10 mítoszt anorexia az étrendre

surprise8: rémálom, nem igaz.

Nővérem (21-25 éves) beteg anorexiás akkor, amikor még nem voltak szakemberek Oroszországban. Amikor emelte a riasztást, a betegség progressirovalo..Pri növekedés 180 ő lemért neki 43kg..Ulozhili mi vrachuny pszichoszomatikus osztály. Ott nem volt hajlandó csinálni, a hatalom útján kapott csepegtetővel. Az utolsó szék volt körülbelül egy hónap. Mi a csoda túlélte egyáltalán, csak Isten izvestno..Mamochka okozott barátunk származó bioenergia Moskvy..Shag lépésre. kezdődő est..a azt mondta: „Én SCHA felfalják vette el mindent, majd újra leáll Élelmiszer-gonosz ..!”
Nem tudom, hogy ő már kattintott egy bizonyos ponton, hogy beszéljen róla, ő nem szereti, de a „otel” legfeljebb 57 kg, és már nem fogyott. Menstruációs kinyerjük. 27, szült egy kisfia. Ő most 35 éves. Súly 57. mizirnymi részletekben ..
Az anorexia örökre! Ha túlélte az akut fázisban, elengedés, ez csak egy nagyon erős személyiség! Nővér, szeretem tebya..Ty kész!

10 mítoszt anorexia az étrendre

Soha nem lesz elégedett azzal, ami van!
(C) Biba Merlot "Elixir of Love"

A lényeg az, hogy mi van, és mi van abban a pillanatban a mi suschestvovaniya- gondolatainkat és cselekedeteinket az előző nap (képletesen).
Vezette magát a gödörbe, és ő lett vykarapkivaysya..Esli szeretteit támogathatja -A méltó, de nem fog egy ember, mit kell tennie.
A legjobb tanár, a legjobb orvos, és a legjobb barátja ember ő.
Nővér a megfelelő időben megvalósul. Ő nem nyeri meg a betegséget, hanem átvette az irányítást, és megtanult együtt élni vele ..

10 mítoszt anorexia az étrendre

Kapcsolódó cikkek