50 árnyalatú fehér, mint a fehéríti a fogakat, kozmopolita magazin

Otthoni fogfehérítés rendszer

fogfehérítés rendszer otthon vannak osztva két típusa van: a szakmai és a gyógyszertár. Az első esetben, az orvos által kijelölt fehérítés. ami az egyes sapkák. ad fehérítő rendszer és hozzárendeli a pontos összeget és időtartamát alkalmazásokat. A gél alapján hidrogén-peroxid otthoni fehérítés - ugyanaz a szer. hogy részt vesz egy klinikai fehéredés az orvos irodájában. Amint azt használják otthon nélkül ultrahang lámpák - így van. az eredmény szerény és elért több.

Átlagos otthoni fogfehérítő kúra négy nap és két hét. amelynek során a fúvókát a gél viselni kell a fogakra naponta kétszer fél órát.

7 jó dolgokat. amit tehetünk a vagina

  • Díjak nyaralni. Emlékezz mindent!

    Előnye az otthoni fogfehérítés. megfizethető áron és viszonylag fájdalommentes. Mint ahogy az a szakmai fehérítés. minden attól függ, az érzékenysége a fogak. Érdemes megjegyezni. hogy a hazai rendszer. mint bármely más fogfehérítés. Zománc megsérül. Olcsó „eszközök” otthoni fehérítés: matricák. csíkokra. ceruzák - tisztességes peroxid koncentrációja. így sokkal károsabb professzionális eszközök. amelyek közé tartozik a kalcium-foszfát készítményhez, hogy csökkentsük fogérzékenység (vagy a készlet tartalmaz további erősítő gélek).

    Systems fogfehérítő egy gyógyszertár hatékonyságuk lehet hasonlítani csak a kémiai fehérítő paszta. amely áll a peroxivegyületek (nem koptató fehérítő paszta). Ők segítenek távolítja el a lepedéket és ezáltal enyhíteni az árnyékban a fogak 1,5 hangokat. Nem szükséges, hogy a nyilvánosság fehérítő magas elvárások a rendszer.

    Fogfehérítés ZOOM

    50 árnyalatú fehér, mint a fehéríti a fogakat, kozmopolita magazin

    „Én egy profi fogfehérítés az orvos irodájában kétszer az életemben. Ez az első alkalom - néhány hónappal eltávolítása után a fogszabályozó. Minden. aki harapás korrigált segítségével fogszabályozó. tudja. hogy eltávolítása után a fogszabályozó fogfehérítés van szükség (mint ugyanaz., akik csak akkor fog fogszabályozó viselése. figyelembe kell vennie ezt a kiadási tétel). Az első fehérítő eljárás nélkül zajlott korábbi kezelés erősítése zománc. és ezért nagyon fájdalmas. Impact lámpa zoom kerüljön sor négy szakaszban 15 percig. Mivel a hirtelen nyilalló fájdalom az én eljárást két részre oszlik a két látogatás. By the way. hatást akkoriban nem volt lenyűgöző. Örömmel. Átmentem az eljárás kedvezményes kuponok. Ajánlat fogfehérítés vizsgálatot egy új generációs lámpák Elfogadtam nagy érdeklődéssel - és jó okkal. Orvos Elena Vergizaeva a „Clinic Doctor Deriugina” jött a folyamat közelebbről. mint a korábbi orvos.

    A konzultáció során tárgyalt a tölteléket mosoly zónában. Elméletileg, a tömítés elülső oldalán a fogak egy relatív ellenjavallatot, hogy végezzen fehérítő. mivel kompozitok nem fehérített. Jellemzően tömítések kiválasztott szín alá fogak. és a tömítés disszonáns. ha a színe megváltozik. Ha a forrás szín elég világos. és a kis töltelékkel. akkor nem kell változtatni: megszabadulni lepedéket. ők is felderül a beavatkozás után, és nem fog sok kontraszt a fogak színét (de tömések nem fehéríthető. és visszatér az eredeti növényzet!). A másik dolog. amikor a fogak nagyon sárga. sötét vagy szürkés és pecsétek voltak beállítva, hogy tükrözze ezt a színt. Ezután rögtön a beavatkozás után nem kerüli látogatást a terapeuta és cseréje tömítések. Ha a tömítés nem. és fogszuvasodás. meg kell gyógyítani a fogak előtt fehérítés és kötelező.

    Két héttel a fehérítés kellett használni egy speciális feszesítő készítmény Relief gél amorf kalcium-foszfát (ő helyreállítja és erősíti a fogzománcot). Meg lehet alkalmazni, hogy a száj darab, és használja naponta egyszer. de én sokkal kényelmesebb naponta kétszer, dörzsölje a gélt a fogak két percig száraz ecsettel után a normál tisztítás. Plusz, feladtam a fehérítő fogkrém erősíteni. továbbá fluort (fehérítő fogkrém tartalmaz csiszolóanyagok., amelyek megkarcolhatják a fogzománcot. A kis karcolások a felületen vezet aktív demineralizáció. alkalmazhat ilyen paszta vagy mielőtt., vagy a fehérítés után eljárás lehetetlen). Én betartottam minden ajánlásait a fogorvos, hogy erősítse fogak -, és ennek eredményeként fájdalommentes fogfehérítés eljárás minden 45 perc alatt!

    Hogyan működik a fogfehérítés eljárás? Azt fogja mondani, anélkül, illusztrációk: nem akar. valaki meglátott a fogorvosi székben ezen a ponton. Fogak maximálisan nyitott kitettség egy speciális lámpa sapkák-távtartó. A védő gumit a gélre. és a fogak - fehérítő anyag. Kommunikálni az orvos csak gesztusokat vagy. Ha valaki lehetővé színészi tehetség. Eye kifejezés. Annak ellenére, hogy nem túl kényelmes helyzetbe. 45 perccel később, ültem ki nyugodtan és fájdalom nélkül. A legérdekesebb várt rám előtt ...

    A fogaim világosítja, hogy egy fél hang: ezt az eredményt jósolta orvos az eredeti színét - meglehetősen könnyű. Minél sötétebb a fogakat. A világosabb az eredmény. ami logikus. Ne várjon ZOOM'a származó fogfehérítés a színe szaniterek! Sőt, néhány napon belül fehérítés után elszíneződött fogak illesztünk egy világosabb vagy sötétebb árnyalatú. Azt is figyelembe kell venni. becslésére az elsődleges eredménye az eljárás.

    Közvetlenül azután, hogy az eljárás a fogak kezdett „lőni”. Először csak ritkán. majd egyre több. és fájó után a következő „lövés” tartott hosszabb és hosszabb. És - igen. ez egy gyakori reakció a fogfehérítés. fájdalmat is kell készíteni. Az egész következő napon a beavatkozás után, megpróbáltam, hogy ne nyissa a száját ismét. túlélő fájdalomcsillapítót. Sleep segített egy pohár bort. Fehér bor! Legalább három nappal azután, fehérítés szigorúan betartja az „átláthatóság” a diéta. feladom kávét. tea. vörösbor. csokoládét. bogyók. szószok. színezés gyümölcsöt és zöldséget. Bár cigaretta ... cigarettát kell hagyni örökre! "

    A fogfehérítés árak Moszkvában 15-től 000. Philips ZOOM fogfehérítés - ez nem egy termék. és az eljárás. így minden kórház meghatározza a szolgáltatás költségeit. amely egy sor árak fehérítésére. értékcsökkenés és a lámpák. először. az árak az egészségügyi szolgáltatások költségét a klinikán. Előfordul, hogy a klinikák működhet még veszteséges. megszervezése akció ügyfeleket.

    50 árnyalatú fehér, mint a fehéríti a fogakat, kozmopolita magazin

    Hollywood mosoly

    Hogyan lehet elérni, hogy ugyanaz a hollywoodi mosoly tökéletesen fehér és fogait? Sokan már tudják. hogy a népszerű hírességek, hogyan kell telepíteni héjak - vékony kerámia korona természetes fogak. Nem. élménybeszámolót húzza ki az összes fogát - ez csak egy városi legenda. De a természetes fogak a telepítés a furnér kell fűrészelni. ez tény. Hulladékgyűjtő jövője héjak nem lehetséges.

    A legújabb generációs héjak - Lumineers finomabb. amelyek rögzített elülső felületén a fog nélküli köszörülés. Hiánya miatt a fogak kissé elfordítva mennyisége megnőtt. de ne Lumineers telepítési eljárás lehet a két látogatás a fogorvos (konzultáció és telepítés) nélkül fájdalmas fordulópont.

    Az ár a telepítés porcelán héjak és Lumineers meghaladja a költségek fehérítés 2-3 alkalommal. de a kifejezés nyilvántartást szolgáltatás lesz mintegy 20 év.

    Cosmo.ru köszönhetően szakemberek klinika orvos Deriugina „és a Philips számára segítséget készíti elő az anyagot és a tanácsadás.

    ← Kattintson a „Like” és kövessen minket a Facebook-on

    Kapcsolódó cikkek