5 Role Olga Aroseva Pani Monica, Marceline és a vőlegény Detochkin - RIA Novosti

Olga Aroseva a film „Óvakodj a Car”

Az önéletrajzában, „Smink nélkül ráadás” Olga Aroseva emlékeztetett arra, hogy a forgatás utolsó epizód „Óvakodj az autó”: „Megyek a buszon, és a tervezett időpont előtt szabadult a börtönből Smoktunovski-Detochkin a borotvált kígyók, áll az út közepén, elzárva az utat, és meglátott, csendesen, boldogan mondja: „Ljuba, itt vagyok ...” filmre én közeli, az üzemeltető hozza a kamerát az állás Smoktunovsky I kúszás-re a keret az ülés alatt, és az én helyemben lenne ülni Ryazanov és Kesha kellett kimondani a jelmondat .. de ez nem működött. szám tyúk annyi ismétli a nagy Smoktunovsky nem szükséges, és hirtelen azt mondta: „Eldar, akkor nem működik, ha én vagyok az arcán fog kinézni ... Legyen Luba, azaz Olya, a helyén marad,” én kiszálltam az ülés alól. mosolygott rám - és minden azonnal. "

„Cukkini” 13 szék”, 1966-1980

A leghíresebb által alkotott kép színésznő Olga Aroseva - „társaságbeli” Mrs. Monica a televíziós show, volt, sugárzott 15 éve. „Cabal” Szatíra Színház színészeinek hirtelen elkezdett zörög az egész országban, viccek résztvevők át szájról szájra, és ők maguk is, mivel összefüggésbe hozták csak a karakterek „cukkini”.

Kolléga Aroseva a szatíra Színház színésznő Tatiana Egorova írta: „A televízióban a teljes virágzás tombolt” cukkini „13 szék”, az emberek nyögött a találkozón az élő serpenyők és Pannochka az országban nőtt a tejhozam, ahogy írva parasztok Monica - Olga Aroseva származó egy hangjára hordozta a csirke „arany tojást”.

Ez a munka volt Aroseva korona, de ez is megakadályozta, hogy a színésznő, hogy észre magukat más drámai szerepeket.

"Old men-rablók" 1971

Még mindig a film „Öregek-rablók”

„Crazy Day vagy a Figaro házassága” 1974

„Az utolsó este játszottunk” Figaro házassága „... Azt mondta, Marceline:” Viszlát, mama »így óvatosan, komolyan mondtam, és azt mondtam neki.« Búcsú, fiam, „Elfújta a backstage jelenetek és valaki! azonnal megosztotta: „Andrew lett mélyen Figaro játszani. Ez valami új születik ... „Az utolsó jelenet Figaro csodálatos monológ - soliloquy patak, monológ-lavina ... Úgy kezdődött csendesen, vallomásos, mintha készül mászni ... És hirtelen zihált származó földi bizonytalan lépést ment valahogy oldalra ., hogy a szárnyak, hogy megragad neki, és kapaszkodott a ruhát, lassan elkezdett esni a földre Shirvindt - Almaviva gróf - elkapták, kivonszolták a színfalak mögött, mindannyian kiabált. „a függöny! Függönyt! „Pár perc Andrew nem volt elég ahhoz, hogy befejezze a show.”

Felhasználó köteles nem sértik a vonatkozó törvények az Orosz Föderáció.

Felhasználó köteles tiszteletben tartja más megjegyzésírók olvasók és magánszemélyek hivatkozott anyagokat.

A levél kell tartalmaznia:

  • Téma - Visszatérő
  • Bejelentkezés felhasználó
  • Magyarázat az intézkedéseket, amelyek sértik a fenti szabályokat, és ennek eredményeként egy mondatban.

Ha a moderátorok tartja vissza lehet állítani hozzáférést, ez fog történni.

Abban az esetben ismételt megsértése szabályok és visszazárás hozzáférés felhasználó nem lehet visszaállítani, a zár akkor befejeződött.

Kapcsolódó cikkek