minden világos

„Ak Bars” szenvedett egy harmadik vereséget öt mérkőzést, kezdve az alapszakaszban CHL. Most az elkövető a gyors „Motorist”, amely lehetővé tette az eredmény a mérkőzés a második időszakban, pontozás kapuit Kazan négy megválaszolatlan célokat. Mit jelent a pontszám 3: 5, milyen előnye ennek a játéknak, és ez érthető Bilyaletdinov mondta Sport Edition „BIZNESOnline”.

Mielőtt a szezon kezdete nehéz volt elképzelni, hogy szinten játszani, „Ak Bars” - a pontszám 1: 5, a harmadik periódusban a meccset a „autósok”. De meg kell tisztelegni AndreyuRazinu. amelyek a modern csapat, amely teljesen illeszkedik a trend. A készülék szabványos rendszer, de a legfontosabb a győzelem hosszú ideig nem játék rendszer, és visszaadja a szintje jégkorong játékosok és a sebesség. Ez a probléma a „Ak Bars”, mert ZinetulaBilyaletdinov még soha nem volt a motiváló, és bár tudta kiáltani az öltözőben. Talán ez történt a második szünet a mérkőzés Jekatyerinburgban, de az az ülés kezdete Kazan elvesztek. Nyilvánvaló volt, hogy a játékosok a fehér nem készek harcolni minden korongot, fokozza a tempót, gyorsabban fut a korongot a saját zónájában és elkezd egy új támadást. Egy másik probléma, természetesen az volt a kár MatiasaShogrena. ami kikerül a kereset elterjedni. DzhastinAzevedo visszatért a központ, és légiósok linket küldtünk DenisGolubev. Kétségtelen, hogy „Ak Bars” sokat veszített, miután elvesztette kulcsszereplők, de maga a kapcsolat nem valószínű, hogy súlyosan megsérült, egy speciális csapatmunka még mindig nincs. De debütált a fő csapat AleksandrProtapovich a „Irbis”. Nagy jobbkezes csatár megpróbált részt venni minden egyes harc, de néha ez csak egy akadályt. Egyrészt, kihívás a játékosok a MHL - ez egy nagy gyakorlatot kell alkalmazni minden, a másik - a probléma a hossza a padon, ismét sérülés miatt a MihailaGluhova majd meg kell adnia a kezdő. De voltak olyanok, és a „Leopard”.

„AK BARS” nem képes TALÁLKOZÓ

Eddig „Ak Bars” nem tanult, hogyan felel meg az ellenfelet előtt egy kék vonal - egymenetes az egész védelmi vágások és megjeleníti a játékos a kapus. Hatalmas problémák voltak a kiadás a támadás, mert a fele védők csak nem áll készen egy jó labdát előrelépni. „Autós” mindez azt mutatta, a vendégek, még a játék egyenlőtlen struktúrák egyszerűen másolni. Abban a pillanatban a negyedik gólt, a kapu „Ak Bars” látható különbség - Azevedo nem ment a támadás a védekező és megpróbálta eltussolni az öntött, bár egy alátétet és nem feküdt le. Jekatyerinburg ebben a helyzetben együtt futni a mosó, és készen áll, hogy telepíteni bármikor. De ez csak egy erős tudása.

Baklövést Jussi Rynnäs

Persze, egy cél 40 perc a játék - ez nagyon kicsi, támadás Kazan nem volt egyszerű, bár a statisztikai csapat biztosítja az egyenlő lövések célt. Természetesen, ha harapós YakubuKovarzhu miatt a kék vonal, minden lesz szép, de néhány jó? Azonban a kapus „Ak Bars” YussiRyunnyas egyike volt azoknak, akik nem a játék. Ha azt mondjuk, hogy a másik kapus ilyen helyzetben minden bizonnyal segített, rossz, ez túl homályos megfogalmazás, és EmilGaripov is hiányzott a korongot. A lényeg az, hogy a Finn túl sok volt a baj, és szerencséje volt, hogy a korongot EroElo nem számít, akkor válna hiba és egy segítő. Bár már Jussi Rynnäs két hibát is elkövetett, ami miatt elhagyták mosó - Finn kikapcsolta a játékból, azt hiszik, hogy megállítani a korongot, befejező hagyjuk, és nem reagál rájuk.

Először is, takarók továbbra is szükség van, hogy hagyja abba, vagy taszítják őket, hogy a következő alkalommal nem veszélyeztetik a cél. Jussi Rynnäs csak elvesztette a korongot, és nyilvánvaló volt, hogy nem volt kölcsönhatás a partnerek, ki tudná megmondani a fejleményekről. Másodszor, a pillanat, amikor a korong repül lőszer helyett védő, vagy blokkoló váll és a szereplőgárda nem állt végéig a műszaki házasságot. Finn még sokat kell dolgozni. Úgy tűnik, a hat napos szünet is súlyosan érintette a kapus, emlékeztetve a rossz taktika váltakozása. A játék, csak nem jött be, mint a többi „Ak Bars”.

De még mindig a játék „Ak Bars” volt a plusz - ez a harmadik időszakban. Az elmúlt 10 - 15 perc a mérkőzés volt egy csipetnyi visszatérés a korábbi stílus Bilyaletdinov, amely elveszítette az elmúlt évben. Mielőtt az eredménye az első két alkalommal a mérkőzés Kazan nem lehetett látni, mert a végén a csapat mindig felrobbant és a „húzott” előre, akár egy elveszített mérkőzésen. Ez nem egészen helyes a szempontból tiszteletét a szurkolók, úgy hívják gazdaság erőfeszítést és ápolási hozzáállás az alapszakaszban, de most mögött érdekes volt nézni. Miután egy 1: 5 játék meglepően kiegyenlített játékosok „Ak Bars” futott, kezdték dobálni hosszabb és beköltözik egy helyzeti támadást. Cél MihailaVarnakova volt egy nagy átverés a többség, de a korong AleksandraSvitova balra kettős benyomást.

A kapitány a „leopárd” tényleg, mint egy Shaolin szerzetes, aki meditál sokáig, majd okozva a labdát. Előre az egész játék korcsolya a jégen lassan, mint az összes, öt, ha nem ArtomLukoyanov Varnakov és még azt az illúziót sebesség „Ak Bars” senki sem vette észre. Suites és rossz, és az elhagyott, és természetesen nem tudott csapata a megfelelő időben, de a végén a meccs jött a kapuhoz, és helyette egy bottal. Most minden igényt tud válaszolni a célok, de anélkül, hogy céljait a jelenlétét a jégen bizonyulhat az egyetlen protokollt. Általában elmondható, hogy elem - ez a hatodik mező játékos, amikor szükség van csak állandóan nyitott, lovagolni, hogy ne tegye tönkre a rendszer linket játékok, és a tapaszt a megfelelő időben. Így lehet és 15 gól egy szezonban, hogy dobja.