13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

Oroszország olyan nagy, hogy az élet különböző részeit néha nagyon eltérő lehet. A St. Petersburg, Dagesztán és Kalmykia fogalmakat a divat, a szépség és a nő sorsa elkerülhetetlenül el fog térni.

Ha szeretné megtudni, hogyan néz ki és úgy viselkednek, Kalmyk valódi, kértük, hogy beszéljen Ayunu Andzhukaevu. Laayoune 27 éves, ő jött Elista, Moszkvában él. Diplomáját a minisztérium a távol-keleti nyelvek a Katonai Egyetemen a Honvédelmi Minisztérium. Ayuna - igazgatója a PR-ügynökség képviselője és a Kalmyk nemzeti csoportok.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

„A családom származik Shin-Mer falu. Ez a hely minősül fellegvára a nemzeti kultúra, és általában azt lehet mondani, hogy én vagyok egy tipikus Kalmyk. Annak ellenére, hogy a legtöbb életemben töltött Moszkvában, és mi sokat utazott szerte az országban (apám katonai), a gyerekkoromat töltöttem a Elista, és nagyon hiányzik. És amikor a húgom és én repülnek a nagymamához az újév, és látom a vázlatot a sík a sztyeppék akarok sírni.

négyféle

A Elista olyan sok szép lányok és ők mind ugyanakkor nagyon különböző. A tény az, hogy a Kalmyks vannak osztva négyféle, és mindegyiknek megvan a saját jellemzői: például dervyudok (I) és hosheutok klasszikus ázsiai megjelenése; torgudok van egy sötét bőr; buzavki nagyon könnyű, gyakran barna vagy vörös haj, és még mindig van egy csomó lány, zöld és kék szeme, úgy néz ki, szokatlan és gyönyörű.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

Gyermekek vegyes házasságok Kalmykia nevű baldyrami. Annak ellenére, hogy a mix, ázsiai vér általában dominál, és leolvassuk a külső az első. Vegyes házasságok visszafogott Kalmykia - az emberek, különösen az idősebb generáció, kívánatos lenne, hogy fenntartsák a hitelességét az emberek. De mi nomádok és a keverés a vér a múltban elkerülhetetlen volt - a férfi hozta magát a feleségek kampányok, a többi embert vittek fogságba, még a nagymamám, egy Turk, például.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

A legtöbb Kalmyk karcsú és finom csontozatú, így befolyásolja a nomád múltban, amikor a nők viselik a sok fizikai munka - amely csak összeszerelni vagy szétszerelni a sátor - és még mindig az oldathoz lovaglás és még egy katonai dolog! Mivel a kis számú ember kalmychek tanított a szakterületen a lovaglás és íjászat, hogy abban az esetben a veszély hiányában a férfiak tudták védeni ail (ez ail, nem falu - az úgynevezett a nomád település).

Kalmyk stílus

A legtöbb Elista Szeretek úgy járókelők - ritkán találkoztam olyan sok érdekes öltözött lányok egy helyen. Kalmyk ruha dolgozni, hogy nézze meg, hogy tanulmányozza, amikor megy a boltba, vagy hívja tankol. Bárhová is mentek, mindegyik látható, hogy a ruhát választották óvatosan, de ellentétben a szomszédos köztársaságokban (mi határ a Kaukázus), a lányok nem szeretik strasszokkal és fodrokkal és többé-kevésbé érzi magát az intézkedés, hogy van, nem kérkedik estélyi ruhák reggel

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

Divat Kalmykia több európai: a tizenévesek viselnek farmert, kifinomult ruhák és durva lapos cipő, idősebb nők szoknyát, klasszikus esetben nadrágját, sarok és csizma, ennyi az egész, mind a nagyvárosokban, csak finomabban.


A rohamok őrület valami történni is. Például, most is divatos viselet a nyaklánc, amely nagyon népszerű Elista: raktak napközben és este, és láthatóan nagyobb tömegű dekoráció, annál jobb.

Hatása alatt a drámák (modern koreai TV-sorozat), amelyek nagyon népszerűek Elista, tizenéves festék hajuk barna, majd viselni színű lencsék - hasonlóan néznek ki, de az idősebb generáció nem tetszik.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

A legkellemesebb trend - a nemzeti ruha. Hagyományos dísztárgyak ütve pulcsik és pulóverek, ahogy a fotók a Facebook-on, azt látom, hogy a sztyeppei szépségek feleségül népviseletbe és fülbevaló.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

A Kalmyk női ruhák használata csak élénk színek, kivéve a sárga (a szín a papság) és fehér, fekete (ezek gyász), és a klasszikus lány ruha feltétlenül piros, sok hímzés formájában tulipán (a nemzeti virága Kalmykia) és más mintákat.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

szép haj

A Elista, sok ruházati üzletek és szépségszalonok. Néha úgy tűnik, hogy minden csak azt, amit a stílus a haját, és vásárol ruhát.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

Szintén divatos naraschonnye szempillák, és a növekvő fel őket az valami hihetetlen hosszúságúak, így az oldalán az arc tűnik egy bábu. Annak ellenére, hogy az árak a szalonokban indokolatlanul magas, hogy nem áll meg senki. Kalmyk elvileg nem menti a megjelenése, különösen, amikor a házasság, és nem számít, milyen minőségben fogsz kapni - a menyasszony vagy a vendég.

Kalmyk esküvő

Esküvő - külön kérdés: a Kalmyks ismeri csak a csodálatos ünnepségek tűzijáték, előadások a nemzeti zenekarok és énekesek, és hogy az kezeli az asztalon nem volt egy üres helyet. Szinte soha meghívott vendégek soha nem kevesebb, mint 300-400 fő, a nagyon ünnepség tart napokig, első házassági ünneplő bachelorettepártok (a nő kísérte a szülői házból), akkor a vőlegény mellé, néha a harmadik napon az esküvő együtt ünnepelni. Ebben az esetben lehetetlen foglaljon éttermek még a következő hat hónapban, így szűkre szabott, és a tavaszi és nyári esküvői meghívók jön minden héten.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

Nagyanyám azt mondja, hogy minden Kalmyk esküvő - menyasszony potenciális menyasszony, és ez részben igaz. Amikor látom, hogy mennyi kitartás szépségek teszik, hogy ragyog az ünnepségen, azt rosszul érzi magát, mert én ilyen bravúrokat nem valami, nem képes, azt is viselnek sarkú lustaság.

állampolgárság

By the way, az átlagos életkor a házasság Köztársaságban jelentősen megnőtt: ha korábban Kalmyk házasságot 22-25 éve, de most a vonal költözött 25-30. Ennek oka elsősorban az önmegvalósítás: A lányok nagyon tehetséges és ambiciózus, és amikor jönnek eedzh (nagymama), csak sikerül, amit hallgatni történeteket arról, hogy az unokája barátai nőnek az új, magas pozíciókat az egész világot a Google és befejezve az ENSZ.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

Oktatás - elvben, a nemzeti gondolat a Kalmykia. Küldeni a gyermekek külföldre tanulni próbált a késő XIX, az elején a XX század és a jó egyetemek minősülnek jelentős beruházás minden családnak. Ugyanakkor, miközben a külföldön élő Kalmyks tisztelik a hagyományokat. Most a legnagyobb Kalmyk diaszpóra vannak Amerikában, Franciaországban, Németországban és Csehországban, de nem számít, milyen országban élünk, Kalmyk soha nem felejti el a gyökereit: a gyerekek mindig tanulnak saját anyanyelvén tudja a szokások és hagyományok, és tudja, hogyan kell táncolni hagyományos táncokat.


Kalmyks erős hajlam a matematika és a tudomány (mellesleg a sakk az országban - a kötelező tantárgyi), hanem azért, mert a nomád múlt - ha kétnyelvűség volt szükség - mi könnyen idegen nyelvek, ezért úgy gondolom kalmychek elérni rendszerességgel.

13 fotói kalmychek - hírek Mongólia, Burjátföld, Kalmykia, Tuva

Ha beszélünk a funkciók a karakter, hogy annak ellenére, hogy mi vagyunk a buddhisták, a hűvös emberek köztünk egy kis, szinte az összes érzelmi és aktív. Kalmyk nagyon vidám, én szinte soha nem láttam, hogy a lányok kedvét - úgy véljük, hogy a kiutat mindig ott van, és nem kap ideges át semmit.

Szeretjük a látogatók fogadására. Néha úgy tűnik számomra, hogy a képesség, hogy főzni egy csomó finom és rejlő minket a genetikai szinten, bár szokatlan emberi Kalmyk konyha tűnhet súlyos, mint a címszerepet mindig bárány. Szintén rejlő mindannyian igényes és erőszakos: testvéreim vicc, hogy a házasságát Kalmychkov a legdrágább dolog az életben, és hogy a vitában mi csak elviselhetetlen.

De annak ellenére, hogy él nagyvárosokban és időbeosztás, a lányok nőies, önmaguk és ne feledkezzünk meg a család, amely egyébként egy másik nemzeti vonás - Kalmyks szeretik hozzátartozóikat. Sokszor néztem felnőtt férfiak és nők leütötte, hogy fogadja a hívást az AAV (nagyszülők) és eedzh (nagymama), ezek lehetnek bármilyen fontos találkozón; másod-unokatestvérek, unokaöccsei küld csomagokat más városok és segítségre, még a legtávolabbi rokonok.

Azelőtt csak észre, de most úgy látom, mind ugyanezen vonások magad. Mint mondtam, én egy tipikus Kalmyk. "