11. fejezet

11. fejezet


megvesz

11. fejezet Karácsony előtt.

# 151; Talán házimanók? # 151; Javasolta Harry.

# 151; Talán Hisztis Myrtle? # 151; Ron elvigyorodott.

# 151; Együtt? # 151; Harry is elmosolyodott.

# 151; Mi az? Ez elég kövér, # 151; Ron viccelődött.

# 151; És a többi este séta egymáshoz vannak ragasztva? Kizárt! # 151; Harry elborzadt.

# 151; De elképzelhető, hogy féltékeny lesz Chow! # 151; Ron elnevette magát.

# 151; Ez a gondolat, # 151; Harry felkapta a fejét.

És kinevették.

A végén, Harry elhatározta, hogy öltöztetése Leprechaun és Ron # 151; troll. És idővel, mert a karácsony csak két napig. Hotsprin kisasszony segített jelmezek (lényegében fordul rendes ruhát bármely más, de nem sokáig), ő hangosan felnevetett, amikor Ron megpróbálta a ruháján troll.

# 151; Úgy néz ki, # 151; otsmeyavshis, mondta.

Ron zavaros és motyogott valamit érthetetlen.

De amikor Harry felvette a példát, és Ron és Amanda felszisszent örömében. Zöld ment neki hihetetlen.

# 151; Ez pontosan ugyanaz, mint a szemed! # 151; elragadóan suttogta kisasszony Hotsprin.

# 151; Kár, hogy meg kell viseljen maszkot, # 151; Ron felsóhajtott.

Harry elmosolyodott. Nézte magát a nagy tükör lóg a falon, és nem is öröm, megjegyezte, hogy igazuk van.

Hermione és Marina egyre valahol eltűnt együtt. Harry azt javasolta, hogy úgy döntöttek, hogy a ruha, amit Ron mondta magabiztosan, hogy # 151; Hermione és nem egy elrontott május # 151; és Harry hozzá, # 151; Marina, azt hiszem, túl, minden Beauxbatons tanult, # 151; és azt mondták kórusban # 151; És együtt hoo # 133;, # 151; és nevetett tovább ebben a témában nem tárgyalja.

Eközben a Marina és Hermione nagyon felkészültem jelmezek, de még mindig a segítségével Miss Hotsprin. Ő alaposan tanulmányozta az arcukat, és a számok, és felkérte őket, jelmezek # 133; mindaddig, amíg azt, hogy továbbra is egy titkos # 133;

Azonban Árvácska sikerült kihallgatni a beszélgetést, és úgy döntött, hogy nekik nagyobb byaku # 133; vagy inkább ne őket, ahogy Marine # 133;

Szenteste, iskola után, Marina járt Draco.

# 151; És mégis, kivel együtt? # 151; a sokadik alkalommal már megkérdeztem Marina.

# 151; Nem, meg kell kitalálni nekem, # 151; a sokadik alkalommal már válaszolt Draco. De most már tudta, milyen ruha fog. Ez a ruha most mozdulatlanul fekszik a táskájába, és várta a szárnyakat.

Marina duzzogott. Draco elmosolyodott, és átölelte.

# 151; buta, # 151; suttogta. # 151; Nem akarom elrontani a meglepetést neked! Ön is érdekelt, ha tudod. Nem azt kérem, aki végig! Különben is, biztos vagyok benne, tudod egyszerre.

# 151; Kíváncsi vagyok, hogyan? # 151; érdeklődött Marina, emlékezve rájuk Hermione ruhák, egymástól eltérő csak egy kis észrevehetetlen részlet # 133;

# 151; Illata, # 151; Draco felnevetett.

# 151; Te csak fogja megközelíteni és szippantás minden? # 151; fenyegetően kérdezte Marina.

# 151; Nem mindenki, csak a női nemi!

# 151; Ugyan! És ha én egy öltöny férfi? # 151; felháborodott Marina.

# 151; Aztán minden egy sorban! # 151; Draco volt szórakoztató.

Marina a homlokát ráncolta. De aztán be, mint Draco sétál a szobában, elgondolkodva húzta az orrát a levegőbe, és ez nagyon vicces volt. Eltörte le, és kitört a nevetés.

# 151; Milyen bolond vagyok, # 151; még mindig nevetve, mondta.

# 151; Csak féltékeny, # 151; mondta Malfoy.

# 151; Féltékeny, mint egy bolond! # 151; Marina ismét felnevetett.

Malfoy fáradt nevetés, és úgy döntött, hogy megváltoztatja a fő: Marina megölelte és megcsókolta. Marina nem nyugodjon meg, és most majd elszakadás Draco kuncogva. Draco nem tetszik szörnyen, és megpróbált mindent, hogy megcsókolja rendesen, de a végén Marina kicsúszott a kezéből, és leült a hideg padon, és nevetett, amíg könnyek futottak le az arcán. Aztán megállt, és mély lélegzetet vett.

# 151; Nos, végül, # 151; festőien morogta Draco.

# 151; Ne haragudj, # 151; Marina mosolygott a könnyein át. # 151; Rám, mint egy varázslat nevetés kiszabott # 133; Nem tudtam abbahagyni.

Több Draco motyogott valamit, de aztán Marina felállt a padról, és hajolt bele.

# 151; Imádom, amikor haragszol, # 151; suttogta.

# 151; És szeretem azt, amikor nevetsz, de nem olyan mértékben, # 151; fulladás gyöngédséggel, suttogta Draco.

Futott tette a kezét a nyakát, és ásott ajkát a szájába. Malfoy végül megkapta, amit akart # 133;

Chow ravaszul nézett Harry nem szólt semmit.

# 151; Nos, mit fog viselni? Mondd el! # 151; ő molesztálta őt.

# 151; Ez egy meglepetés! Akkor meglátod!

Harry intett kimerült. Ő volt tíz percig, hogy kitaláljam a rejtélyt karácsonyi mentén Cho, de ő hajthatatlan volt.

# 151; Azt mondja meg, úgy tűnik, azt akartam mondani valamit? # 151; úgy döntött, hogy témát váltson.

# 151; azt akartam, # 151; poseroznela Chow.

# 151; És mi történt? # 151; Harry ránézett figyelmesen.

# 151; Azt akartam mondani, hogy a # 133; Nos, # 133; Én, mint te, Harry, # 151; bökte ki.

Harry megfordult rózsaszín zavartan mosolygott, és nem szólt semmit, magához húzta és megcsókolta Cho. Azt különösen nem bánta, ő átölelte a nyakát, és lehunyta a szemét öröm. Harry elolvadt a boldogságtól.

# 151; Szeretlek, Chow, # 151; suttogta.

# 151; Két óra múlva megy a nagyteremben! # 151; Úgy hangzott, felettük nagy hangja Ron. # 151; Siess, egy pár, és nincs ideje, hogy lecserélje jelmezek!

Harry alig nézett fel Chow és elment a fiúk szobájába.

# 151; Viszlát, # 151; mondta neki búcsút.

Chow titokzatosan mosolygott, bólintott, és elment az ellenkező irányba.

Ha hibát találsz, vagy elírás a szöveget, jelölje ki a hiba az egérrel, és nyomja meg a Ctrl + Enter.

Párhuzamos fejezetek honlapján közzétett, a projekt vezetője.

Kapcsolódó cikkek