5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Jó napot mindenkinek az író és olvasó Kosmetisty!

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Workshop Olesya Mustaeva. № 8 Cream Eye

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Összetevők: tisztított víz, viasz margosaolaj, Argan, aloe vera gél, glicerint, növényi, természetes hidratáló faktor, olaj fehér limnanthes rét, olíva szkvalán, fenetil-alkohol (komponense illóolajok), etil-hexil, kivonat amaránt, a zöld tea, a rozmaring, keverjük össze tokoferol, béta-sitostirol, svkalen.

Volt egy csomó kapcsolatos elvárások krémek Műhely Olesya Mustaeva. Miközben nem teljesültek. Krém egy kis jellegtelen csövet csavaros kupakkal.

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Ígéretek gyártó: használt bőrápoló kor, csökkenti a duzzanatokat, sötét karikák a szem, finom vonalak, kiegyenlíti a bőr tónusát, hidratál.

Különleges kék és ráncok nincs -, de a nyomvonal szín soha nem szűnt meg senkit, és nedvesség - a szükséges dolog a koromat. Röviden, ez a krém nem csinál semmit - nem is hidratálja. Én türelmesen használta a krémet naponta hónapokig, gondolva, hogy csak működik egyszerre. De a cső majdnem vége - de még nem szerzett. A legtöbb támadás - amely még csak nem is nedves. Ő meghatározza néhány film, ami nagyon rossz és hosszú átitatja. Ha egy idő után megérinti esélye században - és a krém minden van, és jelenleg nevpitavshiysya! Ennek következtében, amikor a szemhéjak akart valamit, hogy hidratálja, használja jojobaolaj (csak az esti órákban, természetesen) - ez mind tökéletesen hidratál.

Nem tudom, hogy miért van ez -, hogy a krém önmagában nem sikerült, vagy hogy nem jött hozzám konkrétan.

Térfogat: 15 ml
A hasznos élettartam: 5 hónap, 1 alkalommal naponta
Értékelés: 2
Ár: 350 dörzsölje.

ChocoLatte. Krém krém Kéz-, „Milk” tápláló száraz bőrre

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Összetétele. vizet, olajokat (Shi, kókuszdió, ricinus, körömvirág, kender, homoktövis), tejfehérjéket, olaj vanília-kivonat, természetes méz, glicerin, lecitin, viaszok szójabab, xantán, nátrium-alginát, Sharomiks 707, kivonatok aloe vera, alma, csont szőlő, echinacea, bojtorján gyökér; d-panthenol, bisabolol, propolisz, méhpempő, méhek adszorbeált, gyöngyház por (kivonat), A-, E-; Koncentrálj ezüstkolloid.

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak
5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Tej helyezzük kényelmes csomagolás - átlátszó műanyag nagy kapacitású szivattyú akció adagoló. Csomagolás egyszerű és olcsó, de nagyon kényelmes. Megfelelő térfogat 100 ml. Vagy tervezte, hogy az irodában vagy otthon, míg az asztalnál ül, papírokkal / könyveket.

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

A létesítmény kémiai, rögeszmés vanília aroma, amely nem csak kopogtat az orrát a hordozó, hanem teszi érezhető egy pár órán belül. A textúra tej folyékony tej hasonlít sárga gyorsan eloszlik a bőrön, és azonnal felszívódik. De ez szinte semmit nem tesz a bőrrel, ráadásul nagyon könnyű, szinte észrevehetetlen a nedvességet. Hogyan lehetséges ez, mivel egy ilyen lenyűgöző és látványos szerkezet, nem tudom. Abszolút használhatatlan eszközt.

Térfogat: 100 ml
Term használat: 2 hónap alatt (csak több, mint 14-szor)
Értékelés: 2
Ár: 170 dörzsölje.

ChocoLatte. Krém szérum az arc pattanás elleni zsíros bőrre

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Összetétel: főzet: tengeri moszat, mályvacukor, len; azelainsav, szalicilsav és hialuronsav, lecitin, pantenol, xantángumi, cetearil-alkohol, kivonatok: körömvirág, propolisz, zsálya, orbáncfű, anyja martilapu, echinacea, egymás után; Olaj: rostoropshi, fekete kömény, öbölben; Illóolajok: kayeputa, citrom, bergamot és a boróka; vitaminok: A, E, C; Sharomiks 707 kolloid ezüst koncentrátum.

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak
A gyártó szerint, ajánlott bármilyen korban kombinált és zsíros bőrre, pattanásos. Természetes úton van a gyógyulás és antiszeptikus hatású, csökkenti a faggyú kiválasztást, amely mély hidratáló a bőr és a mattító hatásúak.
5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

A leírás szerint ez az eszköz tökéletesen illik rám - én csak kombinált típusú bőr nagyon zsíros T-zóna, hajlamos a megjelenése akne. Reggel hidratáló gyógyító és fertőtlenítő hatása van, ami így szintén Mattes - ez csak egy álom (miközben a cső).

Krém-szérum található, egy átlátszó műanyag palack 50 ml egy kényelmes adagolást. Ezen a plusz jelet végén. A krém nagyon furcsa gumi kémiai szag - a szaga állott feküdni gumi vagy gumi. Az illata nem éles, de úgy érezte, határozottan. A szérum-krém konzisztenciája folyékony tej világossárga. Gyorsan felszívódik, semmi hatása a bőrre nem rendelkezik.

Van egy másik - az adagoló egy bizonyos részét a tejszínt. Mire a következő használat kiszárad és kiköpi együtt tejszínnel. Tehát ez a megdermedt anyagot csak gumi és hasonlít - ez feszített - csak egy kicsit kövér nyúlékony darab gumi. És azt szeretnénk, hogy kenetet a arckrém, amely megszáradva rajta, fordult a gumi? Nem akartam. Valószínűleg a részemről nem lenne naiv várnak a létesítmény az ára néhány pozitív intézkedés.

Miután ez a rossz élmény, úgy döntöttem, hogy nem használja ChocoLatte márkájú termékek az arc - nem szabad krémet, nincs maszk. Szeretem a test vannak bizonyos termékek - például az írás egy jó ismertetőt kézzel olaj - ez az olaj tetszett.

Térfogat: 50 ml
Term használat: 2 hónap alatt (csak több, mint 14-szor)
Értékelés: 2
Ár: 214 dörzsölje.

Virág víz Spivakra menta

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Nagyon szeretem a termékeket Spivakra. Szeretem a szappant, Beldi, habok mosására, szilárd és folyékony olajat. De vannak még teljesen hibás termékek, amelyekre végeztem néhány (az összes nem fogok vitatkozni) féle virág vizeken.

Ők ugyanazt a csomagolás - egy üveg sötét üveg 50 ml értékesített egy adagoló, amit egyszer felöltözött, és még nem távolították el.

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

Virágos menta víz vásárolt kell használni, mint egy tonik az arc, de csak abban az esetben az első vízminta elrendezve a lábát. A gyártó azt mondja, hogy lehet használni, mint egy nyugtató krém borotválkozás után, szőrtelenítés, mint a „gyulladáscsökkentő, nyugtató és hűsítő hatása borsmenta víz teszi ezt Hydrolat hatékony komponens utáni” (információk a hivatalos oldalon).

Egyes összetevők összetételében Hydrolat okoz nekem instant torokfájás és köhögés - és ez annak ellenére, hogy permetezzük a lábak után szőrtelenítés, és nem a személy (szerencsére). Azt hiszem, a tiszta formában az arcán okozott volna allergiák és bőrpír. Azonnali késztetés, hogy köhög és torokfájás lehetetlenné tette eszközt felhasználnak az arcát - én még mindig a parton, és így nem kockázat. Doispolzovala palack én kizárólag a lábak (ez elfordult a másik oldalra, hogy ne lélegezzük Hydrolat) - még nekik a különleges hatások nem vette észre.

A hivatalos honlapja Spivakra jött itt az üzenet: „ajánlott használni hígított formában a tiszta víz, vagy hozzá kell adni más kozmetikai termékek.” Korábban, egy ilyen üzenetet nem volt - így használható egy virág víz, nem vízzel hígítjuk. Mindenesetre, én nem tervezem megismételni vásárlás Spivakovsky Hydrolat - úgy tűnik számomra, hogy a hígított formában, nincs - a termék nagyon ellentmondásos.

Friss vonal szérum korrekció a jelenség Gera / Friss vonal Hera jelenség Javító öregedés-gátló szérum minden bőrtípusra

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak
A gyártó azt ígéri, hogy a mély hidratáló szérum hialuronsav hidratálja és helyreállítja a kollagén és elasztin, javítja a bőr rugalmasságát és csökkenti a ráncok. Mandula kivonat és a zab kivonat táplálja a bőrt és biztosítja a természetes emelő és fiatalok.
Ezt a terméket, ellentétben más gyorsétterem, elég drága, és pontosan ugyanazt a haszontalan. A szérum csomagolva egy üveg 30 ml, egy üveg van egy szép dobozban. Kényelmes adagoló szivattyú akció termel egy kis része a folyadék zavaros. Az arc és a nyak hiányzik 3 Zilch.

5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak
5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak
5 A természetes szerves vesztesek - a chocolatte, Workshop Olyessia Mustaeva, és friss Spivak

A tejsavó könnyen eloszlik az arc és azonnal szárad, vizuálisan bőr matt és sík. Azonban matt bőr megszűnik 1-1,5 óra múlva, és kezd ragyogni palacsinta, mint amíg a bejelentésben nem süt. A szérum formák kellemetlen ragadós filmet, és teszi a bőrt egyáltalán nincs befolyása. Ez azt jelenti, jól, csak nem hidratáló, nem beszélve a többi, a gyártó. Nem tetszik, hogy menjen el ez a film a bőrön, az eredmény, én szenvedett volna, de ha nincs eredmény - és akkor nem jelent semmit. Az ilyen hangos biztosítékokat gyártók és abszolút nulla eredményt.

Térfogat: 30 ml
Élettartam: 1,5-2 hónap 1 alkalommal naponta
Értékelés: 2
Ár: 2320 rubel. (Ár-tól)

Használnak valamit ezek a termékek?