Krasnodar és Zenit nem gólokat a nemzeti bajnokságot játék - az orosz sajtó

Két órával a meccs előtt a Nyugaton kívül Stand a stadion „Kuban” kezdődött zűrzavar. Ott voltak kiállítva a Bajnokok Liga Kupa, Liga Kupa és az európai Szuper Kupa Európában - a főbb labdarúgó-trófeát a régi világ. Rajongók kialakítva egy hatalmas sort, hogy rögzítse maguk a háttérben ...

Azonban a találkozó Krasnodar át a „Zenith” semmilyen módon a következők: elvesztése pont további elidegeníti a jelenlegi bajnok a szökött különbség a főváros CSKA.

By the way, a mai ellenfél ebben a szezonban újra találkozik. Ha sikeres a középdöntő ( „Krasnodar” - CSKA „Zenit” - „Amkar”) „bikák” találkozik a szentpétervári csoport Kazan május 29-én az utolsó, a Cup of Russia.

"Krasnodar" - "Zenit" (St. Petersburg) - 0: 0 (0: 0).

"Krasnodar": Stanislav Kritsyuk, Petrov, Strandberg, Granqvist (Sigurdsson, 14), Torbinski, Kabore, Akhmedov, Mamaev, gyanta (Padbyarozkin, 69), Pereira (Laborde, 63), Ari.

"Zenith": Lodygin Anyukov, nope, Lombaerts, Zhirkov (Smolnikov, 66), Javi Garcia, Yusupov (Kokorin, 70), a Hulk, Witsel, Danny, Dzyuba (Shatov, 80).

Figyelmeztetés: Kabore, 62, Laborde, 73 - "Krasnodar"; Javi Garcia, 17 - a "Zenith".

Bírók: Karasev, Averyanov, Kalugin (összes - Moszkva).

Kék-fehér-kék a reggeli előtt tartott zárt edzés saját bázis, és délután charter járat felszállt (otthon a hideg miatt maradt csak Domenico Criscito) Krasnodar, ahol találkoztak egy nagy tavaszi időjárás. Azonban este a regionális központ betöltött az eső, de akkor is váltotta a napot.

Ebből (majdnem tudományos) traktus tanulhatna érdekes dolgok. Például, hogy a „Krasnodar” teremt átlagosan játék pontozása 6.5 pontot egy játék, de a hatékonysága csak körülbelül 25 százalék. Több mint a fele a veszélyes támadások „Krasnodar” fejlődni „a központi terület (58 százalék), de a legnagyobb hatékonysággal, a” bikák támadás a bal oldalról (42,1 százalék), ami nagyrészt az erőfeszítéseket és Polina Petrova, és rendszeresen kényszerült ebben a zónában Mamaev. "

De a kifejezéseket a Kuban csak a baj - „Krasnodar” még soha 33 mérkőzést a szezon még nem ért a szabad rúgás, és csak az utolsó FA Kupa meccset „Terek” az első évad volt képes megvalósítani közvetlen labdát a sarokban. A „pontozásos aktivitás” azt jelzi, hogy a legtöbb déliek gólok időszakra a 16. és 30. percben, és 76 a 90.. Ebben az esetben a védelem „Zenith” a legsérülékenyebb jobb a szünet után (46-60 perc) - azaz, hogy azokban a pillanatokban, amikor a „bikák” hagyományosan passzív. Ezért a kutató azt mondja, „ez a következtetés vonható le, hogy” a szívritmuszavar Krasnodar „bizonyos értelemben, kényelmes a csapat André Villas-Boas.”

... ez még a jövő zenéje ( „RG” vezetett az online közvetítés a mérkőzés), az elmélet tesztelésére kerül sor a kiváló gyakorlat zöld gyep „Kuban” stadionban.

Vendégek mentor André Villas-Boas tette a kérelmet a kezdő felállás, amely valószínűleg a tervezett ellen „Benfica”. Ugyanakkor a bemelegítő rosszullét argentin védő Garay, és volt, hogy sürgősen változtatni a portugál Neto.

Vezetőedző a „bikák” Oleg Kononov tegye játékos befejezi a kupa mérkőzés ellen „Terek”.

Krasznodar van több mint ezer rajongó a „Zenith”. És sokan autóikat, kihasználva a hosszú hétvége. Kiderült, melyek közül néhány a reggel már volt ideje, hogy menjen át a Fekete-tenger és nyissa meg úszás szezonban. Amikor a bemondó felolvassa a rajongók sostavav vendég hagyományosan hangosan booed nemcsak Artyom Dzyuba és Jurij Zhirkov, de Villas Boas.

Az első tíz percben a vendégek, kivéve egyetlen megjelenése Hulk egy másik büntetés, nagyobb méretre, hogy az ellenfél. De a „bikák” azonnal elkezdte szervezni áttörést a széleken, és a kettős Smolov szinte nincs hatással a pontozási helyzetbe.

Aztán a 14. percben ez egy ártalmatlan helyzetben, bicegett a középpályán, és kérte a csere kapitány és a legfontosabb középhátvéd, „Krasnodar”, és a svéd válogatott Andreas Gronkvist. Ehelyett úgy tűnt izlandi Sigurdsson, többek között, hiányzott betegség miatt utolsó két mérkőzést.

De ahhoz, hogy nyissa meg a fiókot tudott könnyen gyanták, 25 perc volt az egyik egy labdát a bal sarokban a kapus. De a jelölt a nemzeti csapat Oroszország nem kap egy üres sarokban a cél.

Ami után a Kuban került a labda ellenőrzés alatt. Azonban a legtöbb támadás nem fejezte szokatlan magának vetett a levegőben a vonal a büntetést, ahol magas Neto és Lombaerts csendben megnyerte lovas párbaj.

Végződött első felében a hagyományos „sárga lapos” Hulk, hevesen reagál minden síp Sergey Karasev nem támogatja csatár ...

De rögtön a szünet után a mega-energia brazil kezdte, hogy dobja ki a játék szervezésével jobb oldali két olyan megrendítő pillanatokat kapujában a „bikák”. 53 perc elteltével a Hulk maga is felpörgő végén ellentámadást. És aztán egy szöglet után Witsel egy halálos helyzetben nem igazán megütni a labdát.

Mi Torbinski válaszolt egy fejlécet öt méter, csak a kezében Lodygina.

„Zenith” nem reagált folytatásával, hogy megtámadják a lágyék. Ezek azonban alig vett részt Artem Dzyuba, amelyre a labdát a tizenhatos tulajdonosok nem éri el. Jegyezzük meg, a játék egy-egy megadott újonnan mindkét csapat: aki elment a téli „Ural” a „Krasnodar” középpályás Vjacseszlav Padbyarozkin St. Petersburg, és a korábbi Dynamo Alexander Kokorin.

Kuban kezdő majdnem lett a hős a találkozó, de 80 perc nem dobja a labdát a kapus „Zenith”.

És a végén egy ideges mérkőzés ellenfél szinte nincs kockázat, mint megegyezés születik a gól nélküli döntetlen. Bár a látogatók a leállás ideje nagyon közel volt a győzelemhez. Hulk erőteljesen sújtotta szabadrúgást, de Stanislav Kritsyuk megmentett „Krasnodar”.