12 lépés program, a hatodik lépést

Ma továbbra is gondolt a lépcsőn. És szeretnék beszélni veled a hatodik lépésben. Ha azt szeretnénk, hogy több információt ezen vagy egyéb lépéseket, akkor töltse le előadások a 12 lépés az codependent a honlapomon. Ott minden kiderült teljesebben és részletesebben. Tehát, a 6. lépés:


6. voltak teljesen készen áll, hogy Isten eltávolít minden ezek a hibák. Voltunk teljesen kész. Emlékszel, az utolsó kérdés, megálltunk az a tény, hogy az ötödik lépést a hulladék az ember olvas a negyedik lépésben egy másik személynek. Azaz, ő adta neki minden hibája ellenére, minden gyökerek, hogy tartsa, és táplálja a talajt. És érdemeit ő is olvastam ezt az embert. Ez azt jelenti, mintha ez a vallomás, hogy most már tényleg nem volt egy angyal, és nem csak engem minden szenvedés, de nem tettem túl sok kárt és fájdalmat okoz a szeretteivel. És nem csak a rokonok, hanem a magam, életem, én is, hogy nagy kárt, ő volt mindenki számára, hiszen csökken egyre több, és nem mint a szerzés az úton szeretnék élni a valóságban. Szóval fokozatosan felismerték, hogy ezek kárt a hiányosságokat az életemben, ami megakadályozza, hogy éljek boldogan. Ott lehet felfedez és a vágy, hogy legyen szíves mindenki, és a vágy, hogy szenved, és az áldozat, és akkor minden panaszkodnak, milyen szerencsétlen voltam, és hogyan nem voltam szerencsés az életben, ugyanakkor nem akarnak változtatni valamit az életben, hogy boldog legyen. Vagy tartós hazudozás, találékonyság, harag, ingerlékenység, stb És én magam a negyedik lépésben, kitalálni, hogy milyen hiányosságok bennem, és ezek az utamba boldogan élnek. És az ötödik lépésben, őszintén bevallani az Isten előtt, és bármely más személy. De ez azért van, mert megrendeltem, elismert, és azt mondta, a hibák menj el tőlem? Ezt mondta a másik, és minden, mi? Ha csak ez volt ilyen egyszerű, mi is nagyon boldog, emberek, tudjuk, hogyan lehet könnyen és gyorsan megszabadulni a hátrányai. Értettem azonosították, azt mondta, hogy - nincs hiány. Nem harag, félénkség, félelem, függőség, stb Sajnos (vagy talán szerencsére) nem történik meg. Persze, néha isten menthet férfit hibáit azonnal, de ez inkább kivétel a szabály, mint szabály. És még ha ez meg fog történni - mindegy, hogy folytatni kell a munkát a hiányosságokat, mert a legtöbb esetben nem mentek el, akkor rögtön balra. Tehát mit tenni, ha lehetetlen megszabadulni a hiányosságok?

Tudod, tudom, az emberek nagyon erős és magabiztos, akik azt mondják, hogy nem kell senkinek a segítségét, hogy lesz megbirkózni minden hibája és hozzászokás, nem kell segíteni semmilyen nagyobb teljesítmény. Általában ezek az emberek valóban el sokat az életben a saját, külső segítség nélkül. De gyakran kiderül, hogy ezek az emberek nem tudják, hogy nem a legalapvetőbb dolgokat - nem tudom, hogyan kell megmutatni szeretet, az együttérzés, a melegség és megértés magunknak és másoknak. Elégedetlenek pontosan azért, mert úgy érzik, hogy önellátó legyen. Ez az én személyes véleményem, és lehet, hogy nem értenek egyet velem. De ez nem igaz. Ha őszintén beszedik a programot, már eltelt az első lépést, amelyek felismerik magukat és másokat, hogy tehetetlenek vagyunk több mint a függőség vagy problémája van, nem tehetünk semmit, hogy neki róla. És bárki, aki még nem heverte a program keretében, arra a következtetésre jut, hogy ez az, amit meg kell csinálni ugyanezt a hiányosságokat.

És a hatodik lépésben. Voltunk teljesen kész. De azt már oly sokat tett a hasznosításra. Annyi írásban töprengett hiányosságait és azt bizonyítani magamnak és másoknak, hogy hogyan (hiányosságok) akadályozza meg az élő, meg voltam győződve, hogy ők az utamba, és nélkülük én sokkal jobb lenne, így miért is felkészülni arról, hogy ők elmentek tőlem, és hogyan lehet tenni? Tudod, én arra a következtetésre jutott, hogy vannak hibák a karakter, ami tudom, hogy ez - tényleg hiba és tényleg akadályozza meg az életben. De itt van a rész, hogy én még nincs kész, és nem akar - ő is szeret engem, és szórakoztató. Nem hiszel nekem? Kérjük, mondja el magáról. Van ez a tulajdonság - Szeretem, hogy megvitassák a hiányosságokat az ember valakivel harmadik jelenléte nélkül a vita. Ez ad nekem ilyen szerencsém beszélni a hiányosságokat, a problémáiról. Látom őket olyan jól, én jól ismeri a pszichológia! És egy ilyen fless belőle kapni, hogy egyszerűen nem közvetíti. Azt ezekben a pillanatokban úgy érzi, hogy sokkal nagyobb és jobb, mint az a személy, nem vagyok szegény és beteg, mint ő. Miután ezt a nagyszerű emelkedik a szemébe, és a szemében a beszélgetőpartner. És értem tényleg, ez egy hiba, amely megakadályozza, hogy élni egy boldog és teljes életet zavarja élvezni az életet, a szeretet mások elfogadják őket olyannak, amilyenek, és próbálja meg, hogy nem csak a hiányosságok, hanem a méltóságát. De itt van a szem előtt, hogy mind értem ezt, és hogy elvegye ebben a csúnya örömforrás és az öröm nem nagyon kívánatos.

Tehát a feladat a hatodik lépés abból áll, hogy megpróbálja megérteni - ha akarom, hogy valóban megszabadulni a karakter hibákat, és adtak nekem még mindig nagyon népszerű. Ha azt szeretnénk, hogy - ez is egy kihívás az Ön számára. A felhívás, hogy becsületes és őszinte önmagával, hogy az összes tisztaság. És akkor gondolj a minden hibája, amely megtalálható a negyedik lépés, és a munka, hogy így - szükség van rá, vagy nem kell. Te hajlandó részt vele örökre, és soha ne menjen, és így megfosztják magukat egy bizonyos fajta öröm (bár perverz, de az öröm, mindegy)? Itt például, ha panaszkodnak, hogy minden boldogtalan voltam és magányos, és sajnálom az összes és a támogatást. És ha én nem panaszkodnak, és ne nagyon sajnáltam, és a gondozás kevesebb lesz. És akkor én is dolgozni magad, és a karakter a szórakozás és a szerelem másoktól eltérő, egészségesebb módon. És ez nehéz és kockázatos, nem? Itt vagyok kész kockáztatni, hogy megváltoztatja az életét, menjen végig a baj, a hibák és a komplexitás, vagy jobb, ha mindent úgy, ahogy van, és nyugodtan ülni egy mocsárban? Bár ez éppen ellenkezőleg, és büdös, de még mindig a natív, meleg és családias már oly sok éven át. A hatodik lépésben is írt feladatokat, ahol meg van írva, hogyan kell dolgozni ki a hiányosságokat, és megérteni - Feladom vagy egyáltalán nem állnak velük kész. Ez az, amit tudom, hogy - teljesen készen áll, hogy Isten vegye minket ezeket a hiányosságokat. Nos, ha már kész igazán, őszintén és becsületesen, akkor majd lépni a hetedik lépés, de a következő kiadásban. Úgy értem, hogy nem teszünk lépéseket, és csak gondolni őket. És mit tehet (ha akarod) őket magad, én csak küldeni egy kézikönyv a fejlesztési lépéseket. És ma ez most. Sok szerencsét. És írok dolgokat, hogy én adtam nektek ma. Nagyon fontos a visszajelzés, a gondolatok.

Kapcsolódó cikkek