0 Liszt választás lándzsás vagy 9 vs elantra 3

donetfx nagyobb volt, mint 1 hónapja

Igor Petrovics, 28 éves
Elmentem a Hyundai Elantra második kísérlet.
Jekatyerinburg, Oroszország

Általánosságban elmondható, hogy minden kezdődött három héttel ezelőtt, amikor a 9-ka végül zavart, bár átmeneti volt, de csak a tavaszi I doterpel.
Kiválasztásánál kezdetben megpróbálta a Lancer vagy Elku, akkor szeretem a legjobban, és a pénzt lehetett keresni nem sok elcsépelt eszközöket. Távollétében, a választás dőlt mellett a Lancer, pusztán az a tény, hogy a Elka már, és ki akarta próbálni egy másik autót. Mellett a Lancer csökkent erőteljesen, hogy van egy jól, nagyon cool body kit, melyek közül az egyik még csak Evolution szép neki. A Elki minden szerény külső módosítás talán díszlécek festett szín és a kis küszöbök és lökhárítók, hogy csak a teljes test kit nem működik, és az ilyen annyira tetszett nem találtam, de lehet ez, és nem kell a standard elég szép megjelenés . Nos, ez egy kis ábrázolása, amit szerettem volna látni az autóikat, és mit tett vele. Továbbá, a technikai részét.
Van sebek mindkét autót, akkor nem sorolja fel az összes, pontosan mikor vásárol egy autót kell nézni az egész, nem csak a problémás területeket, és persze vezetni, mielőtt vásárolni az állomáson, majd meglátjuk, mi az utca maga nem éppen észre.
3 hét találtuk 2 Elki 1 Lance ... igen, igen, alapvetően így kezdődik: „Alllo gépi - Igen minden nishtyak pár házigazdák, az első néni nagybátyám autó nem verték, nem festett, végül is nem válik, motor hodovka ideális esetben a beruházás nem követeli meg, hogy akarta fizetni a 350, akkor megadják a 300 „is, akkor jön egy kis főzni egy kicsit elkenték, és van egy darab vas krehtyaschy, megvertek, átfestették, és Taz hiányosságok égő dzhekichanami és egyéb finomságokat.
De a választás óta, és tegyen egy kört a 3 élő változat, kezdtem azt hinni, amit szeretek tovább.
Elantra sokkal kényelmesebb, ha áthajt daganatot, de a Lancer messze a legjobb része a fordulat Elki szilárd megjelenésű, honnan Lancer sportág Elki gazdagabb teljes készlet, honnan Lancer a jó zene ... azaz, azok előnyeit és hátrányait együttesen mintegy 0 fő különbségek mellett Eelke, ez sokkal olcsóbb fenntartani, mint a legjobb Shumka és több helyet az én esetemben, a gazdagabb felszerelés. De a tulajdonos úgy döntött, hogy nem adja el a Lancer, úgy döntött, amely a problémák, és a kiválasztott liszt eltűnt önmagában, hanem az idő még mindig inkább előnyben Elki. A többi Lancerek csak a pénz miatt nem tudott adni más, mint az állam azoknak a részeknek, és fut még a föld mintegy 150 tysch. A lényeg, Elka a nagyon friss állapotban, tfutfutfu, hogy ne Jinx ez =)

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Van a választás a Lancer is ott volt a jelöltek. De! Az esélyek voltak az oldalán az Elantra. Lancerek túl sok (megismerkedjen), sport csak 2,0 rész 1,5-2-szer drágább.
Nem bántam meg, hogy az Elantra vett még hosszabb - boldog. Remélem te is, nem fog csalódni. Sok szerencsét!

A legtöbb időt voltam a kabinban (ami annyira nyíltan xA), és szeretem, de a Lanseria, véleményem szerint, a műszerfal nagy, és az az érzés, hogy valami, hogy nem elég =) úgy néz ki, Elantra harmonikus megjelenés, Lancer ugyanaz body kit én több, mint anélkül, hogy ő maga is, egy érzés, hogy valami hiányzik, és a kit az Evo készlet mintegy 45 TR A dinamika nem különösebben enged, a súly miatt úgy gondolom, bár ez nem egy tény, de a kényelmet, a legjobb, de én is örülök, hogy úgy döntött, az Elantra, különösen, hogy sok minden kell fizetnie mindössze fonott)

Logikus gondolkodás. Szép munka volt.

Tettem a megfelelő választás!

teljes verzió

Kapcsolódó cikkek