15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó
Valami hirtelen arra késztetett, hogy változtatni magukat alá mysheukazateley. Míg a választás készült válogatást 15 X11 kurzort. A te és predstavlyayu.Eti témákat lehet telepíteni bármilyen Linux. de én teszteltem Ubuntu 10.10 Maverick.

Tárgy kurzorok „agresszor”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „ArchCursor”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „BW3D”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „Ecliz”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „ECube”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „GlassMaxX”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „JC41”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Kurzor téma „Pick”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Kurzor téma „Point-színes”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

A Point-színes téma magában foglalja az öt témát, hogy eltérő a színe:

Kurzor téma "Pulse-Glass"

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Kurzor téma "Red-Dot"

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „RedFusion”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „SoftSteel”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „The_Dark_Theme”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Tárgy kurzorok „Vienna3Ubuntu”

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Beállítása a kurzort Ubuntu

A letöltött archív fájl 2: install.sh és cursor_themes.tar.gz

Fuss az install.sh installation script (akkor csak dupla kattintás), és válassza ki az egyik témája:

15. Az egérkurzort az ubuntu Maverick Meerkat - ubuntizm felhasználó

Ha nem fogja elfelejteni, hogy nyomja meg az „OK”, a kiválasztott téma kerül kialakításra. Ez minden.

Ha nem bízik a script, akkor egyszerűen csomagolja a fájlt cursor_themes.tar.gz

Gyönyörű a kurzort!

Rang: még nem értékelt

Share szociális. hálózatba

Elvtársak!
Kérjük, hagyja visszajelzést: hogy olyan témákat, mint aki mit, hogy kell csinálni több ilyen gyűjtemények stb

Letöltöttem, fel, vizsgálni. De ez nem imponált kurzorok. Zavaró. Szubjektív, Jobb, szabvány. Nincs natív Ubuntu, a MAC OS is. Sir Kán X hívják. Én általában egy rajongó alma felület. Saját ubuntu mása MAC OS. Tovább lenne találni dokkoló csatlakozó. Azaz, abban a pillanatban az ubuntu, funkcionális hozam alma. Külsőleg - pontos másolata, valamint a funkciók és animációkat.
A lényeg - mint tettem egy első linux, egyszerre kezdett megváltozni a dizájn, akkor meg néhány további funkciók a rendszer. Úgy vélem, az ilyen gyűjtemények szükséges és hasznos. Különösen a kezdők, akik még nem tudják, hogy mit és hogyan működik az új operációs rendszer. Bár tanulni beállítani ubuntu.
Ez az én véleményem. Nem kap rövid, sajnálom.

Nos, például a rendszer-settings-kurzor kiválasztása ezen témák merültek fel. És Cho? Hogyan tudnak futni? A reakció a gombok nem ...

Rendszer - Beállítások - Megjelenés. Itt nyomja meg a „Customize ...”, és a lap „Index” válassza ki a kívánt témát

hanem arról, hogyan ebben a körben. rendszer - beállítások- megjelenését. Ez lehet például egy szál angol. Azt problemki fordítással ??

köszönöm. ő kotorászott egy kicsit és találtam. Én probyvat ...

Csak itt, az Operában I ostaetsya ugyanebben mit kell csinálni ??

Simpatyavo, de! A verzió 10.04 CSAK kurzor változások fayrfoks. A gnomovskih foglalat marad a szabvány. Itt viselkedik a nyílt oldalon - több krasavny. Elérjük a felület panel gnóm - oppa ismét beteges fehér és színvonalát.

gyönyörű témák. Tedd csodált és simán visszatért Makovsky kurzorok, laptop, ők jobban megfelel. De köszönöm a választék! Tettem egy másik akarnak, és ez fontos.

a compiz, van egy hátránya - ha engedélyezve van, kurzorok nem működik. hogyan kell rögzíteni még nem tisztázott. Admin, ha tudod, legyen olyan kedves, hogy megosszák egymással tapasztalataikat.
Temko nem is letölthető, nincs ok, és a standard én nagyon boldog. A Linux nem fontos a szépség és a funkcionalitás és a biztonság.

Általában soha nem szembesül azzal a problémával kurzorok. Írja le részletesen, és úgy gondoljuk - megoldást találni mindig érdekes.

Van jó ízlés, sok tetszett, és most swing, remélem, hogy minden rendben lesz, ha írnék ... és igen, mint az üzlet értéke a figyelmet és időt, akkor minden bizonnyal talán 80% a Windows felhasználók veszélyeztetett)) sok vállalat vannak szokva, hogy Ubuntu vagy Fedora és mögöttük ... ..halyava jövőbeni fejlesztések ennek ukrán)
Köszönöm szépen a kurzorok)

Admin, olvassa el a hozzászólásait Solo, van meghatározzák a lényege az én felháborodás.
bekapcsoláskor kompize kurzorok nem jelennek meg sehol, de kikapcsolni (kompiz) - Entourage elveszett.
a „megoldást találni” - én találtam volna régen, ha volt kurzorok a Debian (KDE) - az egyetlen kóser kurzorok (IMHO, természetesen) ...

Értem a problémát. Hamarosan otpishu megoldás mankót, de még mindig ...

sudo apt-get install oxigén-kurzor-téma

Kapcsolódó cikkek