21 értékelés a strong-dent meg Nyizsnyij Novgorod g Betancourt Street, 3

Tudom, hogy ez klinikán több éve, és én csak kifejezni pozitív visszajelzést! Igaz szolgáltatás nem olcsó, de a minőség megéri. Magas szintű szakértői, gondos és érzékeny hozzáállás, kellemes és meleg légkört. Külön köszönet egyhangúlag Georgiyevich kiváló minőségű fogpótlások, Dmitrij Alekszandrovics kezelésre. Egy őszinte köszönöm, ajánlom!

Voltam a klinikán kijavítása a harapás. Úgy történt, hogy a gyermek szülei nem vigyázni rá, ez már foglalkozott ezzel a kérdéssel. Ennek megfelelően, egy ideig jártam a klinikára elég gyakran. És most már értem, hogy a minőségi szolgáltatásokat ezeken a területeken függ elvi irányítás: ha minden igazítani, és az összes, a következő, majd a személyzet jól működik. Én magam is személyesen láttam egy pár kis foltok, amelyek ugyanabban az időben nagyon gyorsan megszűnt. Ennek fényében nem meglepő. további ›

Üdvözlünk! Szeretném megköszönni Artem Ivanovics fehér fogak. Én már régóta sújtja a probléma a zománc az elülső fogak. A kezelés választott módszer - héjak. Számomra ez a munka. Sok köszönet, komplexei minden eltűnt.)

A kapcsolatot a klinikával „Dent-Strong” könnyű szívvel, mert a szolgáltatás minősége Meggyőződésem személyesen. Arthur Armenakovich engem 5 implantátum ezen a télen. Az esemény nem volt egy kellemes, de az eredmény méltó csak a legmagasabb értékelést! Szerencsém volt, hogy volt, hogy nem növeli a csontszövet. Mostanában fel a koronát. Az összes 6 hónapot töltött a munka, és egy kicsit az én idegsejtek az izgalom. A munka végre hibátlanul - nincs különbség, ha közelebbről!

Szeretném kifejezni mély hálámat a fogorvos, orvos és ortopéd Kholin Dmitrij Ghulyan egyhangúlag Gevorgovich! Az orvosok dolgoznak simán, nagyon figyelmes, hogy az ügyfél és a beteg. Kezelés és protézisek készülnek kiváló értékelést. A rendszergazdák nagyon barátságos és figyelmes, a hangulat nyugodt és a bizalom. Meglátogattam sok kórházban, de jobb, hogy még nem találkozott.

Elmentem a „Strong-Dent” tanácsára barátja a probléma a plakk, valamint a régi tömítést kellett ismételni. Látogatás a fogászat, kaptam egy meleg fogadtatást Anna ügyvezető, Dr. Botchkareva Olga Alekszandrovna, testvére Vera és méz. Meglepett, hogy tegye nekem a figyelem és kedvesség és csodálatos megfelelő viselkedését az alkalmazottak a fogászat. Van magasan képzett segítséget, javaslatokat tett szájápoló. Azt fogja mondani, és javasoljuk, hogy az összes barátom ezt fogászat.

Köszönet a teljes személyzet a klinikán! Külön köszönet Dr. Olga Alekszandrovna! Ő arany kezét. Köszönöm a magas szakmai és kiváló munkát.

A kezelés befejezése után a klinikán erős Dent, nagyon örült. Annak elismeréseként, írja meg véleményét. És így, egy évvel ezelőtt keresett klinika fogászati ​​implantátumokat csábító ajánlatokat a részvények különböző klinikákon. Elmentem a tanácsára ketten. Aztán, az ajánlás, hogy egy találkozót, hogy Arthur Mkhitaryan, persze, drága munka kapok, mint a felhalmozódását csont szükség. Az orvos az első látogatás hagyott egy nagyon pozitív benyomást. By the way, a klinika nagyon népszerű. további ›

Azt már régóta élvezik a szolgáltatás. Leggyakrabban egy fogadáson Kulneva Julia, egy csodálatos fogorvos. Mindig mindent nagyon hatékonyan és gyorsan, és ami a legfontosabb, biztonságos. Csak teszi a telepítést implantátumok Mkitaryan két foga. Implantátumok vannak telepítve egy időben. Nagyon elégedettek munkájukkal.

Volt az első alkalom a kórházban, jött vissza a javaslatokat. Erre azért volt szükség, hogy visszaállítsa a felső elülső fogak, elkezdett szétesni a sérülés után. Ghulyan fellebbezett a Hunan Gevorgovich fogat megmentett, de volt, hogy a koronát. Általában fájdalmatlan, pontos, világos és kalibrált. Kedves ember, kifejtve minden lépést, anyagválasztás. A klinika nem olcsó, de az ár-minőség arány magas.

Volt az első alkalom a kórházban, jött vissza a javaslatokat. Erre azért volt szükség, hogy visszaállítsa a felső elülső fogak, elkezdett szétesni a sérülés után. Ghulyan fellebbezett a Hunan Gevorgovich fogat megmentett, de volt, hogy a koronát. Általában fájdalmatlan, pontos, világos és kalibrált. Kedves ember, kifejtve minden lépést, anyagválasztás. A klinika nem olcsó, de az ár-minőség arány magas.

Al Maher Bondogdzhi Maruanovich dolgozott volt. Jöttem konzultáció (beállítás zárójelben). Azt mondták, hogy hozzon létre egy panoráma kép, a saját Strong-dente ilyen berendezés nincs jelen, azaz megy a központba. Ár benyomást jelentették be 5000 rubel. annak ellenére, hogy más kórházakban is jóval kisebb. És ami a legfontosabb, az orvos azt javasolta, hogy úgy dönt, hogy a kezelendő vagy Strong-dente (hivatalosan a szerződés és drágább), vagy irodájába (a Szormovo - sokkal olcsóbb, de semmilyen szerződést, a parole). további ›

Ő kezelték Botchkareva Olga Alekszandrovna, egy nagyon jó fogorvos. Tettem egy különleges fogmosás homok öntvény, az eljárás kellemetlen, de a fogak kivilágosodott és simává válik. Azt javasoljuk, hogy minden.

Miután itt még egyszer nem akar. Hálás vagyok a személyzet, akik hat hónapon keresztül elvezetett egy egészséges mosoly, megpróbálják megmenteni a rosszul gyógyult fogak és megbirkózott nagyon jól vele.

Én már több mint 4 éve vagyok a klinika páciensei és elmondhatom, bizalommal, hogy a szolgáltatások minősége nagyon dicséretes. Clinic személyzet nagyon figyelmes és barátságos, és az orvosok mindig készen áll, hogy segítsen. Mi kezelik, mint egy család. Erős - Dent - klinika №1!

Csodálatos családi Klinikán. Volt nagy problémák a fogát, fogtechnikai Unana IG. Hálámat neki. Az orvos hivatása. Nagyon tisztelettudó és gondos kezelést a betegek. A rokonok és a barátok a Tanács felhívjuk rá.

Made in ezen a klinikán ultrahangos tisztítás. Az eljárás maga nem rendszeresen látogatják a különböző fogorvosok. Teszi az eljárást, egy orvos és egy lány Bochkareva asszisztens. Minden volt 40-50 perc, nyilvánvalóan nem laza, jó minőségű (I Voltak esetek, amikor 20 perc illik, mégis az volt, hogy működött, segítők nélkül). A minőség nem panasz, használt és p Flo. Az orvos elmagyarázza mindent részletesen az eljárás után - mit és hogyan kell nézni először. Orvos fiatal, de nagyon kellemes, nem orvos. további ›

Nagyon köszönöm azt szeretném mondani, Svetlana Konstantinovna elveszett gyógyítható fogát rám, Alekszej Pavlovics a put korona, Arthur Armenakovich eltávolítására bölcsességfogak és Magheru Maruanovichu a fogszabályozó. Ezek az emberek bebizonyították nekem, hogy utat a fogorvos nem szörnyű, és az én mosoly káprázatos. Nagyon hálás a jó hozzáállás és a kezelést. Ezek a szakemberek az üzleti életben.

Nos, talán csak szerencsétlen. Én feliratkozott valahogy a klinikán a kezelés egy fog (ő kezdte, hogy üvölteni). Ismerkedés a saját honlapján, tisztelt pozitív visszajelzés, így mentálisan felkészülni lemondani a képes kezében szakemberek. Azért jöttem a megbeszélt időben, és itt az első meglepetés: „Az orvos késik, meg kell várni, 7 perc alatt.” Szóval azt mondta a rendszergazda. Hét perccel tartott 30 percig. Miután a szorongó várakozás, megkértem, hogy felülírja rám másnap. Megérkezett a cél. további ›

Sok volt kezelni a fogak különböző klinikákon, így összehasonlítva, azt nyugodtan mondhatjuk, hogy Strong Dent - az egyetlen, amely a szakértők superprofessionalnyh, nagyon hozzáértő, figyelmes és udvarias. Sok köszönet Elena Alekszandrovna Gordov annak orvosi tehetség, figyelmet, tiszteletet és gondoskodó attitűd, könnyű kézzel és aprólékosan munkát. A kezelés a fogak most csak bízni a klinikán! Köszönjük, hogy a személyzet!

Kapcsolódó cikkek