3. kiviteli alak összekötő JavaScript drupal 7

1. lehetőség: Az egyéni modul

Ilyen az elegancia különleges funkciót drupal # 95; add # 95; js (). Könnyen kitalálható, hozzátenném JS fájlt a webhelyen. Minden egyszerű és elcsépelt, itt egy pár példa:

Szintén hasznos lenne a következő függvényt:

Ez a függvény az utat, hogy a modul helyét. Például ha tárolja a scriptet wtf modult és ott js mappát, majd adjuk hozzá a forgatókönyvet két módja van:

2. lehetőség: A téma honlapon

JS is csatlakoztatható a témája. Írok példát zen-altémának.

Hozzon létre egy mappát a témák új mappa nevét és js, és letette a script.js. Akkor elegendő, hogy nyissa meg a témát .info fájlt, és adjuk hozzá a megfelelő rész, ha nem adja hozzá magát, ahol jónak látja, a következő kódot:

3. lehetőség: A rendszerezést fájl

Tegyük fel, hogy azt szeretnénk, hogy a fájl csatlakozik egy adott csomóponthoz, és létrehozta az ő nyirokcsomó-NID.tpl.php sablont. Ebben az esetben a legegyszerűbb módja annak, hogy vegye fel a JS közvetlenül a fájl, csak annyit írj a tetején, amit már úgy opció 1.

Itt van egy másik hasznos funkció opredleniya utak: path # 95; a # 95; téma () - visszatér az utat az aktuális téma, mint ahogy az a modullal.
Tegyük fel, hogy szeretnénk hozzáadni egy fájlt a 2-es verzió, de php:

Láthatjuk, hogyan, például tettem az én kis egység. amely készült az egész JS, de csomagolva Drupal'a modult.

Maradjon kapcsolatban

Legyen mindig naprakész az új anyag! Iratkozz fel csatornákra \ PUBLIC \ levelezési listát kap azonnali értesítést.

#attached (ez nem feltétlenül kell alkalmazni a formák, bár úgy tűnik, eredetileg azért erre a célra)

drupal_add_library hozzáadja a könyvtár, a könyvtár alapvetően gyűjteménye JS és CSS fájlok, továbbá függhetnek a könyvtárak, amelyek szintén kapcsolatban.

A könyvtárak leírt hook_library, amely meghatározza a plug-JS, CSS fájlok és függő könyvtárak, valamint az igazgatási információkat. Ez akkor hasznos, ha csatlakozni bizonyos külső JS könyvtárat, vagy csak csatlakoztatni kell többször egy és ugyanazon fájlok különböző helyeken a modul. A könyvtár, amely egy csatlakoztatott fájlt, általában nincs értelme.

A válasz fogok hozzá egy kicsit sg (nem ellenőrzött)

Azt kakraz tegnap járatos ebben. De én nem csatlakozni, nyilván én iskolában, hogy én yuzal hook_library_info ()
Általában azt SCHA kakraz rake. Disk képalkotó kellően kicsi a hálózatban, és mégis különböznek nagyon silno aki azt írja, hogy a szüzek, akik alfa- és ez az, amit most ül hüllő.

Kapcsolódó cikkek