12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie


Népszerű amerikai színésznő Angelina Jolie eltér más hollywoodi sztárok nem csak ő utánozhatatlan tehetsége, karizmája és hihetetlen kedvesség, hanem rekordszámú különböző tetoválás, ami egyébként mély.

Érdekes, hogy a színésznő az egyik tattoed hírességek - a testén idején lehetett látni húsz tetoválás.

Fekete kereszt és a felirat a köldök alatt


A jelentősége a fekete kereszt a bal combján Jolie kifejezetten nem vonatkozik azonban köztudott, hogy a felirat található, amely a köldök alatt egy latin mondás «Quod me nutrit nekem destruit» és azt jelenti: „Mi táplálja engem, elpusztítja engem.”

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

«H» betű


Szerint a színésznő, a levél «h» a bal csuklójára tette tiszteletére bátyja - James Haven.

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

ázsiai tigris

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

Buddhista „amulett”


A bal lapocka színésznő „endeared” tetovált buddhista Tai, ami történt, mint néhány védelem, valamint a fordítási hangzik, mint egy mantra: „Legyen az ellenséget hagylak, és jön le. Hagyd, hogy a szépség lehet hasonlítani a szépség
Apszarák. És bárhová ment, bár sok Önt és védeni, követni. "

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie


Nem messze az ima egy másik felirat (a hát felső) - a név a zenekar dalai Clash «Know Your Rights», azaz magyarul „Ismerje meg jogait”.

Az arab szó


A belső oldalán a jobb oldali a színésznő egy arab szó azt jelenti, hogy a „szabadság”.

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie


Ez a tetoválás található bal alkarján, korábban kiegészítve a „Billy Bob”, melyet követően azonnal törlik a válása származó színész.

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

Quote Tennessee Williams


A bal oldali a színésznő flaunts Tennessee Williams idézet: „A ima a vad szív sínylődik börtönben.”

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

Koordinátáit a gyermekek születése


A bal váll Jolie rendezett grafikus koordinátáit szülőhelyét az ő nevelt és biológiai gyermekek szélességi és hosszúsági.

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

Római szám XIII


Ez a tetoválás a bal karján Angelina tett annak bizonyítására, hogy nem hisz a szerencsétlenség társított szám.

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

Az „M” betű


Az édesanyja emlékére (Marcheline Bertrand) színésznő ábrázolja a tenyerén a „M” betű.

12 legjobb tetoválás Angelina Jolie

Kapcsolódó cikkek