10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

1. Amíg a jogi egyetemen, Michel találkozott fia Pati LaBelle.

A Harvardon volt egy fan - egy diák Stanley nevű Stocker-Edwards, a fogadott fia, a híres énekes Paty LaBelle. De a románc nem tartott sokáig.

Hogy aztán panaszkodott a családom, én soha nem fog találni egy férfit, aki beletörődik a karakterem,

- később emlékeztetett Michelle.

2. Miután Mrs. Obama dolgozott marketing menedzser.

- Megosztottam életrajzírója John Levy, az egykori munkatársa és barátja Michel.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

3. A 10 éves, ő kapott egy megrovás a táborban, mert a gyakori használata obszcén szavakat.

Megesküdtem hangosan abban a pillanatban, amikor odajött a kurátora a táborban. Azt mondta: „Lehet, hogy a legjobb a csoportban, de van egy csomó káromkodás.” Abban a pillanatban azt hittem, a legmenőbb,

- emlékeztetett Mrs. Obama.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

4. A nagyapja egyszer azt mondta, hogy kollégája, Michelle túl makacs, és ez megköveteli a rendszeres verést.

Mindig volt véleménye mindent, és ő nem habozott, hogy ezt mondja. Ebben az esetben ez elég engedelmes gyermek,

- a könyv szerint.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

5. Az anyja aggódik, hogy Barack Obama - mulatt.

Nem tetszik faji keveredés nem azért, mert olyan elfogultság, hanem azért, mert a nehézségek, hogy ez mivel jár. Csak nagyon nehéz,

- vezet Slevin szó Marion Robinson, Michelle anyja.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

Michelle Obama anyja Marion Robinson

6. hagyta a munkáját a fizetése 120 ezer dollár dolgozni Chicago City Hall.

Bár Michelle mindig is, hogy a pénzügyi oldalon a szakma nem fogja befolyásolni a döntését, az epizód kerül neki drágán. Miután elhagyta „Sidley Austin” ő fizetése a felére csökkent, és abban az időben volt egy jelentős adóssága diákhitel,

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

7. Barack és Michelle éltek ugyanabban a házban az anyjával.

Miután elvégezte a Law School, a Harvard Egyetem, éltek a legfelső emeleten a házban Euclid Avenue, ahol abban az időben élt Marion Robinson. Van Barak készül a vizsgára egy ügyvéd.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

Barack és Michelle Obama a gyerekekkel

8. Michelle kellett „vágni” neki, és sietni házasodni.

Egy nap alatt romantikus vacsora, amely elkötelezett a sikeres vizsgálata Barack, Michelle ismét felvetette a házasság és elkezdte hevesen elítélem barátja megtagadása, hogy a kapcsolatukat egy új szintre. Itt az ideje, hogy desszert, és a tányérjára egy doboz egy jegygyűrű. Ő volt zavaros és izgatott. Ezután Barak azt mondta nevetve: „Azt, hogy fogja be a száját, nem?”.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

Barack és Michelle Obama

9. Mint egy tinédzser, ő húzta a pénzt egy divatos kézitáska.

Korai életkortól kezdve, Michel ellenőrizzék a kiadásokat és számít minden fillér. De néha ő volt pillanat, amikor azt akarta, hogy kielégítsék a szeszélyeit. Egyszer hagyta a megtakarítások egy kézitáska edző. Az anyja elszörnyedt, amikor megtudta, az értéke a vásárlás.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

10. Michelle attól tartott, hogy Barack Obama meg fogják ölni a verseny alatt.

Nem akarom, hogy egy napon én és a gyerekek váltak sebezhető. Nem akarom, hogy abban a helyzetben, hogy ha a gyermek veszítette apjuk, akkor minden elvész,

- Azt mondta az első hölgy az Egyesült Államokban.

10 kevéssé ismert tényeket Michelle Obama Whisperer

Könyv borítója „Life”

SilverSpoon, 100 év múlva is, senki nem fog emlékezni.
Vannak különböző első hölgyek, vannak érdekes - Jacqueline Kennedy, Hillary Clinton, és vannak itt, mint Michel - diszkrét alkalmazás, amely Michelle - nem volt még egy alkalmazás számára az elnök és az elnök, mint a férje, Barack)

Kvinta, egyetért a módosítással - ők az első afro-amerikai a Fehér Ház elnöki állapot, címeket és egységei részletesen emlékezni :)

Kvinta, és soha nem tudta, hogy egy érdekes megállapítás a Jacqueline Kennedy. Úgy tűnik, az önmagában semmi különös nem történik.

Nos az első hölgy, akit nem, így legalább idegen write))))

Kapcsolódó cikkek