8. fejezet, hogyan kell flörtölni à la français

Hogyan flörtölni. la Fran? ais

A franciák nem szó „flörtöl”. És az is világos, hogy miért. Minden beszélgetés, minden beszélgetés, minden tekintet, minden vásárolt egy almát, és minden vásárolt egy bagett - már „flörtöl” a mi a szó szoros értelmében. Franciaország - egy ország a hagyományok és subtexts. A régi üzletek találhatók a földszinten a lakóépületek. Belépve a boltban, az ember a jelképes értelemben venni az „otthon”, így még mindig úgy tekintenek rendkívül durva, csak bemész egy boltba, és elkezd nézni árut nem váltott néhány szót az eladóval. Amennyiben legalább köszönni: «Bonjour, Madame! Bonjour, Monsieur! "

Francia nő „flörtöl” szemét - felnéz, gyorsan csökkenti a szemét, majd emeli őket. Ő „flörtöl” aranyos nézeteltérés. Ő „flörtöl” bájos nevetés. Ő „flörtöl” még az út a szobába, kiegyenesedik a haj, kereszt lábát, megfosztja Önt a vakító mosolya, amíg meg érdemesnek látni tökéletlen tökéletes, fehér fogak.

Ő „flörtöl” minden és folyamatosan. És mivel ez a folyamat nincs kezdete és nincs vége, a hívó fél nem érzi, amikor a francia „magában foglalja” vagy „off” a flörtölés. Csak él. Ez teszi őt boldoggá. Ez - része az életöröm.

Share az oldalon

Kapcsolódó fejezetek a többi könyv

13. fejezet Az utolsó fejezetben láttam a jól ismert alakja, ül egy padon ott, ahol beszélgettünk vele az első alkalommal több, mint három évvel ezelőtt. John hívott ma, és megkérdezte, tudnánk találkozni körülbelül hat órakor este a parkban, ahol minden elkezdődött

3. fejezet Depresszió, vagy a legszomorúbb fejezete

8. fejezet LAYER HATALOM LEHETSÉGES az óceán (fej, azt állítva, az egész darab) Az előző fejezetekben beszéltünk a psi jelenségek, az intuíció, az alvási lehetőségek és elutasítása sztereotípiákat. Minden ezt az elméletet. A kritikus gyakorlat, amely segít a személy igazán megérinteni

8. fejezet I - Hamupipőke (fejezet lentyaek) Egy érdekes név, nem? Valószínűleg úgy gondolja, hogy ez a fejezet teljes mértékben a hogyan lesz egy Hamupipőke. De tévedsz, minden sokkal prózaibb. Fogunk beszélni közötti kapcsolat „apák” és a „gyerekek” a

5. fejezet, „Amely a fogadalmat cölibátus, a válás után hozzáértő” A utasításait a szerzetesek. Neumolkaya, ének kabócák, közülük néhány - furcsa módon, túl monoton. Ez csak zene dobozok a napelemek, a bőség lefektetett tálcák

6. fejezet „kell enni gyakran, de újra és újra” kínai diétát. Természetesen a leírás a kínai élelmiszer nem helyettesíti az evés. Tehát én is nagyon rövid. Általában normál éttermek van egy közös helyiség, ahol van egy tucat vagy két táblát, és van egy külön szoba egy egységes táblázat

7. fejezet, „Hány nő nem élnek, még mindig el akar venni!” V. Goncharevich at 5:30 reggel aludni Kínában már nem lehetséges - a nap nagy, kereskedők telepíteni sátrak, nyikorgó talicska és trolibusz dolgozók, a keskeny központi sugárúton egy baleset squeeze

9. fejezet Befejezetlen fejezet vagy LESSONS apokalipszis.

3. fejezet Most már tudom, hogy az emberek miért olyan gyakran követnek el öngyilkosságot a metróban. Nem, jobb meghalni, mint megtartani az egészet magamnak! Miután a torta, úgy érzem, mint egy kígyó, amelyik megette a borjú vacsora teljesen, és azután adta Alex - ugyanabban az időben, és e borjú. ezt

4. fejezet Moszkva gyönyörű ... tudom, hogy ő szép. Régebben az apámmal órákig sétált a Butovo erdő: síelés, szánkózás, tavasz - csak megy. Sculptured hóembert épített várat. Vagy csak nézni az ablakok a lakás, és nem tudta megállítani nézi nézeteit. A központ

Polly-Vous Fran? Ais? Polly Freeman Lyman egy nagyon népszerű blog «Polly-Vous Francais?», Amely 250.000 előfizetőt világszerte. A cég nemrég Budget Travel belefoglalta listát a tíz legjobb párizsi blogokat, amelyek ex-pats. Polly - a szakember a francia irodalomban.

5. fejezet Zen. ? La Fran AIS Zen francia stílusú nézd meg a múltban - pontosabban 1974-ben. Aztán valaki adott nekem egy könyvet Ram Dass' Légy itt és most. " Akkor tanultam Bard College-ban. Ültem a kis kollégiumi szoba Annandale Road. A falakat a szobámba

Kapcsolódó cikkek