem szerint az első két évben, hogy keresni egy hónapban átlagosan nem lehet több, mint a 2500-3000 rubelt, és ez nem az első hónapban. És meg kell ó, milyen verejték. Nem is olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.

Vebrayting ideiglenes részmunkaidős szülési szabadság - valóban jó választás. És akkor is jól keresnek, de nem lehet keresni valamit))) Minden attól függ, hogy hajlandó, képesség, és a környező körülmények.

Igyekeztem vebraytingom. Az első hónapban szerzett három héten = 9000 rubelt (a negyedik hét, mentünk nyaralni) 300 $.

Azonban sikerült bekerülni egy jó csere.

És ha én komolyan gondoltam ezt a fajta jövedelem, akkor megpróbál kapcsolatot teremteni a vezérigazgató, a vállalat közvetlenül.

Úgy gondolom, hogy ha valaki nem tudja, hogy a művészet a szó, nem tekinti hivatásának egy olyan dolog, mint a szövegírás, nem valószínű, hogy egy csomó pénzt. Azok, akik írnak, mint a légzés, hogy ez egy nagyon tisztességes pénzt, a $ 1,000. Felett.

Legyünk barátok

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

Lehet, hogy emlékszik utáni kérdés, hogy nehezebb az Ön számára

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

Hogy véget ér a kör az évszakok mesés

A legjobb könyvek gyerekeknek

Népszerű cikkek

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

Folytatjuk a címsor „kötetlen beszélgetés”, és az anya vezető pszichológus Anna Bravoslavskaya, hogy a válaszok a kérdésekre. Ha van egy kérdésem egy pszichológus, akkor küldje el Anne-mail [email protected].

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

Minden modern anya próbál faragni az ő elfoglaltsága, hogy olvassa el a könyvet, ami segít neki, hogy tegyen meg mindent a baba, amennyire csak lehetséges. Különösen sokat kell olvasni a jövőben anya - az első terhesség során, még mindig van rajta egy csomó szabad idő.

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

A kérdés a címben Ask BLOGOMAM ezen a héten küldtünk Julia Chuhareva. Jó napot kívánok. A kérdésem a következő: hogyan lehet megnyitni a saját online bolt? Hol kezdjük? Függetlenül attól, hogy szükség van erre, mert a boltok, és így teljesen? Jó lenne ...

A mai kérdés az oszlop kialakítása egy percre! Maria Kostyuchenko, annak vezetője, elmondja, hogyan lehet egy csodálatos érintés táska. Egy szokatlan érintés zsák a baba ma, szeretném megmutatni, egy nagyon egyszerű végrehajtás, de nagyon érdekes érintés táska. Mindannyian ...

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

Igen, azok vagyunk, anya, persze, bármit megtehet, mint énekelt a jól ismert gyermek dalok számunkra. De előbb-utóbb kényszeríteni minket, hogy hagyjuk, az energia vész kárba, és a házunk „jön” az ingerlékenység, a fáradtság, a stressz, az agresszió, a közömbösség, zsémbes, üresség érzése, és a szeretet hiánya ...

15 okokat, amelyek az interneten tekinthető a legkényelmesebb Rating keresetek a rendelet, blogok anyukák

Literacy mindig fontos, és ezért egyre összetettebb algoritmusok azonosítani a hibákat és új látnivalót. Javasoljuk, hogy ismerkedjen meg a megállapításokat, és emlékszem a régi szép időkre.