6. véleménye a Joseon Center LLC, cím Samara, Dimitrov St.,

Alexander. Szeretném megköszönni Önnek és megalázkodik sebész Kochetkova Ivanovics Romanov az ő szakmai és az emberiség. Isten áldja meg őt és a személyzet minden GOOSE Sokode jó egészség és a jólét. Üdvözlettel, egykori beteg.

Anna. Az én problémám is magas volt a vérnyomása. Sőt, nem lennének törvények, akkor nőhet hirtelen csak azért, mert nincs semmi. Túl tas.

Zsenya. Miután elolvasta a vélemények arról, hogyan segít a helyreállítási Ustinova problémák esetén a bőrt, és nem tudott ellenállni, úgy döntöttem, hogy én is beszélnek, verejték.

Victor. Szeretném megköszönni a Department of himiiterapii2 és chasnoti nővér Chekaevu Larisa neki mentális hozzáállást a betegek, az ő figyelmét, a támogatást és a humora. HER nagy köszönet a munkájához!

Vélemények a CSOSZÖNG CENTER LLC

Az emberek nem megy ez, én nem is tudom, minek nevezzem, szalon őrült orvosok és a nem megfelelő bér rendező Marina, amely nem más, megérti, és csak azt akarja vágni a pénzt a betegektől. Policy úgy, hogy az első meg nem jön a vétel, és akkor nem kezelik kitűnik, hogy mit, de a pénz kezelések kicsikarni. ebben az üzletben, és építi a beteg megfélemlítő, ő viszont hozza annyi pénzt, amennyire szükségük van, mint a romák. Ez lenne az én leáll a központ. mennyit bántott.

Szeretném kifejezni legmélyebb hálámat Dr. Chin, ez Istentől a szakmai maguk területén! Miután négy ülés normál nyomáson, visszatért aludni, csökkent cukor és a súly. Volt egyfajta kényelmet, könnyű az egész szervezetben. Szeretném megköszönni a személyzet lelkiismeretes és figyelmes hozzáállás betegeknél. Nagyon köszönöm a szíve. Boldogságot, egészséget és sok szerencsét!

Szeretném kifejezni hálámat Dr. Chin. Chin- orvos Istentől, a szakmai maguk területén! 4 ülések normál nyomáson, visszatért aludni, csökkent cukor és a súly. Volt egyfajta kényelmet, könnyű az egész szervezetben. Szeretném megköszönni a személyzet érzékenységüket az embereknek. Köszönöm.

Kapcsolódó cikkek