15 értékelés a termelési központja Max Fadeev Moszkva, Don Novodanilovskaya

Szia, Maxim Alekszandrovics! A nevem Sitora vagyok 39 éves. Szégyellem, de nem tudom, hogy hallgasson. Egész életemben arról álmodtam, csak egy dolog -, hogy énekeljen! Nem vagyok rossz ez! Azonban nincs zenei oktatás. Igen, tudom, hogy ez nem egy olyan korban, amikor el kell kezdeni tanulni énekelni, de semmit magam nem tudok segíteni. Tényleg szeretnék énekelni. És ami a legfontosabb, legalább egyszer, látom! Mint egy gyerek, már a lehetőséget, hogy a meghívást Moszkvába a gyermekek verseny „The Glass papucs”, de ettől. további ›

Nagyon szeretem a dalait. Különösen vettem a lélek „Tenderness”. De a szöveg előírja a változásokat, mert ha a szavak a világ minden tájáról, hogy meg kell finomítani. Kiviteli példája: álltam a szélén a föld, már nem képesek repülni tovább. Otthagyva a hajók, és nincs ideje, hogy ezt a dalt valószínűleg félreértette számunkra befejezte éneklés sokszor, nem akarom bántani. Kár, hogy nem hisznek nekünk, de sajnos én szeretem a madár nem fog elengedni, és folyamatosan erősebb. Üdvözlettel Natalia Evtigneeva. további ›

Szia Max! Ez egy hihetetlen dal, és a történelem az új rajzfilm. Ott voltam, ebben a varázslatos földet. Tudom, hogy ez a kisfiú - ez az én kis fiam. Született az erdőben a Mount Shasta és a fehér farkas, aki most él velünk. Nem láttam ezt a filmet, de megérintette a mag. Köszönöm.

Maxim A. Sajnálom, de ha lehet mondani, hogyan kell megtalálni kapcsolatot egy kínai orvos, aki segített, hogy visszanyerje a hallás és visszatért a teljes és kreatív életet, amiről beszélt, hogy egy nagyon mentális transzfer Andrei Malakhov. Köszönöm, hogy minden kreatív és tehetséges ember, akkor jó ebben a világban, és ez lesz megmenteni. Köszönöm, és Isten adjon egészséget és boldogságot, és nem bántam körülbelül árulás - ez a teszt az életben.

Szia, Maxim, nem találja, amit keres, a másik pedig a termelési központja. A program Malakhov hallani az Ön betegsége (pl. Van süketség) Van egy barátja a család Vladimir neki, hogy 55 évvel korábban, ő elvesztette 100% a bal fül hallásvesztés. Néhány nappal ezelőtt kezdte problémák merültek fel a jobb oldalon. Meglátogatta egészségügyi intézmények, eljárásokat fogad. De van kétségbeesés. És mi barátok vagyunk segíteni akar neki. Ha nem nehéz, ha olvasod ezt a levelet írhat, amennyire csak lehetséges. további ›

Maxim merem írni, hogy ha hosszú ideig. De most elhatároztam, hogy írok, és köszönjük a nagyszerű hang és egy hasonlóan nagy dalok. Remélem, hogy ez a levél nem fog sehova, kivéve az Ön számára. És most a lényeg. Remélem, tudod, hogy mi folyik az egész Oroszországban. Nem a nagyvárosokban, mint Moszkvában, Peter és így tovább. D. ugyanis Oroszországban. Van egy nagyon jó férj és a gyerekek (két fia és egy lánya). Van egy kis üzleti és nem vagyunk gazdagok, és nem a nyomor. De voltunk egy nagyon nagy, mivel kölcsönök és jelzáloghitelek. további ›

Kedves és szeretett Maxim Fadeev, te vagy a legbecsületesebb ember, te vagy a legjobb énekes és zeneszerző. Szeretem a dalt, és azt hallgatni öröm! Kívánok jó egészséget, további csúcsok a munkálatok, sok szerencsét, sok-sok! Szeretlek!

Nagyon szeretem a dalait. Különösen vettem a lélek „Tenderness”. De a szöveg előírja a változásokat, mert ha a szavak a világ minden tájáról, hogy meg kell finomítani. Kiviteli példája: álltam a szélén a föld, már nem képesek repülni tovább. Otthagyva a hajók, és nincs ideje, hogy ezt a dalt valószínűleg félreértette számunkra befejezte éneklés sokszor, nem akarom bántani. Kár, hogy nem hisznek nekünk, de sajnos én szeretem a madár nem fog elengedni, és folyamatosan erősebb. Üdvözlettel Natalia Evtigneeva. további ›

Szia Max! Ez egy hihetetlen dal, és a történelem az új rajzfilm. Ott voltam, ebben a varázslatos földet. Tudom, hogy ez a kisfiú - ez az én kis fiam. Született az erdőben a Mount Shasta és a fehér farkas, aki most él velünk. Nem láttam ezt a filmet, de megérintette a mag. Köszönöm.

Maxim A. Sajnálom, de ha lehet mondani, hogyan kell megtalálni kapcsolatot egy kínai orvos, aki segített, hogy visszanyerje a hallás és visszatért a teljes és kreatív életet, amiről beszélt, hogy egy nagyon mentális transzfer Andrei Malakhov. Köszönöm, hogy minden kreatív és tehetséges ember, akkor jó ebben a világban, és ez lesz megmenteni. Köszönöm, és Isten adjon egészséget és boldogságot, és nem bántam körülbelül árulás - ez a teszt az életben.

Szia, Maxim, nem találja, amit keres, a másik pedig a termelési központja. A program Malakhov hallani az Ön betegsége (pl. Van süketség) Van egy barátja a család Vladimir neki, hogy 55 évvel korábban, ő elvesztette 100% a bal fül hallásvesztés. Néhány nappal ezelőtt kezdte problémák merültek fel a jobb oldalon. Meglátogatta egészségügyi intézmények, eljárásokat fogad. De van kétségbeesés. És mi barátok vagyunk segíteni akar neki. Ha nem nehéz, ha olvasod ezt a levelet írhat, amennyire csak lehetséges. további ›

Maxim merem írni, hogy ha hosszú ideig. De most elhatároztam, hogy írok, és köszönjük a nagyszerű hang és egy hasonlóan nagy dalok. Remélem, hogy ez a levél nem fog sehova, kivéve az Ön számára. És most a lényeg. Remélem, tudod, hogy mi folyik az egész Oroszországban. Nem a nagyvárosokban, mint Moszkvában, Peter és így tovább. D. ugyanis Oroszországban. Van egy nagyon jó férj és a gyerekek (két fia és egy lánya). Van egy kis üzleti és nem vagyunk gazdagok, és nem a nyomor. De voltunk egy nagyon nagy, mivel kölcsönök és jelzáloghitelek. további ›

Kedves és szeretett Maxim Fadeev, te vagy a legbecsületesebb ember, te vagy a legjobb énekes és zeneszerző. Szeretem a dalt, és azt hallgatni öröm! Kívánok jó egészséget, további csúcsok a munkálatok, sok szerencsét, sok-sok! Szeretlek!

Üdvözlünk! Szerelem és tekintetében Maxim Fadeev! És, mint egy profi, és mint egy személy. Ezért szólok, hogy ezzel (a saját kollégái). Van egy nagy dilemma az élet. Mivel a gyerekkori álmom, hogy színész egy jó filmet, de ezzel párhuzamosan énekelni. Ugyanígy, a szeretet, énekel, és játszani. De az álom, hogy színész prioritást élvez. És, sajnos, nem egy adott alapanyag nem törnek olyan könnyen. Szeretném, hogy konzultáljon, kommunikálni ebben a témában a guru. És ha jön egy közös konszenzus meghallgatásra? Olvastam. további ›

Kedves Max, én tisztelem és a tehetség, de az utóbbi időben, már megváltoztatott. Vegyük például egy csoport ezüst. Az emberek váltak a klip? Érthetetlen közönségesség, amely nem akar nézni. Csak hogy a glükóz. Az elmúlt években, ez nem egy dal glükóz, hanem egy igazi rossz íze kemény klip semmit, jelenléte presnovatnosti. Hol van a mi kedvenc Maxim Fadeev? Mert Savicheva általában csendes. A fentiek természetesen szokott lenni kiváló. további ›

Hi Max, Érdekelne, hogy milyen a füléhez, és van valami zajt. Én találtam rá fáj, ha kíváncsi, ha nem gyógyítható, tudok segíteni, akkor találja meg az osztálytársak Elmira djafarova, fotó a fő kislány piros.

Szia, Maxim. Anyám elveszíti hallását. A program „Tonight” Andrey Malakhov, láttuk a történetet, amit legyőztem halláscsökkenést, akkor tanácsos a kínai orvosok. Azt mondta: „Ő mentette meg az életét annak a csoda ... Azt akartam, hogy hallja a hangját a fiát, hogy hallja a zenét, hallani a tenger.”. Könyörgöm csodát tenni a családunknak. Arra kérünk benneteket, hogy legalább néhány koordinátáit az orvos, vagy hol lehet megtalálni, a város, ahol dolgozik, az ő e-mail. mailben. Célom -, hogy visszatérjen az anyám tárgyalásra. Kérdezem. további ›

Maxim szia. Van egy probléma a tárgyaláson idegi hallásvesztés, a zaj már megkínozták, én Altai is az az ötlete támadt, hogy menjen süket, ha élesben messze a hegyek, minden zavaró hang a csend a zaj nagyon hangos. Kérem, segítsen nekem, hogyan kell megtalálni Dr. Hu, a kapcsolatok.

Szia, kérem nem magamnak. Az a tény, hogy az én Rudny van Kazahsztán, él a fejemben egy tehetséges srác nevű Andrew. Ismeri a távollétében a személy, a verseket folyni. Persze, talán a sok tehetséges, érdekes, vagy talán nem. Nem tudom. Légy oly kedves, és hallgatni. Bocs, ha ő igazán tekinthető tehetséges, és senki soha nem fog tudni. Nem azt mondom, hogy meg kell bizonyosodni arról, hogy egy csillag, nem. Egyszerűen, ha ilyen van, akkor meg fogja érteni, hogy azonnal. további ›

Hol találom ezt a csodálatos orvos. Maxim, kérjük adja koordinátáit, amit a klinikán vagy kórházban. Kérjük, segítsen nekünk. E. n. [email protected], tel. 89521771755.

Kapcsolódó cikkek