4 Ways, hogy egy barátja, hogy magam

4 Ways, hogy egy barátja, hogy magam
Egyszer egy barátom, hallgat az én következő monológot arról tökéletlensége a világ, ő így kiáltott fel: „Igen, csak nem szereted magad!”. „Hogy lehet az - nem tetszik? Nagyon szeretem! „- voltam háborodva. „Igen? És amikor utoljára dicsérte magát? „- vágott vissza a barátnője, és azon tűnődtem.

És ez igaz, barátok, szeretteink, és nem emberek, mi mindent megteszünk, hogy támogatást, bátorítást és a lelkesedés, miközben elfelejti a legfontosabb ember a világon - magáról.

Milyen gyakran bíráljuk magunkat, alábecsüljük, fáj, és megpróbálta (gyakran öntudatlanul, megszokásból) kisebbíteni annak előnyeit és hátrányait, hogy fújja nem létezik.

Várjuk jóváhagyásra másoktól, megfeledkezve arról, hogy szükség van rá, először is, hogy egy barátját, hogy magam.

Ébredjen reggel 5 perccel korábban, mint máskor, szakaszon, csukd be a szemed, mosolyogj, hogy magát és képzelje el, tökéletes, azt, amit igazán akar válni. Tapasztalja állam az öröm és a béke. Képzeld el, hogy minden álmod valóra válik, és akkor lesz egy ilyen álom, hogy váljon: fogyni, hogy a hőn áhított pozícióját, megnősült, és így tovább. Álmodj, ha mondjuk egy varázspálca és minden lehetséges. Maradj ebben az állapotban, 2-3 percig, majd mosolyogni, és azt mondják :. „Ma a legjobb nap az életemben”

2. „A szépség az elmélkedés”

Hányszor egy nap látjuk magunkat a gondolkodás - egy tükör, üveg vitrinek? Milyen gondolatok van-ugyanabban az időben? Mit gondol?

Előfordult már, gondoltam, hogy az ötlet - ez a szokás, hogy úgy gondolja, egy bizonyos módon? Ie szokott gondolni magukat negatívan, lehet képezni pozitívan gondolkodni. Próbálja mosolyogni gondolkodás és gondolkodás, „Milyen szép!”. Eleinte minden rendben lesz ellenállni neki - nehéz lenne, hogy mondjuk a kifejezést, akkor nem fogja azt hinni, hogy - ahogy azt kell, mert egy csomó időt próbálta meggyőzni magát, különben. De ahogy megismételni ezt a kifejezést minden alkalommal meg fogja kapni könnyebbé, és akkor nem veszi észre a csodálkoznak is. By the way, egy új szokás szerzett 21 nap. Ez azért van így jegyezni.

Szerintem, mint egy gyerek. Képzeld el, hogy van egy kis átölelve magát, és mondja a kislány, hogy szereted őt.

4. "Emergency Support"

Egy pillanat kétségbeesés vagy akut önbizalomhiány képzelni, hogy megmondja, a legkedveltebbek, az egyik, hogy bízol, és akkor minden szól a történet. Bármilyen szavakkal támogatta te? Mondjuk ezeket a szavakat, hogy magát és látni fogja, hogyan kell változtatni az érzelmi állapot.

Kapcsolódó cikkek