10 tény az énekes a csoport - My Michelle - Tanya Tkachuk, hello! Oroszország

1. Az arcomon 5 hegek a könyvespolc, postaláda, hinták, sarok asztal és egy szikével. Minden együtt, úgy hangzik, ijesztő, de én szeretem őket, és úgy tűnik, hogy még megy.


2. Apa nagyon akartam egy lányt, mert számomra ő már két ügyefogyott gyerek, anyám azt mondta, ha ez a srác - csendben megváltoztatni a kórházban. Mindig azt mondták, csak ez a része a történetnek. Bár, hogy őszinte legyek, én nagyon szeretem a pápát, mind külsőleg, és nehéz karaktert.

10 tény az énekes a csoport - My Michelle - Tanya Tkachuk, hello! Oroszország
3. Borzasztóan félek a magasságtól és körhinták. Egy nap egy vidámparkban körhinta abba kellett hagyni, mert lettem hisztérikus és kezdte elveszíteni az eszméletét. A repülőgép egyre rosszabb, senki nem akar leülni a sápadt lány, aki mindig keresztezi magát, és valami suttogott kétségbeesetten.

4.-én születtem a határ Kína, talán ezért vagyok annyira elfogult „mongol” megjelenését.

10 tény az énekes a csoport - My Michelle - Tanya Tkachuk, hello! Oroszország
A „My Michelle” 5. Mindig azt gondolom, hogy hamarosan visszafordítani az időt, volt száz-o-nly időben, és hogy van időm, én mindig 17, 20, 17, 20, a végtelenségig.

7. Én fulladás kétszer, az első alkalommal három éve, akkor megmentettem egy izmos fekete kutya-búvár. A szülők meglepett, hogy emlékszem rá. A második alkalommal a 12 éves volt, amikor képesek úszni, és sikertelenül merültem. Akkor még senki, hogy mentse, és majdnem megfulladt a lány vele a félelem. Mindezek gyerekkorom óta szeretem a vizet, megtanulta, hogyan kell úszni. Imádom a tengert, az érzés az érintés, hogy az egész világ a víz, anélkül, hogy rosszul érzem magam. Én már régóta észrevettem, hogy a víz - én útmutató, amely bekapcsolja valamit egy olyan nyelven nem tudja befejezni a szöveget - mosson kezet, vagy egy bögre, és helló.

10 tény az énekes a csoport - My Michelle - Tanya Tkachuk, hello! Oroszország
8. 27-én értesült dédapja! Ő volt a neve Mikhail Shevchuk élt a tajga Norsk és mindig is egy erdész (apa, és azt mondta - „mindig” a végén azt hittem, hogy a nagyapám erdész egyenesen gyermekkor, öt éves korában). Miután nagypapa Misha ment a medve, míg ő körülbelül negyven már. Találkoztam egy medve és serdülők viseli. Apa azt mondja, a nagyapja megmentett kutyák - ők „legyőzte” a medve. Tüzelési vissza, nagyapám megszökött tőle, és ahogy futott, eltörte a lábát, kúszott vissza a hajóhoz, kilométer. Elvette a medve húst és megettem, ő is úszott a házba, és meghalt a kórházban. Tól volvulus.

9. Amikor 15 éves voltam, találkoztam Jurij Shevchuk, kiderült én világrend. Miután koncert Blagovescsenszki (ahol laktam), ő meghívott 10 ember, hogy már vártak rá a szállodában, mondta nekünk csodálatos történeteket az élet és a halál, énekelt és ittak, és egyszerű volt, kedves és őszinte. Akkor még ő adott nekem pénzt a taxi. Elmentem egy hónap után a pestis, minden gondolat-gondolat lett zárva, komoly. Hosszú távozott, a visszatérés nem történt meg.

10. Nem nézte "The Matrix" és a "Star Wars". És mentem anyám, és azt mondta, két éve: „nem iszom tejet.” És nem iszom ettől.

10 tény az énekes a csoport - My Michelle - Tanya Tkachuk, hello! Oroszország

Kapcsolódó cikkek