50 km-nyi Rovkov

Futó majdnem gólt. Néha futok reggelente. Minden erők dobott síléc. A maratoni, így fogok részt venni, és most találkozott az edző, az intézmény - Vladimir Ivanovics. Azt is javasolta, hogy fussak egy 50 ku. Azt mondta, hogy ő is ott lesz a pályán, és megtermékenyíteni. Nos, ha etetés, egyetértek. Komolyan, én már régóta győződve a verseny előnyeit, és különösen nem kell meggyőzni. Csodálatos motiváció. És a versenyek maguk egy nagy ünnep függetlenül az eredmény. Végtére is, mint általában versenyeznek magukat. És akkor én nyerni minden alkalommal. És ennek megfelelően, kapok egy jutalom formájában a jó egészség és a jó hangulat.

Amint azt készüljön fel a síelésre maratont? Igen, valamint a sífutó. Rövid hétközi edzés 20-25 km, és szombaton hosszú. Hosszú kezdődött 30 km és ma itt rogyott 50. Azonban nem minden ajánlott maratoni futásra kezdete előtt. De úgy döntöttem, hogy teszteljék erejüket előre. Ahhoz, hogy tudjuk, milyen problémák merülhetnek fel.

Vele a képzés Hat áztatott füge. Ők már fel egy zip bag és derékon. Víz ne vegye. A múltbeli tapasztalatok, ital szinte nem akar. Kraynyak kerek teli hóval.
A reggel mínusz 2 fok és borús. A feladat, hogy fut egy egyszerű, egységes ütemben. Általában javasoljuk, távolsági helyen gyorsítás nélkül. Ezért veszem a kényelem az elejétől a lépést, és tovább.

Rolls is. Ez az első származású. Általában van zárva a verseny ebben az időben a jelen. És nem is csoda.
Veszélyes terület mentem keresztül, de a végén, és nyugodt viszont nem tudott ellenállni. Kiadott ki forgatást. De hogyan! Sí megüt a lábujj a hóban, és megnyomtam az egész teste. Gyenge ívelt. Remegve I húzza ki a hófúvás. Wow. Ép. Wow. ATOMIS 5 pontot kap.
Őszi rendezetlen. Az első nagyobb a szezonban. Korábban csak megbotlott. Most elment. A képzés estem ötször. És négy ezen átkozott származású. Ahogy megpróbálta fékezni, de esett át a kört.
Nos, rendben. Meg kell külön működik a pályán.
Az egész eljárás sikeres volt. Miután 25 km elején minden 5 km van egy füge, vagy akár kettő. Nyíltan hozzá ereje. A szénhidrátok ugyanaz. És ezek szükségesek állóképességet. Összehasonlítva a 40 km képzés hete étel nélkül, sokkal jobb tekercs. Ennek eredményeként a jel 40 km leküzdése gyorsan 14 perc alatt! És ma, az átlagos sebessége 13,9 km / óra vs. 12,5 40 km. Viszonylag ugyanazon a lemezen.
Pro vizet. Nem iszom minden 50 km. Nem volt szükség. Általában jelentősen megváltozik a vízben. Nem egyszer észrevette, hogy a vízigény képzés csökkent. Azt tulajdonítják ezt az elutasítás a sók és egyéb káros termékek. A gyümölcsök és zöldségek több mint elég vizet. Ezen túlmenően, a legalkalmasabb formája a szervezet számára. Izzadok egy töredéke, és természetesen szeretnék inni kevesebb.
Mi mást észre során több mint három órás képzés. rája technika már nagyon gyenge. Néha hozok valakit emelkedik. de a sima, ő fut tőlem. Elviszik fut a parttól, és nem spetsuprazhneniya. Az ilyen, mint a jég tapad anélkül, hogy a sima, felfelé, lefelé. A következő képzés szükséges uchtu. Kár, hogy nincs edző, aki lenne a részét orrával hiba technikákat.
Ja, és a lélektani pillanat. Átmentem a félelem nagy távolságokra. 50 km Még mindig tartják tiszteletben. De 25-30 nem túl ijesztő.

Kapcsolódó hozzászólások:

Kapcsolódó cikkek