számszakilag

3 százalék végrehajtását, magányos és sikertelen Paporotny kapus cserét - a számok miért vereség a válogatott Portugália igazságos.

Az a tény, hogy a mérkőzés egyenlő volt, azt mondja, a teljes száma lövések célt: 35-32 mellett a házigazdák, de ez a szám a pontos találatok feltűnően más. Portugál 17-szer elérje a célt, vagyis minden második ütemet riválisai esett a kapus, vagy kapok segíti. Csapatunk a cél esett minden harmadik ütésre beírja összesen 11 lövés a cél. 3% - ez a százalékos teljesítményt a csapat a második fordulóban. Ez a szám nagyon beteg, ami világosan beszél azokról a problémákról, a támadásban. Érdekes, hogy mind a sikertelen eredmény a harmadik időszak a játékosok megölték riválisok - 11 (5. cél) nekiütközik 9 (4).

Ha beszélünk sztrájk, lehetetlen figyelmen kívül hagyni az elemzés személyiségek. Egy jó meccs volt Arthur Paporotnogo. amely már agresszív a támadás - 11-szer ütötte a kapu Andrade és hétszer tettek a kapus munkát. Azaz, 63% -a lövések pontosságát Portugália ütött egyetlen futballista. Az ütések összes száma mögött Alex Arthur megy Ilyinsky. de mind a hét ő fúj beleesett a tejet. Ezt nevezhetjük a lényeg a játék, hogy csapatunk - szinte senki nem tudott rendesen kap a cél. Az ellenfél nem volt ilyen probléma: minden ütés és esés egyenletesen oszlik a játékosok között, amíg a kapus. Leghűvösebb pedig Madjer amely 4-ből 4, és még gólt.

Kapus játék - egy másik történet. A portugál mind a 36 percet a dobozban volt Andrade. Lett nemcsak garantálja a sikert az utolsó sorban, hanem egy jó úttörő támadásokat. Kapus ütött 6 lövések célt az oroszok, és javaikat készült 10 kivédi. Többségük dolgozók, de egy-két alkalommal, és megmentette a csapat az elkerülhetetlen cél. Itt az egyik volt a sok munka, így a IvanaOstrovskogo. amely figyelembe 14 megmenti. Két időszak között, miközben minimális előnyt a csapat, ő az elképzelhetetlen, arra kényszerítve emelvény csalódott sóhaj. És ha nem sajátította magának, jött a támogatás a fába - a labda a kapufát kétszer, és még egyszer az erejét a mezőnybe.

Az elején a harmadik időszak, a kapus nem fogadott el bűnösségét nem - négyről öt méter lövése gólkirály történetében strandfoci. Az edzői stáb ekkor állított MaksimaRogovskogo. és ez lett egy igazi hiba a számokat tekintve - a kezdő csapat kihagyott két gyors gólt, és nem tesz kivédi. Sőt, ha már durván téves adáskor, és csak eltért rúgás José Maria őszintén megbocsátott kapus.

Az összes összegyűjtöttünk statisztikák, nézd meg a következtetéseket, és ezek akkor az adatok alapján az alábbiakban közöljük.