Különleges jogokat és előnyöket nyertesei Olimpia orosz Oktatási Minisztérium,

Különleges jogokat és előnyöket a győztesek a Diákolimpia az orosz minisztérium

Minden évben az Oktatási Minisztérium és a tudomány az Orosz Föderáció jóváhagyja a listát olimpián győztes és díjazottjai, amelyek hasznot az egyetemi felvételi. Az eredmények ilyen verseny lehet számítani, mint a legnagyobb eredményét felvételi vizsgák (100 pont) a közismereti profiljának megfelelő a Diákolimpia, bizonyos területeken lehet venni anélkül, hogy vizsgálatot. Ez a jog által megtartott belépő a 4 év alatt a következő évben a mindenkori olimpiai játékok.

A nyertesek a Diákolimpia (kivéve kreatív versenyek terén testnevelés és a sport versenyek), meg kell adnunk az eredményeket a vizsga legalább 75 pontot a közismereti, a megfelelő felvételi teszt.

Előnyök szintjétől függ a Diákolimpia, a diploma, az egyetem és az irányt a képzés (speciális).

Eredményeit figyelembe a verseny a felvételi SFU

A díjátadó fok versenyt általában bevezető vizsgálat a nyertesek a verseny diákoknak 1., 2. és 3. réteg:

nélkül felvételi vizsgák

A nyertesek és díjazottjai Olimpia profilok és tárgyak „finom és iparművészeti formák”; képzőművészet; Műszaki rajz és dekoratív kompozíció; rajz; Akadémiai rajz; festmény; készítmény; építészeti kompozíció; művészettörténet és a kultúra; építészeti grafika, grafikák tervezése; szobrászat rajz; rajz és összetétele; Komplex objektumok (rajz, összetétel); összetett témákban (rajz, festmény, rajz, építészet, tervezés); grafikai tervezés; építészet érkező SFU van egy előnye a rangsor a versenyben való részvételhez az irányt az Institute of Architecture and Design:

• 07.03.01 Architecture;
  • 7.3.03 tervezése építészeti környezet;
  • 03.07.04 Városfejlesztési;
  • 54.03.01 tervezése;
  • 54.03.02 Képző- és iparművészet.

A pályázóknak, akik nem használják a fent említett jogok felvételi „nélkül felvételi vizsgák” vagy „100 pont”, feltéve, hogy előnyt rangsor a versenyképes listán. Például, ha nem szerez 75 pontot vizsga vagy oda érkezik az irány nem a profil a Diákolimpia (mondjuk, amikor belépnek a történelem, a diplomát fizika). Ebben az esetben is pont kerül jóváírásra igénypont szerinti. Az 1. táblázat az intelligens fogyasztásmérés és sport eredményeket. Tehát ennek eredményeként a Diákolimpia számít felvételi kell benyújtani a felvételi bizottság oklevél a győztes (érmes) olimpia, vagy egy másolatot (megadhat egy kinyomtatott az internetről).

Ha több fokkal az egyik irányba (funkció) csak egy fokkal verseny előnyben. Alkalmazása során a felvételi a pályázónak jeleznie kell a diploma bármely irányba (különleges) akarja megszilárdítani (a döntés később módosítható írásban kérelmet a felvételi bizottság).

Amikor részt a versenyeken több pályázó is használhatja ugyanazt a bázist, így azonos vagy eltérő jogokat 100 pont (n., 56 órás rendelet).

A jogot, hogy vétel nélkül bevezető vizsgálatok is:

• A nyertesek és a díjazottak végső szakasza az All-Russian Diákolimpia iskolások, tagjai az orosz nemzeti csapat vesz részt a nemzetközi versenyeken általában tárgyak és alakult az előírt módon az Oktatási Minisztérium Oroszország területén és (vagy) a megfelelő területen profilja az All-orosz Diákolimpia vagy nemzetközi Diákolimpia - a a 4 év alatt a következő évben a mindenkori olimpiai játékok;
    (Példa: a győztes és a díjnyertese All-Russian Diákolimpia a témában Diákolimpia „jobb” az irány „törvény”)
  • Nyertesek és díjazottjai fázis IV All-ukrán diák versenyek, tagjai a nemzeti csapatok Ukrajna részt a nemzetközi versenyeken általában témák specialitások és a képzés, amely megfelel a profil minden-ukrán diák vetélkedők vagy nemzetközi versenyeken, - 4 évig követő évben az adott versenyek, ha ezek a győztesek, dobogósaival és tagjai a nemzeti csapatok között említett személyek 3.1 5. cikk a szövetségi törvény № 84-FZ „On sajátosságai jogok ovogo szabályozása kapcsolatok terén az oktatás kapcsán elfogadta az Orosz Föderáció Köztársaság Krím és megalakult az Orosz Föderáció új entitások - a Köztársaság Krím és a szövetségi Szevasztopolban „;
  • bajnokok és díjazottjai az olimpiai játékok, paralimpiai játékok és a Siketlimpia, világbajnok, Európa bajnokok, aki megtette az első helyet a World Cup, európai sport bajnokságok, a programban szereplő az olimpiai játékok, paralimpiai játékok és a Siketlimpia, a képzési területen a 49.03. 01 „Testnevelési” 49.03.03 „rekreációs és sport turizmus.”