22 Gondolatok egy millió dollárt szerzői blog Artem Miller

≡ Home → Általános → 22 gondolatait egy millió dollárt

22 Gondolatok egy millió dollárt szerzői blog Artem Miller

Az utolsó cikk megosztottam gondolataimat üzleti csekk, pénzügyi függetlenség, valamint megosztott figuráinak, amit én nem nagyon ritka azokban a napokban, amikor akarok ténylegesen inspirálni az olvasót Jelentősebb eredmények elérése az életükben.

A múlt héten töltöttem élő képzés „Secrets új gazdagok” a Bali szigetén. Részt vett 6 személy és egy másik személy nem vett részt a képzésben vis maior miatt.

Pénzügyi szempontból ez a képzés hozta összesen mintegy 1 millió rubel, és ez könnyen kiszámítható minden résztvevő egy időben, amikor a vendég előadó Sergey Azimov adott a feladat számít, hogy valaki másnak üzlet. Az egyik az utak a szigetre, mi képzés résztvevői beszélt pénzügy, körülbelül egy millió dollárt, és a passzív jövedelem. Srácok már kérdezte, én jobban felelős, mert ő volt az egyetlen milliomos a mi kis kampányt.

Úgy éreztem, olyan érdekes, hogy ugyanazon a napon vettem notebook, és feljegyezte azonnal arra gondolt, mintegy 22 millió dollárt, hogy azokat a szöveg alatt, és remélem, hogy ezek bármelyike ​​ötletek hasznosak lesznek az Ön számára.

1. Mikor megszerezte az első millió dollár 30 év, kíváncsi voltam, hanem hogy mennyi időre van szükség, hogy keresni egy millió?

2. Millionaire kezdi érezni sem, amikor szerzett egy millió dollárt egy életen át összesen, és amikor kijött a jövedelme meghaladja az 1 millió $ évente.

3. A millió dollár nem annyira, mint amilyennek látszik. Ez csak egy pár, házak, lakások egy pár és egy pár autó.

4. Egy millió dollár nem leszel gazdag. Egy igazán gazdag ember lesz, ha megtanulják, hogy keresni legalább $ 1 millió évente.

5. A millió dollár pénzügyi álom a legtöbb ember ezen a bolygón.

6. Ha képes keresni egy millió dollárt egy év, vagy hat hónap, akkor automatikusan elkezd gondolkodni, hogyan lehet egy milliárd.

7. A millió dolláros szórakoztató.

8. úgy tetszik, fél millió dollárt nem különbözik egy millió.

9. A millió dollár nem boldogít.

10. Mit lehet vásárolni egy millió dollárt, adhat boldogságot. Röviden.

11. Egy millió dollárt lehet kapni egy csomó ajándékot másoknak. Ez pontosan ad boldogságot.

12. Ha lesz milliomos, sok ember nem érti meg.

13. Egy millió dollárt lehet csinálni egy csomó jó cselekedetek.

14. A millió dolláros megváltozik életszínvonal.

15. A millió dollár csak az első lépés, hogy a nagy pénz.

16. Készítsen egy millió dollár nem egy rossz pénzügyi vizsgálat előtt egy felnőtt.

17. Minden igaz ember a 21. században kell keresni legalább egy millió dollárt.

18. A mi korunkban, hogy egy millió dollárt nem olyan nehéz.

19. A millió dollárt nehéz, hogy ha egy kapzsi ember.

20. Meg lehet keresni egy millió dollárt a semmiből a következő 2-3 évben, ha tesz a kapu előtt.

21. Ne feledje, hogy meg kell keresni egy millió dollárt becsületesen és jogilag, sem a jövőben nem fog segíteni semmilyen pénz a világon.

22. millió dollárt fektetett a bankbetét kapsz 10.000 $ havonta a passzív jövedelem, ez egy millió, a befektetett bölcsen ingatlan kapsz kétszer annyi.

És még egy nagyon fontos pont: Megszerezte a millió dollárt ne felejtsük el, hogy akkor is van élet más területein kívüli pénzügyi.

Lehet, hogy tetszik: