44 értékelés, fotók Denis Scherbakov, Jaroszlavl

Denis! Köszönjük, hogy hála neked, hogy van egy nagy emlékének ünnepe a szeretet, az a nap, amikor mi lett az egyik! Olyan vékony podlovleny őszinte érzelmek, mind a fényes pillanat elfogott, és néhány érdekes szögek kiválasztott ... Örülünk a képeket. Fotóit - ez a művészet. Nagyon köszönjük a kreativitás és a szakmaiság. Te csak szuper.

Denis, azt akarom mondani, OOOOGROOOMNOOOE KÖSZÖNJÜK a nagy nap! mi vagyunk a vad örömére a fényképeket az érzelmeket, hogy megkapjuk felülvizsgálata során az első fotó! te csak egy zseniális fotós, és csak egy nagyon kedves ember! szerencsénk volt, hogy találkoztunk az élet útját, különösen egy ilyen fontos nap a számunkra! Minden volt, egy magas! =) Várakozás a következő fotózásra veled!

Mi filmre az esküvő, és az esküvő, és azt lehet mondani, hogy minden kép egyszerűen varázslatos. Én már aggódik a képek, de miután az első beszélgetés, rájött, hogy a fotós, egy fiatal, energikus, eredeti, egy szóval a legjobb! Denis - te nem csak egy nagy fotós, hanem egy csodálatos ember, aki megérti annyira ideges menyasszony és általában szépen rögzíti, amit akarnak) Nagyon örülök, hogy ez a nap akkor nami.Denis, én még nem elég szavakkal kifejezni köszöni a munkát! Mi, a család, a barátok annyira lenyűgözte a fotók, van egy ember, így a boldogság! Van, hogy a nap szünetet érzelem, amikor látom a képeket.

Szeretném megköszönni Dennis azt a tényt, hogy az teljesen megszabadított minket az idegeket és a független döntés bármilyen volt kapcsolatos kérdések fényképezés, a legmelegebb időszakban számunkra - egy héttel az esküvő előtt. Sajnos, az a kérdés, én meg a fotós, vőlegény, jött rendkívül felelőtlen: elkezdett gondolkozni rajta, és nézni portfolió túl későn, és mi jött Dennis, azt hiszem, egy csoda az ajánlás egy barátja. Mi menyasszony hamar felismerték, hogy a stílus Dennis vagyunk teljesen elégedettek, ő tapasztalata lövés az esküvő, ami fontos, és a lövés az ár egy teljes nap is elfogadható számunkra. Denis dolgozott nagyon szakszerűen. Soha nem volt ez semmit kérdezni, vagy néhány pontot kell fizetni a figyelmét az esküvője napján, kivéve, persze, nem tekinthető a kéréssel, hogy üljön a nyaralás asztalra. Bármikor, Dennis találta magát azon a helyen, és elkapni a nézet, amely azt választotta volna magam. Kifelé menet van kb 300 lövés, beleértve a díjakat és a menyasszony a fotózásra a stúdióban. Minden fotó feldolgozása és minőségileg jó lépés pontosan a stílus, hogy láttuk amikor néztük portfolió, válasszon egy fotós. Dennis, köszönöm szépen a professzionalizmus, nagy hangulat az esküvő, és ment, hogy találkozzon velünk, és megállapodtak abban, hogy elhalasztja a forgatás a stúdióban a következő napon, bár eredetileg tervezett lőni az esküvő napján. Azzal a szándékkal, siker, Piotr és Daria Safroshkin

44 értékelés, fotók Denis Scherbakov, Jaroszlavl

Dennis, köszönöm a szép képeket! Imádom! Köszönjük a szervezet az egész folyamat olyan komoly hozzáállás és a szeretet munkáját. Fényképek kiderült, csak finom. Bárcsak a jólét neked, továbbra is tetszik, és hogy az emberek boldogok fotó pillanatokat.!

Denis, azt szeretnénk, hogy mondjuk egy hatalmas köszönet! A szakmai, ápolási és a kiváló munkát! Fényképek kapott világos, színes és vidám. Ez nagyon könnyű volt, kényelmes és szórakoztató dolgozni veled!)

Denis Nagyon köszönöm a csodálatos képek, ez a varázslatos napon fogunk emlékezni egy életre! fotó nagyon színes, sok pozitív érzelmek, azt szeretnénk, hogy vizsgálja felül, felülvizsgálja és felülvizsgálja ismét egy felejthetetlen élmény)))

Dennis, nagyon köszönöm érdekes képek. Nagyon tetszett! Köszönöm a pontosság, a zene, amit magával hozott, és mi fotkalis a parkban zene) és mert van szó, hogy van egy kicsit felszabadító. És a jobb nélkül a beállítást. És az elv napryazhno fotó esszé. Te voltál szerves fontos része a nyaralás. Barátok, azt ajánlom ... Ja, és photowork is látható egy nagy minőség!

Hogy vagyunk szerencsések, hogy a mi esküvői fotós éppen Denis! Tehetséges vagy, kedves és nagyon pozitív ember. A fotózást férjével nagyon könnyű volt és neprinuzhdnenno ... Fotók nagyszerű lett! Azt hiszem, ha még megpróbálja elrontani a keret speciálisan Dennis, akkor is, hogy ez az édesség =) A legkényesebb barátom beszélt az irigységtől, mert tetszett az esküvői fotókat. Persze ... mert nem volt jó képek! =))) Remélem, hogy még mindig van egy csomó kellemes és fontos események az életében, és megfordította a lehetőséget, hogy a Denis többször. Kívánjuk, hogy nem áll meg ott, és tovább is a tehetség!

Az esküvőnk volt ősszel) az ezzel kapcsolatos előkészületek nyarán kezdődött), a férjem és én nem találtam egy fotós, a legfontosabb személy az ünnepségen. És aztán jön a támogatás a mi vezető Denis Drozdov, mondván: „Van, hogy van egy pár nagyon jó fotósok,” beleértve a pár Denis), a bűvész - Denis Scherbakov! Miután látta a munkáját a helyszínen, csak nem maradhat közömbös. Sok életet a fotó, nem hideg kitalált, de az igazi érzelem minden munka! Férj fotó Dennis tetszett a rengeteg mosoly és a világosság, mely minden történelem. Csak maradt, hogy megvárja az esküvőnk) És ez így jött) Denis időben érkezett, és azonnal fertőzött minket az ő nagy hangulat, köztük a kedvenc spanyol zene és tudod ..) nem volt egyetlen pillanat a nap, amikor láttam " munka „(kivéve egy ... volt, hogy bemegy egy keveréke nedves levelek és a sár a lenyűgöző felvételek!). Ő csak nálunk, ment, nevetett, szórakozott velünk, táncolt egy banketten, ugrott. És mindezek eredményeként vált ki elegáns; Élénk, fényes, pompás 670. Fotók! Bízunk őket ugyanazzal a lélegzettel, és mindezt azért, mert tele van az élet) Elkapta ilyen pillanatokban, hogy én észre sem)) Köszönöm, Dennis, a mi szépség.

Őrülten tehetséges fotós! Az egész család el vagyunk ragadtatva a fotók, nem csak a minőség (fotók kiváló), hanem a gondolatok Denis! Én már régóta hallott Denis, és amikor eljött az ideje, hogy döntsön a fotós egyik legfényesebb esemény az életünkben, nincs kétségem afelől, tetszett neki. Dennis, köszönöm szépen a tehetség. Mi nagy szerencséd van.

A forgatás Denis élvezet! Ezzel nem érzi kényelmetlenséget vagy kábulat, hogy mit nem tudom, hogyan jelent. Nagyon udvarias és figyelmes, és tökéletesen megtestesíti mind azok és elképzeléseinket!

Még mindig hosszú az esküvő előtt, tudjuk, hogy ki fogja a képeket, hogy a nap))) Denis hihetetlenül jó képek! Kedvéért jó képeket ő is feküdt a hóban, és tisztítása a hólapát! Nagyon elégedettek vagyunk a munkájával és hálás.

44 értékelés, fotók Denis Scherbakov, Jaroszlavl

Professzionális fotózás és nehéz elképzelni. Denis, én forgatás reggel 8 órától, elviseltem minden az én pre-esküvői szeszély. Ugyan az én egyetlen, a barátok és rokonok. Fényképezés az esküvő előtt a vőlegény telt csak az URA. Denis kreatív megközelítése javasolt eljárás nem banális helyet lőni, térítse el a műemlékek és a hidak, általában ott, ahol általában fényképezett. Fotók az ünnepség kiderült szellemében szakmai riport, ahol a megrendezett fotók követte esemény ravaszt. Ennek eredményeként, Dennis dolgozott az esküvőn 12-ig éjjel, szinte soha nem ült le. Az eredmény az ő munkája elég őrült, fotók (több mint 500) kapott másfél hónap, minden csodálatos minőségű. Girlfriends mindig irigylem)))

44 értékelés, fotók Denis Scherbakov, Jaroszlavl

Denis - nagyon jó fotós! Ő volt képes megragadni a legérdekesebb, váratlan és szép pillanatokat az emlékezetünkben! Köszönöm szépen, amiért velünk volt aznap. )))))

Kapcsolódó cikkek