4 nap Nice - mi lenne ez a megjelenés

egyéni linkek

felhasználó adatai

Hozzászólás 1 Page 10 60

Olvastam tudósít a Cote d'Azur. Valami a fejében, amíg semmi, de a Nice-Cannes-Monaco, nem jelent meg. Azt akarom, hogy konzultáljon az állami és várjon tippeket

1. Hogyan legjobban, hogy a program? Válassza ki az egyik nap Nizza, Cannes, Monaco? Én illik valami mást?
2. Melyik múzeumok / galériák kell feltétlenül látogasson el az (I tudomásul veszi a Matisse és Chagall, a ház-múzeum Renoir valóban elérhető az általunk meghatározott időtartamra)?
3. Olvastam tömegközlekedés és rájött, hogy ez a legjobb mozgás a busz. Mik az ötletek?
4. Ha a legjobb barzirovatsya ha érkezés elrepülni Nice és tömegközlekedési eszközzel utazik a városok között?
5. Van-e ajánlásokat gyermekek szórakoztatására?

Ha dobja rám való hivatkozással a kalauz, hálás leszek

Cannes-ban, a jó idő, lehet lovagolni a turista hajóval a Lerins szigetek, különösen a sziget Szent Margit, ahol a fogoly „Iron Mask” ült börtönben.

levinel. túrák nem akar, mert már a tervek szerint Legoland. Túl sok öröm, de néhány múzeumot, és érdekes, hogy a gyermekek, érdekes lenne megnézni.

lehet lovagolni egy turista hajóval a Lerins Ostrovo

Ez hány órát járni?

Ha még nem volt szép, majd egy nap, véleményem szerint ez nem elég. Ha biztos akar lenni abban, hogy a Cannes és Monaco, akkor legalább az első és a negyedik napon, hogy egy nagyon szép

Ez hány órát járni?

De néhány múzeumok, és érdekes, hogy a gyermekek, érdekes lenne megnézni.

Ebből a helyén, én adtam a fenti, valamint a gyermekek és felnőttek Monaco
Oceanográfiai Múzeum Monaco

• Vintage Car Museum Őfelsége Rainer monacói herceg.

Belépő: gyermek (8-14 éves korig) - 3 felnőtt - 6?
Nyitva minden nap, egész évben
Nyitvatartás: 10,00-18,00. zárva 25,12
A gyűjtemény több száz autó minden korok a termelés, a leghíresebb európai és amerikai cégek, valamint hat szüret kocsik.

• Múzeum antik játékok Monaco

Belépő: gyermek (6-14 év) - 3,50. felnőtt - 6.
Nyitvatartás: 10,00-12,30 és 14,30-18,30. zárva 25,12
Az első játékok és babák. Collection mechanikus játékok, a 19. században. Az első Barbie, és egy kiállítás egy új kollekció Barbie.

És én soha nem hiányzott a Nice
Édesség „Florian” Nice

Kapcsolódó cikkek