123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Kellemes, csendes utastér. Kárpitozott során. Nem egy nagy üzemanyag-fogyasztást. Nem drága alkatrészek.

Nem minden jó minőségű érzékelők és alkatrészek, övek. Ennek eredményeként, a gyakori meghibásodások.

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

A pénzt egy normál autó. Hasonlóképpen, jobb és kényelmesebb VAZ tizedik család ugyanazon az áron.

Kényelmes felfüggesztés (különösen a közutakon), a megfizethetőség, a minőség belső össze a maximális konfigurációja meglehetősen kényelmes autó.

Gyenge motor, sebesség felett 110 elég zajos (nagy sebességű motor és a hajtómű elég zajos). Nem ritka olajszivárgás a különféle tömítések (bár szüntetni minimális költség). Design már elavult. Nagy sebességgel, a kényelem, a felfüggesztés lesz mínusz

egy jó megbízható autó

Egy ilyen szervezet meglehetősen gyenge motor, 14 colos kerekek jobb, ha nem.

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

NE TRASH jak az emberek bіdnih tіlki ár és nagy zagalom kerovanіst jó. nerіvnostі át dovolі jó én nem rontja rozhіd pal'nite.

által nerіvnostyam Sens pochuvaє jelenleg jó. dosit jó kerovanіst. dovolі jó csomagtartó.

A pénzem az autó kiváló. Ezt megelőzően volt 2115 - egy autó, hogy enyhén szólva nem egészen él a kényelem és a gyártási minőség a sensei. Talán szerencsém volt az összeállítás, nem tudom, de az a tény is, hogy minden alkatrész fit és néz. Minden a helyén, és kényelmes. Golyóálló szuszpenzió, tágas csomagtér. Sea betöltött család teljes törzs és 140 a pályán az autó rendben volt. Természetesen a hiányzó hangszigetelés, a lomha dinamikája hazai motor. de a pénz ez egy nagyszerű választás. Shumnovata doboz, de az átviteli áttekinthető (játszhat szerepet a változás szintetikus olajok). Sokan azt írta, hogy az úszás sebességét, én ezt nem tartják be. De csak annyi levelet, ha ez a probléma jelentkezik, akkor lehet, hogy megszüntesse a visszahelyezését agy, nem tudom, ez nem volt probléma. Tényleg semmi különös nem tudok írni, és nem kell, csak egy kényelmes autó utazni pont pont B. Ha azt szeretnénk, fodor többet fizetni, és vásárolni drágább autók és bemutatni nekik a vonatkozó követelményeket.

Szuszpenziós Nice kialakítás (összehasonlítása VAZ)

Elégtelen szigetelés Gyenge dinamikája

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

megérdemli a címet Népi autó, és megítélni, jó vagy rossz, ha a kezek és a lábak ilyen görbék és az autók, de biztosan jobb, mint az új medence

olcsó és vidám,

A tücskök gyári, RHO elengedhetetlen

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Saját deushke 12 éve, és csak most csinál, hogy fáradt, mégis inkább backstage markolat szárny mosogató és végső ítéletet box Khan) .I szerintem ő csak fáradt, keményen dolgozott, és javítások nem drága, ha mindent megtesz, hogy vovremya.Esli nem kell egy nagyobb autó én habozás vett új sensei.

Nem drága a fenntartása, eléggé világos, és valóban egy jó autó.

Öregségi nem tetszik neki

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Gazdaságos, puha tapintású, szép gép, költségvetés lehetőséget! :)

Box, de a problémát meg lehet oldani.

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

furcsa tervezési döntések

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Alacsony áron. A kényelmes szoba.

A motor gyenge mind a teljesítmény, és technikailag. CPR - egy nagy mínusz. Torkos.

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Megfizethető áron, furcsa módon, egy megfelelő minőségű.

A motor gyenge és zajos.

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Alacsony fogyasztás, ár

Rossz szigetelés, Gyenge doboz (talán az én esetemben), firmware hiány

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

olcsó fenntartani

számos hátránya van. Ne vásároljon ezt az autót

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

alacsony költségű karbantartás, megbízható, költséghatékony

alacsony leszállás ülés

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

ZAZ Sens szedán kaptam itt a minap a közelmúltban. És válasszon ki egy hosszú ideig nem volt rá szükség, mert anyagilag nem kell, próbáljon meg más maradj fizetések lakatos. És nekem elég, hogy megértem, mert én vezettem a belsejéből a házat, hogy ez a jobb választás, nem várható, hogy ez a gép puha, és jó tömítő testet. Ajtók zárva halkan, puha és kényelmes ülés, a felesége és a gyerekek nagyon. Tól ügyvezető lelkes, illetve ha használható egy ilyen rendszer utaztam, de itt, és nem kell, hogy csavarja, csak érintse meg és simán fordult. Motor csendes zizeg, se nem hallott. Most már látom, milyen az új autót.

Fotel, könnyű kormányzást.

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Isten bocsássa meg, de ez ostobaság! Ez történt velem úgy, ahogy van Nemtom vásárolni egyet, és még a hitel! de hát! minden rendben van, hogy csak egy új autó a kabin nem javítható minden hónapban!)) Szerencsére, bár garanciális! Csak két hónap múlva repült fojtószelep helyzetét érzékelő (ami nem tudtam vele mit kezdeni a standokon minden lámpánál). Egy hónappal később fedett, fűtött ülések (száz elmagyarázta, hogy miért vannak olyan gyakran megszakad, mert a cég, ami számukra az úgynevezett Emel)))) Az átviteli költségek Tavriya))), amely magában foglalja az első akkor legyen jó, hogy próbálja ki! És általában minden állításait néhány csikorgatása az út során! és az utóbbi hátrány elhomályosult maradt! Úgy érzem, itt az ideje, hogy eladja!))

így az egész gép egy nagy mínusz

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ

Tágas szuszpenzió; Olcsó alkatrészek; Dynamics.

A fényezés karcos még ágak; Tonyusenkaya vastagsága test; Szörnyű zaj szigetelés; Kemény sebességváltások; Ha hiányzik egy dinamikus meghajtó.

Ön is érdekelt:

Teszt hajt ZAZ Sens

123 véleménye a tulajdonosok Sens ZAZ előnyeiről és hátrányairól sens ZAZ
Lásd 1 tesztvezetés ZAZ Sens →

Auto javaslatokat AUTO.RIA

b / egy autó AUTO.RIA

új autók AUTO.RIA

Nézze meg az új design

Mi lesz boldog, hogy megtudja, az Ön kívánságait. Ez segít nekünk, hogy ez az oldal jobb.

Köszönjük a visszajelzést!

Vélemények a modellek ZAZ

Vélemények a ZAZ Sens adatok

egyéb szolgáltatások

Vélemények a közlekedési mód

Vélemények a bélyegek

Mi mást látni:

Kapcsolódó cikkek