2018 Android frissítés a galériában mentés után új képeket android

Tehát az én alkalmazás van egy pont, hogy mentse egy csomó képet, hogy egy ideiglenes mappába, és azt akarom, hogy azonnal megjelenik a galériában. Ki az újraindítás, ők, de egyébként nem.

Megpróbáltam a sendBroadcast módszer:

De a következő hibaüzenetet kapom felbontás:

Azt nem lehet megoldás az én AndroidManifest, vagy ez csak már nem támogatott. köszönöm

Top 5 Respuesta

Próbáltam Environment.getExternalStorageDirectory (). ToString (), de nem találom a felhasználói könyvtárat.

Csak azt akartam, hogy megosszák a tapasztalatokat ebben a kérdésben.

A végén, én MediaScannerConnection beállítva, hogy megvizsgálja egy fájlt egy időben, és most nem a mappát, hogy tartsa ezeket a képeket meg. Minden alkalommal, amikor letölt minden kép, hívtam MediaScannerConnection és a fájl elérési útja helyett egy mappát Uri.

Emellett sokan kérdezték, hogy miért sendBroadcast leáll a KitKat iotvet hogy sendBroadcast megsértődött, és felhívta túl sokszor és ami a rendszer lemeríti az akkumulátort, vagy lassul, így került közvetlen kihívást jelent a visszaélések elkerülése érdekében, ami teljesen érthető. Reméltem, hogy használja a megoldás, hogy a mappa, hogy tartsa az összes kép, de ez nem működik ebben a mappában. Reméltem, hogy a keresési mappát fogja állítani más fájlokat a felhasználói mappába, de ez nem az én esetemben. Remélem, hogy talál egy jobb választ a jövőben.

Itt egy részlet a kódomat.

Használata MediaScannerConnection helyett SendBroadcast.

Tudom, hogy későn, de lehet próbálni a munka minden változatban:

Legutóbbi kérdések