38 értékelés alapján körülbelül slavdent Moszkva, Khamovniki, Komsomol kilátás, 35

Eltávolítja a fog „bölcsesség”. Nagyon félt, sajnos, én nem emlékszem, a neve a sebész. Elkezdtünk beszélgetni, ő tett nekem egy lövés (nem fáj), és vártam a szokásos élményt a fájdalomcsillapítás -. Érzéskiesés, zsibbadás, a nyelv, stb Az orvos ekkor megvizsgálja a fogat, ami el kell távolítani, és beszélt velem. Mondtam neki, talán egyszer szúr, és az a tény, hogy a nyelv nem zsibbad? Megkérdezte: Miért? Nos, általában, azt hittem, hogy megvizsgálja a fogat, s anélkül, hogy megszakítaná a kis beszélgetés. további ›

Én egy szörnyű gyáva részéről fogorvosok! Ennek eredményeként doboyalas módon, amit már duzzadt arcát elhúzódott vétel SlavDent. A Doktor gyorsan szidtam, hogy a késleltetett kezelésében, mivel lehetett volna annál könnyebb, és most gyulladt foggyökér. A végén tettem érzéstelenítés (én nem éreztem, hogy szúr), és minden további beavatkozás már nem érezhető. Néhány nappal később, már gyulladás nélküli, ha minden meggyógyult, elmentem megint -, hogy a tömítést. Nem tudom, hogy miért kínozza magam, mert a klinika, amire szüksége van. további ›

Dolgoztam, és azt erősen fogfájás. Közelében található fogászati ​​és beszélt velük. Fogászat maga kényelmes, könnyű megtalálni. A szobában van egy jó állapotban, mindenhol tiszta, kellemes hangulatú, otthonos várakozási területet. A személyzet udvarias és barátságos. Mondtam neki, hogy aggódtam, azt vizsgálták, és úgy kezelt, rossz foga.

Először csináld magad zoom fogfehérítés már régóta szeretett volna, hogy barátok és ismerősök kiváló eredmény után ezt az eljárást, de úgy tűnik, egy kicsit félt fogorvosok általában. SlavDent jött a konzultációra. Elmagyaráztam mindent, és hogy az eljárás fájdalommentes, és hogy lehet, hogy azonnal. Tettem. Minden gyors, kényelmes. Most minden nap örülök frissítette a fogakat!

Azért jöttem, hogy ezt a fogászat tanácsára barátok, nagyon elhanyagolt fogak, amikor a fájdalom. Gyorsan egy időpontot. Az orvos kapott minősített, kezeltem rám szuvasodás, tettem egy jó pecsét. És szintén ultrahangos tisztítás. Hatalmas hála neki, most van egy szép mosoly! A fogak ne aggódj, örülök, hogy elment hozzájuk.

Én nem olyan régen felfedezték a klinikát, és nem bántam, hogy foglalkoztak itt. Vettem zoom fogfehérítés eljárást. Az eljárás maga teljesen fájdalommentes, és ami a legfontosabb, biztonságos fogzománcot. Szakemberek Clinic igazi szakemberek. Adj szakszerű tanácsadás a telepítés nadrágtartó lányom, valamint az általános szájhigiénia. Szolgáltatások árának teljesen normális, és nem túlértékelt, mint más klinikákon.

Nemrég tettem az új fogak hosszú ideig megy, de végül úgy döntött. Implantáció új volt számomra, mielőtt a kezelt fogak csak. Megfordultam a fogászat „Slavdent” Azt javasolta neki barátja, sikerült, hogy ott egy orvos fogszabályzó. Ezért mentem oda, van egy jó első konzultációt a klinikára a fogak, majd elkezdett beültetés. Csináltam jó fogak, az én jelen, és nem tudja megmondani, nagyon hálás vagyok, hogy az orvosok munkáját.

Beteg voltam fogat, amit kezelni fél évvel ezelőtt egy másik klinikán. Azt lepecsételt, de nyilvánvalóan rosszul tisztított. Fogorvos „SlavDent” kínált nekem egy barátom, aki kezeli a fogak vannak. Visszamentem a fog orvos kezelt reményt. Nekem tetszett. Ő nagyon gondosan és alaposan minden teszi, ismételt ellenőrzések. Ezentúl megyek a klinikára.

Azt akartam, hogy kezelje 2 lyuk a fogak, az interneten található Slavdent. Amikor megérkeztem azonnal megtetszett a hely, ahol van egy klinika, parkoló is semmi probléma. Amikor bementem a recepción, majd az irodában az orvos is élveztem, gyönyörű környezetben, az új berendezések. Azt gyógyítható 2 fogait egy látogatást. Tömítések megkülönböztetni a színe a fogak. Minden rendben van, én ajánlom, hogy barátok.)

Végül van a laptop, általában írok véleménye ritkán, de ezúttal úgy döntött, hogy írjon. Van, hogy az orvos, hogy távolítsa el a 8s, nagyon félek, hogy hiába. Csodálatos doktor fogott, a varázsló nem fáj, gyorsan, és még egy csomó ajánlásokat. Nem drága. Tanács.

Új fogakat, már régóta akartam bedobni keres, ahol ez lesz megbízhatóbb és olcsóbb. Találtam egy fogászati ​​klinika, az úgynevezett „Slavdent”, és azonnal kérte nagyon részletes tanácsot fogászati ​​implantátumokat. Gyorsan mondta az orvos mindent eljárások és az árak, volt minden, ahogy szerettem volna, fogaim kezdett hozzá az ugyanazon a napon. Ez egy pár hónapig, menjen az új iplantami, nagyon szeretem, az orvosok jó munkát, egy hatalmas köszönet nekik.

Ez már régóta szerette volna, hogy egy pár új fogakat, van két foga már eltávolították, így kiderült, hogy a klinika „Slavdent” tanácsát fogászati ​​implantátumokat. Azt mondták, hogy van egy meglepő egylépéses fogászati ​​implantátumok, ez igaz, én akarom, hogy minden gyorsan, és olyan módon, hogy időt takarítsanak meg. Azonnal beleegyezett, tudván valamennyi feltételt, és most már az összes fogat a helyén, az orvosok nagyon sokat segítettek.

A fertőzés után a torok hirtelen gyulladt íny. Azért jöttem, hogy ezt a fogorvos segítségét. Kiderült, hogy a gyulladás már gennyes, fogorvos küldött, hogy röntgen, megvizsgálták, és úgy döntött, hogy kezelni fogak eltávolítása nélkül. A kezelés sikeres volt, boldog, hogy minden jól végződött! Köszönjük a szakszerűség és a betegek gondozása, egészségére.

Van duzzadt íny és vérezni kezdett. Nagyon meg voltam rémülve, és azonnal berohant fogászat. Az orvos megvizsgált, és elrendelte egy kúra. Megszerezte az összes szükséges gyógyszereket, és egy héttel később aludtam a duzzanat és megállítani fogínyvérzés. Az orvos úgy tűnt, hozzáértő és nagyon udvariasan közölte velem abban, hogy a bal pozitív benyomást.

Blood íny, fordult a klinikára. Kiderült, hogy sok kő van a fogakra. Az orvos az eljárás előtt, leírt az egész folyamat. Tisztítás végeztük körülbelül egy órát, hiszen mindent meg kell védeni. A beavatkozás után azonnal észrevehető hatást, az íny már nem vérzik. Az orvos töltött sok időt, mint a történet higiéniai fogak, az általuk használt több ilyen problémák nem merülnek fel.

Kellemes klinikán az első lépés, hogy a kijárat felé. Minden nagyon udvarias, mosolygós. Fáj a fogam, szükséges volt, hogy tiszta és zárjuk le a csatornákat újra. Minden gyorsan elvégezni, a doktor azt reméltük, nagyon kedves lány, gondoskodó, megértő, egyértelmű, hogy a lélek utal betegeket. Látogasson Örülök, én is adtam ajánlások és teljesen ingyenes, mivel a fogak megfelelően tisztítani és általános ellátást a fogait.

Miután „Slavdent” nem is akar költözni más fogászati ​​kezelés! Azért jöttem ide tanácsára kollégák, szükséges volt, hogy a tömítést. Az orvosok itt nagyon megértő és barátságos, a szolgáltatás színvonalas. Minden pontosan, a rekordot, és késedelem nélkül. Seals tegyél egy évvel ezelőtt, eddig minden tökéletes. Az árak nagyon kedvező, amelyek megfelelnek minden pénztárca! Nagyon boldog vagyok, ajánlom!

Eltört egy fogat és fél nagyon féltem, hogy menjen be a kórházba, mert ahol én bánt velem mindig fájdalmas és kellemetlen. Egy barátom tanácsolta nekem Slavdent, mert sétál bele. Így mentem a reményben, hogy minden rendben lesz, és a remények szertefoszlottak. A személyzet barátságos, és az árak igen kedvező. Ez az első alkalom, amikor a kényelmes és fájdalommentes a fogak kezelésére, ami nagyon örültem! Ügyeljen arra, hogy jöjjön vissza újra itt!

Elmentem fogászati ​​kezelés „Slavdent” nagyon. Az orvos kezdett el időben, várakozás nem volt hosszú, udvarias volt, mindent megtett gyorsan, még nem fáj, és adott jó tanácsot az ellátás fogak. Hangulatos kis klinika, ideális helyen, szép környezetben, minden barátságos, modern berendezés, az árak nem túl magasak. Örültem!

Kiváló fogászat. Ide járok egy rutinvizsgálat félévente. És először idejöttem, amikor erősen fogfájás. Megfordultam a cellulóz. Fogorvos tette velem gyorsan, hatékonyan és szinte fájdalommentes, az ár jött ki teljesen elfogadható. Azóta csak látogasson el a fogászat, mert a szakemberek itt.

Kapcsolódó cikkek