17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

Szomorú történet. Szép példája a mondás: „a szeretet a gyűlölet.” Semmi sem változik az emberi természetben.

Természetesen az egész kezdődött nagyon szépen. Szép, hosszú kitartott Anna szerelem, lezuhanyozott neki ajándékokat, címek. De a legérdekesebb - ez a levél.

17 megőrzött levelek Henry Anne. Az eredeti dokumentumok a Vatikánban. Henry levelet írt imádott francia.

17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

Minden betű ugyanabban a stílusban és szótag.

szívem és beadtam magamnak a kezedben, alázatos könyörgés a jó szándék és a szeretet számunkra nem lenne kevesebb, míg nem vagyunk ott. Mert ez nem lesz nekem több nyomorúságot, mint súlyosbíthatja a bánat. Elég bánat hozza elkülönítés, sőt, még azt valaha is gondoltuk. Ez a tény eszembe csillagászat: minél messzebb a pólusok a nap, a hőség elviselhetetlen. Ugyanez a szeretetünket, az Ön távollétében el minket, hanem a szeretet tartja a lelkesedés - legalábbis a részemről. Remélhetőleg, az is. Biztosíthatom, hogy az én esetemben a vágy elkülönülés olyan nagy, hogy elviselhetetlen lenne, ha én nem szilárdan hisz az erejét érzéseid felém. Nem látja a lehetőséget, hogy közel van, küldök neked egy kis dolog, hogy a legtöbb közel van hozzám, más szóval egy karkötőt én portré, hogy a készülék, amit már ismer. Hogyan szeretne lenni a helyét, hogy látlak, és hogyan fogja élvezni. Kézzel írt a hű szolga és barát,

17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

„Mostantól kezdve, a szívem csak a tiéd,” - mondja Anna uralkodó, közismerten vérszomjas, és hozza elnézést a tény, hogy korábban megengedték maguknak, hogy felajánlja neki a szerepet egy egyszerű szerelmes.

17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

Panaszkodik „hogy több mint egy éve ütött egy nyíl a szerelem”, és hogy ő nem biztos, hogy ő is megtalálja a helyét a szívében, amit ő szeret.

Érdekes, hogy a harmadik levél, Henry aggódik Anna egészségét, míg volt egy járvány pestis. Az ellátás nem volt egy erős pontja a karakter.

Minden betű egy romantikus festészet, hogy beszél az ő erős érzelmek a lány.

„Mindaddig, amíg emlékszel rám az imákat, a nevem nem szabad elfelejteni, valamint az én szerelmem.”

„Szeretném, hogy legyen a karjaimban, vagy I tiéd, mert azt hiszem, ez már hosszú idő óta Megcsókoltam írhatunk szarvas gyilkosságok 11 órát, azt kifogásolta, Isten segítségével, holnap ölni egy másik :. Ez Ugyanakkor úgy vélem, hogy a közeljövőben lesz a tiéd.
Henry R.

„A kifejezés a szeretet annyira, mint a szép szavak az üzenetben, szívélyes, hogy én egyszerűen köteles tiszteletben tartani, szeretni és szolgálni örökre. A magam részéről kész vagyok, ha lehet, meghaladja akkor a hűség és a vágy, hogy tetszik.”

A ballada „Greensleeves”, állítólag elkötelezett Henry VIII Boleyn Anna.

17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

A Fall of Anne Boleyn.

Nemrégiben a Boleyn Anna férje. Csak annyit, hogy sokáig élnek:

17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

Felséged nemtetszését, és a következtetés börtönben úgy tűnik, hogy furcsa nekem, hogy én nem tudom, mit írjak neked, és mit kell bocsánatot kérni. Ön küldtek minden ismert az orvosom azt mondja, hogy el kell ismernem, az igazság, ha azt szeretné vásárolni a javára újra. Ő nem volt ideje, hogy elmagyarázza nekem a megrendelések, ahogy azt már észre, mi a szándéka. De ha, mint mondod, elismerése az igazság, hogy nekem a szabadság, engedelmeskedem parancsának teljes szívvel és teljes a béke az engedelmesség. Ne higgye, felség, hogy a szegény felesége valaha is hozta a bűncselekmény, amelynek soha nem engedheti meg magának, hogy gondolkodjunk. Soha sem császár nem volt felesége annyira hű minden őt feladatait, végre leggyengédebb szeretet, mi Boleyn Anna (a orig -. Boelen), saját házastársa. Ő képes volt értékelni a nagy állam, amelyhez felemelte kiszolgáltatva Providence és a kényeztetés. De állt a magassága és nagyságát a trónra, amely épült, én soha nem felejtettem el alá eshet egy ilyen sors, melyet azután most. Saját magasság nem volt más alapja, mint az a rövid távú hajlandóság, és én már nem kétséges, hogy a legkisebb változást a külső kényelem, hogy tette a szívedben, akkor lehet, hogy fizetni egy adott témáról.

Tehát, egyéni, Sire, hogy vizsgálja meg az ügyemet, betartva a szent törvényeket az igazság, és nem hagyja az ellenségeim voltak együtt én informátorok és a bírók. Akarod-é, hogy a folyamat már nyilvánosságra került. Saját hűség, hogy megvédjen a gyalázatot és szégyent. Látni fogja: én ártatlan, akkor is indokolt, a gyanú eloszlott lelked nyugodt és csend került a helyére az elítélés vagy - az én bűnöm lesz megtalálható a szemében az egész világon. Tehát é közöm, amit Istennek tetsző, és az Ön számára. Akkor, felség, hogy elkerüljük ezeket a dolgokat az állami pletyka; bűnöm, hogy talált minden tisztességes, kapsz, Isten előtt, és az emberek előtt, a jobb nem csak büntetni, mint házasságtörő, hanem szabadon kövesse a hajlamait, Nemez, hogy azt, ami az oka a szerencsétlen állapot. Nem tudtam, hogy hosszú ideig, mielőtt mondja ki a nevét. Nem tudom, felség, milyen messzire ebben az esetben terjed ki a gyanúmat. Végül, ha már úgy döntött, tönkretenni, és ha a halál a saját alapján a hírhedt rágalom, a becsület az egyetlen eszköz, így a kívánt jó van, meg fogom kérni Istent, hogy bocsásson meg ezt a nagy bűncselekmény mind a te és az én ellenségeim, szolgált a család eszközöket, és az utolsó napon, ül a trónján, aki előtt te és én fog állni hamarosan, és aki előtt én ártatlan, ha merem mondani, nyilván nyitott, nem követeli meg, hogy szigorúan jelenteni a törvény, ezért méltatlan te és olyan kegyetlen.

Az utolsó és az egyetlen kérés, hogy van egy fel a terhét a düh, és nem vethetők ki szorongást azok a balesetek, a melyet hallottam az én esetemben tartalmazza szoros börtönben. Ha valaha is lehetne meggyőzni, hogy mi, ha a neve Anne Boleyn elveszett volna jó a hallása, nem tagadhatja nekem ezt a kérést, és nincs több zavarni nem fog; Egyébként tudok küldeni akár buzgó ima Istenhez, hogy ő lehet kegyes, és irányítani az összes intézkedéseket.

A hűséges és engedelmes
Anna házastárs.

És a halála előtti napon:

„A jóság most megtapasztaltam a teljes. Azt sem volt; Te engem statisztikák-egy hölgy, a Marquise, a királyné és ha már a földön nem lehet nagyobb magasztaljuk rám, akkor engem egy szent. "

17 szerelmes leveleket, és 1 pont a dal Boleyn Anna

„Execution nem kegyelmet.” ! Végrehajtása - King együtt elpusztult sney és családja minden megállíthatta volna:

keserű csalódás, egy emlékeztető a lehetséges helyeket.

És meg kell semmisíteni önmagában a legjobb, hogy lehet egy személy.

Ui Legújabb versek szentelt Boleyn Anna Thomas Wyatt:

Thomas Wyatt - Ezek a véres napok

A szívem tört véres nap,
Szenvedély és ifjúsági örökre elveszett.
Mi a tiszta tudat, nem sírok - zokogás,
Nem szégyellem egyáltalán nem elrejteni a könnyeit.

Milyen kár, most halott,
A díj a szenvedély és a szeretet a király.
Csak egy rohadt ág kiáltás velem,
Emlékezni fogok örökre él.
Tiéidhez is ment a visszatérítés nélkül,
De azt hiszem, hogy találkozunk valahol, valamikor ...

A szívem tört véres nap,
Szenvedély és ifjúsági örökre elveszett.
Annak érdekében, hencegő vak voltál,
Minél magasabb repülsz, annál több földet,
A hangosabb az ősszel.
Most már halott.