2 egyenáramban dízel, 5tdi h

Előrefolyás dízel 2,5tdi 2. rész (vissza kérdések)
Előrefolyás dízel 2,5tdi 3. rész (ugyanaz, hogy!)
Jó éjszakát. A fejemben volt egy zsémbes gondolat magára az áramlás.
Igen, tudom, hogy a színpad repülni rothadt paradicsommal (kivéve persze, lesz a közönség), azt mondják hülyeség dízel előadott áramlását.
Általában megpróbálja elmagyarázni a lényegét nem az a kérdés, hogy ez képtelenség, vagy sem, hanem az, hogy meg kell tenni, hogy a hang a dízelmotor vált basszusgitáros, és ami a legfontosabb, nem túl hangos. Inkább csak nem hangos. Természetesen meg kell hangosabban, mint készleten, de sikoltozva kipufogó, kínzó szomszédok és így a tűzjelző a gépen csak nem kell.

Azonnal látható néhány határok között, ami nem fogok menni: Catalyst nem nyúl (módosítás: katalizátorok már vágni, és nem a kedvéért hang és mert eldugult.). A legnagyobb, hogy én magának, így az, hogy távolítsa el a kipufogódob és rezonátor:

Képek az elvezető rendszer

Nos, valójában vopos: Kérjük, ossza meg velünk vonatkozik, hogy jobb csinálni: 1), hogy szállít egy egyenáramú és rezonátor hagyja mosogató vagy
2) áramú, és azokat rezonátor kínál Prosport. vagy
3) csak megszüntet rezonátor és hagyja csak a készlet / egyenes hangtompítók

És csak azt akartam, hogy megtudja, mik ugyanolyan „bankok”, amelyek előtt a hangtompítók. Valaki azt mondja, hogy a rezonátor, hogy valaki részecskeszűrő ... (módosítás: részecskeszűrő rajta, de van 3 Catalyst 2 közülük az autó alatt, az egyik közvetlenül a turbina megy Dvlee két rezonátor és vkontse két hangtompítók ..)

A végén, azt akarom, hogy ezen kívül ez az egész dolog nem néz obszcén / művészi, mint az alábbi fotó:

Kapcsolódó cikkek