20 Ways To Make $ 10,000 havonta

Tegnap este tettem egy érdekes feladat. Felvettem egy laptop a kérdést: „Hogyan lehet keresni 10.000 dollárt egy hónapban?”. Aztán töltött egy oldal 20 üres pontok, és arra törekszik, hogy dolgozzon ki a 20 jó ötleteket generálni, hogy a pénz minden hónapban. Ma reggel, gondoltam, jó lenne megosztani ezt a listát veletek, és talán olvasni más ötleteket.

Kaptam ezt az elképzelést egy könyvet olvastam írta Brian Tracy, Nincs mentség. A hatalom az önfegyelem. ami egy csodálatos könyv az úton.

Írásban ezt a listát nagyon nehéz volt, de segített, hogy törölje a gondolataimat. Közel vagyok megtörni az öt számok havi célok, és most van egy csomó új ötletek. Megjegyezzük, hogy mindezek a dolgok, hogy vonatkoznak a jelenlegi helyzetet, de remélem, hogy valamit magamnak is. Mint egy utolsó figyelmeztetés, ne feledjük, hogy ezeket a módszereket igényel kemény munka és fegyelem, és gyakran nincs garancia a sikerre. Ja, és azt kell adót fizetni.

Hogy azt mondja, minden, itt a lista 20. módon megtörni öt szám havi jövedelem cél:

Néhány ezek a tételek nem valószínű, de van néhány jó kövek. Ne feledje, hogy mindegyik igényel egy jó adag kemény munka, és nincs garancia a sikerre. Ugyanakkor azt is megjegyezni, hogy nincs semmi vesztenivalója, ha azt szeretné, hogy próbálja ki őket, és a legrosszabb esetben az, hogy akkor sokat tanulnak.

Van más ötlet, hogy meg akarja osztani készítésére öt figura havi jövedelme?

Akkor új állásokat RSS Feed keresztül, vagy lehet kapni őket közvetlenül a postaládájába ide kattintva.

Ha tetszett a poszt, kérjük, ossza meg barátaival!

Kapcsolódó cikkek