50 Idézetek játékosok és edzők

1. #xAB; 1969-ben adtam fel az alkohol és a nők. Ez volt a legrosszabb 20 perc az életemből # xbb;. George Best.

2. #xAB; azt fentebb már említettük #xAB; Milan # xbb; Csak az ég? Ez így van. de #xAB; Inter # xbb; felett az ég # xbb;. Antonio Cassano.

3. #xAB, az olasz labdarúgó - ez egy játék a félelem. Két támadók, 10 védett és a fiatal játékosok ül a padon # xbb;. Arrigo Sacchi.

4. #xAB; Futball - a legfontosabb dolog az egész jelentéktelen ügyek # xbb;. Arrigo Sacchi.

5. #xAB; Ha nem tudja, mit kell tenni a labdát a doboz, csak felejtsd el a célt. És a meccs után, nézzük meg, mi mást lehetett volna tenni # xbb;. Bob Paisley.

6. #xAB; leendő feleségem apja megkérdezte, mit csinálok. Azt mondta, hogy én egy futballista. Ő összeszedte magát, és megkérdezte, van egy szakma. Azt válaszoltam, hogy ez egy szakma. De látva a kifejezés az arcán, tettem hozzá, hogy én vagyok képes feküdt tégla. Azonnal tért # xbb;. Bob Paisley.

7. #xAB; munkám #xAB; Liverpool # xbb; Ez nem volt mindig sikeres. Amint lett a második # xbb;. Bob Paisley.

8. #xAB bírók probléma az, hogy ismeri a szabályokat, de nem értik a játékot # xbb;. Bill Shankly.

9. #xAB; Az első felében a pályán voltak oktatók vesszők alakú CSKA. Az év második felében láttam a hivatásos labdarúgó # xbb;. Valerij Gazzaev.

10. #xAB; játék feledésbe merült, az eredmény továbbra is a # xbb;. Valerij Lobanovsky.

11. #xAB; job coach? Nem akarom elveszíteni a játékos, és meg kell tennie, hogy egy sikeres edző # xbb;. Dennis Bergkamp.

12. #xAB, a legjobb helyen, hogy megvédje a kaput - a másik büntetés # xbb;. Jock Stein.

13. #xAB; Még ha egy kéz volt, ez volt az Isten keze # xbb;. Diego Maradona.

14. #xAB; Ha meghalok, senki nem fog emlékezni az emberek, akikkel találkoztam, akivel harcolt és hány gép romlott el, mert ez nem számít. Emlékezz rám játszani # xbb;. George Best.

15. #xAB; Ha azt szeretnénk, hogy egy jó ideje #xAB; Wembley # xbb; ne hívja a németek # xbb;. Alan Shearer.

16. #xAB; Ha az iskola toborozni egy csapatot, én mindig is úgy döntött a legutóbbi. Én egy kisfiú # xbb;. David Beckham.

17. #xAB; Elhagyott köveket rám elég lenne az emlékmű # xbb;. Jose Mourinho.

18. #xAB; Victory nem unatkozik. Sorozatban 10 játék egy sorban, és még mindig szeretné nyerni több mint 11 # xbb;. Zinedine Zidane.

19. #xAB; Az élet tele van sajnálja, de nem éri meg az időt rájuk # xbb;. Zinedine Zidane.

20. #xAB; Miért Vásárlás #xAB; Ferrari # xbb; ha vezetsz, mint #xAB; Fiat # xbb ;? # xbb; Zlatan Ibrahimovic.

21. #xAB; Ha a labdát, akkor kell, hogy a területen a lehető legnagyobb. Ha a labda az ellenfelek, meg kell, hogy a területen a lehető legkisebb # xbb;. Johan Cruyff.

22. #xAB, minden hiba előny is lehet # xbb;. Johan Cruyff.

23. #xAB; olaszok soha egy visszajátszani, de mindig nagyon könnyű elveszíteni # xbb;. Johan Cruyff.

24. #xAB; Én egy volt focista, egykori edzője, korábbi igazgatója és a korábbi tiszteletbeli elnöke. Ez a lista ismét azt mondja, hogy minden véget ér # xbb;. Johan Cruyff.

25. #xAB; A titok az, hogy egy cigarettát, hogy nyugodt idegeim, és akkor fog egy nagy korty valami erősebb, a hang az izmokat # xbb;. Lev Jasin.

26. #xAB; vagyok benne, hogy tudok tanulni beszélni angolul elég jól egy pár hétig, így tudtam, hogy minden német # xbb;. Lothar Matthäus.

27. #xAB; Scurry - ezt az állatot. Meg kell agy és a labda focizni # xbb;. Louis van Gaal.

28. #xAB, vettem a nemzeti csapatban, de remélem, hogy elhagy egy csapat # xbb;. Luis Aragonés.

29. #xAB; Ha van egy gyűjtemény a legjobb játékosok, ez nem jelenti azt, hogy a legjobb csapat # xbb;. Marcello Lippi.

30. #xAB, én nem szeretem a bókokat. Inkább hallani kritikát és cáfolja a # xbb;. Paul Scholes.

31. #xAB; Elvesztettem három Világkupa szankciókra. Nem baj, ha azt mondom, hogy ez kezd az idegeimre menni #xBB ?; Roberto Baggio.

32. #xAB; a munkám - ez az agresszió. Megyek háborút. Ez az, amit csinálok, nehéz, hogy hívja a részvétel egy labdarúgó mérkőzés # xbb;. Roy Keane.

33. #xAB; Az emberek azt mondják, hogy mi kell menni az árral, de tudod, aki megy az árral? Döglött halak # xbb;. Roy Keane.

34. #xAB; Ha jön fúj Patrick Vieira, aki megölt volna # xbb;. Roy Keane.

35. #xAB; Ha éjjel nem fogok menni a klub, a nap nem szerez # xbb;. Romario.

36. #xAB; csúnya vagyok. De mit tegyek, varázsa # xbb;. Ronaldinho.

37. #xAB; megnyerése világbajnoki jobb, mint a szex. És nem azért, mert a szex nem olyan jó - csak a világbajnokság, szemben a szex csak egyszer történik négyévente # xbb;. Ronaldo.

38. #xAB; Normális esetben, ha a játékosok kicserélt ingek, azok mindig szaga, mint a verejték. De Beckham póló illata csak kölnit. Vagy sikerül valahogy tisztítsák meg a szaga, vagy izzad parfüm # xbb;. Ronaldo.

39. #xAB, én nem vagyok az elme és a szív. Nem gondolkozzanak - én jár # xbb;. Thierry Henry.

40. #xAB; olaszok veszít labdarúgó-mérkőzések, mintha ez a háború. És elveszíti a háborút, mintha egy labdarúgó mérkőzés # xbb;. Winston Churchill.

41. #xAB, az egyetlen dolog, amit tudni #xAB; Feyenoord # xbb; - ezek az ugyanabban az országban, amely játszik #xAB; Ajax # xbb;. Fabio Capello.

42. #xAB, nem a legerősebb nyer a labdarúgásban, és a legerősebb, aki legyőzte # xbb;. Franz Beckenbauer.

43. #xAB; Előnye még nem jelent semmit, ha az ellenfél egy esélyt # xbb;. Franz Beckenbauer.

44. #xAB; Néha bemegy az öltözőbe, úgy tűnik, hogy már megvan, hogy Hollywood # xbb;. Franz Beckenbauer.

45. #xAB; Utálom tiki Taku. Nem akarok hallani róla. Tiki-Taka - egy halom szar, át a labdát. Nem kényszeríthetik a játékosoknak, hogy vegyenek részt az ilyen szemetet # xbb;. Josep Guardiola.

46. #xAB, azt hiszem, van két Krisztusok. Egy ott, nos, itt vagyok: # xbb;. Hriszto Sztoicskov.

47. #xAB; Apa azt mondta: #xAB; Edik, futball - jó dolog, az, hogy segítsen a munkában. Ha hirtelen blesnosh labdarúgás - kap a növény könnyebb lesz # xbb;. Eduard Malofeev.

48. #xAB; Mi lenne futball, ha nem én #xBB ?; Ellen Herrera.

49. #xAB; sirályok repülnek át a vonóhálós, mert azt gondolják, szardínia fog dobni a tengerbe # xbb;. Eric Cantona.

50. #xAB; Sport teljesen szabályozott. Most labdarúgó játék semmi köze a játék az udvaron. A képzelet nem az a hely # xbb;. Jari Litmanen.

Kapcsolódó cikkek