Titkok nyerő fogadásokat a pontos 3 szett tenisz

Nagyon gyakran a tenisz van olyan helyzet, amikor a versenytársak nem határozzák meg a legjobb a 2 játék készlet. Ezekben az esetekben a harmadik fél kulcsfontosságúvá válik, ha csak mi nem beszélünk a konfrontáció a férfi teniszezők nagyobb versenyeken. Vannak olyan funkciók a licit a harmadik szettben? Igen, és fogunk beszélni őket tovább.

Tehát, mint már említettük, a tenisz nem mindig elég két, hogy meghatározzák a legjobb. Néha előfordul, hogy az első fél nyert egy játékos, a második - a másik. Hogyan számoljuk ki, ugyanakkor egyikük erősebb lesz a harmadik szettben? Először is meg kell nézni, hogy a ráta. Úgy legyen közel azonos, ha a játék volt egyenlő, de lehet más a helyzet egy nagy különbség az osztályban.

Feliratkozás Alvin Almazov: FaceBook. Instagram. Távirat. Facebook. Twitter. Megtalálja ingyenes előrejelzések sport, forró lányok, jó humor és tippeket csillagok!

Hogyan számítják ki, akik nagyobb valószínűséggel nyerni, ha ez egy mérkőzés egyenlő versenyző? Részben statisztikák segítségével. Például, elemezve a sok tenisz mérkőzés, akkor kap néhány érdekes statisztikát. Mintegy negyven százaléka a teniszezők nyerni készletek felváltva, vagyis 1-2-1 vagy 2-1-2. A fennmaradó 60% -ában a helyzet alakul ki, így: 1-2-2 vagy 2-1-1. Ezért statisztikái alapján, az előny a mérkőzés lesz a játékos, aki elvesztése után az első szettet nyerte a második.

Ebben az esetben válassza ki a legmegfelelőbb arányban? Fogadjon tenisz győzelem megkezdi a rajz a második szettben, mert itt lehet fogni egy kedvezőbb arány, mint az arány annak befejezését követően. Például, miután a két fél a 1-1 győzelem és a valószínűség mind a sportolók nagyjából egyforma. De ha tesz során a második szettet a hátsó játékos, mely komolyan növeli az arány. Például akár 4 vagy 5, mert abban a pillanatban elvesztette volna 0-1, még ha ez azzal járna, a második játékban. Mindegy, nem számít, mennyire jó ez volt a második, a fogadóirodák ad lemaradt egy magasabb együtthatóval (feltéve, hogy az ellenfelek egyenlő). Természetesen fontos, hogy a teniszező tett legalább 1 töréspont, és nyert egy ellenfelet.