13 Értékelés, stylist Anna Kabirov, Rostov-on-Don

Soha életemben nem írtam kritikát, de miután egy tökéletes esküvő zajlott, amelyben a nagy sorsa Anna, nem tudom megosztani ezt a felfedezést a többi Anna. Hozzá valami újat a számos pozitív visszajelzés nem valószínű, hogy: Anya lélegzetelállítóan szép, kellemes, gondoskodó és figyelmes ember, nagy szakmai és a win-win megoldás azoknak, akik igazán akar, hogy távol smink folyamat szórakozást! De külön szeretném megköszönni, hogy a személyes megközelítés, a türelem és a tippeket! És azt is, a kölcsönös öröm általános időtöltés :) Ha bármilyen személyes kérdéseire kétkedők - mindig válaszolni, és ismét bizonyítja, hogy jártasságot egy ilyen csodálatos és pótolhatatlan lány, mint Anna Kabirov valóban jelentős pillanat az életemben! Köszönöm, Anya!

13 Értékelés, stylist Anna Kabirov, Rostov-on-Don

Annie, köszönöm szépen egy ilyen csodálatos átalakítása. Ha azt mondjuk, hogy örülök, nem is szólva)))) Én mega boldog)))) Anya, nagyon figyelmes, hogy az ügyfelek és nagyon pozitív)) Smink tartott, amíg én nem mosott))) (és ez volt a második órában az éjszaka))))))) Jó szerencsét.

13 Értékelés, stylist Anna Kabirov, Rostov-on-Don

Anna - sminkes, aki megtestesíti a valóság az ötleteket, hogy megosszák gondolataikat az úton keresztül, és megtestesíti mindezt készlet az arcodon! Az eredmény nagyon boldog vagyok! Bride contact Anna és nem fogja megbánni.

Stylist az esküvőn Anna Kabirov (Rostov-on-Don) - esküvői frizura, manikűr, smink, az árak

1.048.739 ember látogatta meg a keserű! az elmúlt hónapban.

Kapcsolódó cikkek