10 miért, miért boksz Klitschko - nem abszolút bajnok

10diletantskih kérdések szakmai ökölvívó

W e minden szakértő valamiben, főleg, hogyan kell kezelni az állam és hogyan kell focizni. Húsz százaléka minket (jó, tíz) - a szakértők egyszerre. Van saját szakértői és szakmai ökölvívó, és egyre több és még egyszer egyedül voltam, egyedül évente. Nos, csak két - együtt Vladimir Gendlin. És most - a feltételek egyes szakértők.

Mindazonáltal, a szakértők élő ökölvívó fórumok és iznichtozhaete egymás előtt minden mérkőzés, valamint azt követően, és néha ahelyett, hogy még mindig teszik ki az emberek között, nézi szakmai harc, a „hatalmas kisebbség”. Ebben az értelemben, hogy nagyon kevés, de azok mind elnyomják, követelve, hogy a sajtó foglalkozott csak őket, és azt írta, hogy csak a számukra érdekes. Ebben az esetben minden kíváncsi valami más. Az egyetlen dolog, amit mindannyian a közös - ez a megvetés a „bábuk”.

Eközben a „vízforralók” alkotó senki túlnyomó abszolút többsége is van, hogy nem csak a kérdéseket, hanem attól mondani, néha még választ kapni őket. Itt ma és hitelek. Beszéltem a barátaimmal, akik nézni boksz alkalomra, és kérte, hogy a kérdések, amelyek érdeklik őket leginkább. Aztán kiválasztotta a tíz leggyakrabban ismételt és a legjobb saját romlottság és ők válaszoltak.

MIÉRT NEM KÜZDELEM PROFESSIONALS pólók?

E ST ilyen anekdota. Régi zsidó megkérdezte: „Haimovich, miért mindig egy-egy kérdést a kérdést.” Haimovich válaszolt: „Miért ne?”

A kérdésem valójában teljesen ésszerű, szakmai bokszoló előtt megjelent szerelmeseinek. Boxing, ellentétben a legtöbb más európai sport nem alakult amatőr szakmai, és fordítva. Szakemberek, amennyire én tudom, mindig is küzdött nélkül ing.

Ez azért történt, tisztán gyakorlati okokból. Harcolt azért, mert kezdetben nemcsak nélkül ingek, de nincs kesztyűt. A mérkőzés alatt a szervezet gyorsan vzmokalo, ennek eredményeként, ha az ütés ököllel nedves-nedves test, nem jön egy 90 fokos szögben, akkor általában kissé csúszott az oldalán, ami miatt kevésbé hangsúlyos. Voltak más szempontok alapján. Fighting nagyon kegyetlen, vér és sebek már elterjedt. Ruhák, lőtt sérülés, súlyosbítja azokat.

Egyébként az utóbbi jelenség már régóta és széles körben ismert. Kétszáz évvel ezelőtt, a pokoli sok művelt francia, hogy párbajra, párbaj volt öltözve, mint Ádám, még nem jelentkezett vacsorázni Éva telitalálat. Ellenfele érezte sértve és nem volt hajlandó lőni.

MIÉRT TÖMEGET SENKI nincs abszolút CHAMPION?

Nem, nem vagyok őrült. Ez WBA. Igaz, hogy a meleg srácok ennek loony szervezet még néhány kiigazítást, hogy még nem érte el az összes, és a leginkább elfogadható, hogy nem éri el soha. Abban a pillanatban csak hirdették szuper bajnok Ward és Froch, továbbra is birtokolja két címet kapta közös (egységes) bajnok. Általában a téboly folytatódik felvonulások és ünnepségek.

MIÉRT riválisok GYAKRAN sértegetni egymást, mielőtt a harc?

Néhány egyszerű lélek szükséges. Mint mondják, mi a lélek, így azok a követelményeknek. Ugyanakkor ez természetesen nem a fő oka. Azonban az egyik legfontosabb, hogy az ilyesmit, sajnos, hozzájárulna a játék.

Azt szokták mondani, hogy kezdődött Muhammad Ali, de ez nem igaz. Ali csak emelt egy új magasságot, hogy feltalálták sokáig előtte. Igazi úttörő ebben a szakmában volt az első néger nehézsúlyú bajnok Jack Johnson, aki a tulajdonában lévő címet 1908 - 1915 év. Jobb megsérteni, természetesen, nem tudott, az idők majd még nagyon eltérő, és semmi hasonlót a néger nem tűri. Azonban ő ügyesen ösztönözzék a köz- és a jövőben a rivális, és mire a csata teljesen eltávolítja azokat magukat. Nézzük meg neki különösebb nehézség nélkül, hiszen ő volt olyan okos, mint ez erős. Ennek eredményeként a promóció meccsek a jogdíjak folyamatosan nőtt.

Csak nem esnek bele a rasszizmus. Johnson akciók voltak, sok esetben reaktív. Sokan az ő fehér kortársai nem sok különbség van közte és a majom, és nem rejti véka alá. Sétáltunk és egészen egzotikus hipotézisek feketék. Így a második hivatalos világbajnok nehézsúlyban, Jim Corbett, úgy véljük, hogy egy nagyon okos ember, meg voltam győződve, hogy ha a néger pofát vág, akkor elkerülhetetlenül elveszíti az irányítást. Ennek eredményeként, amikor barátja, Jim Jeffries harcolni Johnson, Corbett, aki mögöttem állt a kötelek, csak én már ennek. Szeretném nézni ezt a nézetet. Meglepetésünkre Corbett, csalhatatlan megoldás nem segít, és a Johnson nem figyelni, hogy hogyan Corbett dolgozott arc, nem figyel, csak felvert Jeffries, mint mindenki másnak.

Miért csak PROFESSIONALS intenzíven edz a harc előtt?

P otomu ez a maximum, amit egy ember tud állni. Normál felkészülés a bajnoki csatát a legtöbb bokszoló úgy két hónap. És ez a pokol. Ezután átadja a harcot is. Ez is egy paradicsom, egy kicsit hasonló. Ezután meg kell egy pár hónap, csak hogy visszaszerezze. Beszélek a győztes, nem a vesztesek, különösen az, hogy elvesztette kiütéssel.

H többet enni bajnokok - a több cím harc. Minél több cím harcol - minél több pénz forog. WBA. WBC. IBF és a WBO rendszerint 3 százaléka tiszteletdíj, hogy az alap-kibocsátása engedélyt egy bajnoki küzdelemben. Egyértelmű, hogy a saját érdeke, hogy az ilyen harcok voltak.

Miért szakmai kesztyű AMATŐR könnyebb?

Y ou tényleg nem tudom? Verni erősebb, mert ez az, amit vonzotta a közönséget, mint semmi más. És most szer még mindig sokkal humánusabb. És ez nem csak, hogy most a kesztyű súlya általában 8-10 dkg, és általában mérlegelni, mielőtt a 6, még nehéz. A tény az, hogy mit viseljen kesztyűt.

Az a tény, hogy a MDM kötést kezét, mielőtt a kesztyűt, tudom, valószínűleg az összes. De például a nap Jack Dempsey, a világ nehézsúlyú bajnoka, 1919 - 1926-es, és még jóval később, a kéz nem csak bekötött és csomagolva nagyon szoros a madzagot, de aztán még egy, és mártott egy vödör vizet, hogy ez a szalag megszilárdult. Ezt követően, ezek a habverő fel a 6-uncia kesztyűt. És mindezt jelenlétében a másodperc egy ellenfél, aki az ő öltözőben ugyanolyan felügyelet nem pontosan ugyanaz a dolog, mert volt megengedett.

De a világ lassan humanizált, és idővel a halálozások száma, amelyek során bekövetkezett szakmai harcok, elfogadhatatlan volt. Ezután a kesztyűt súlyt és ragasztószalag, kötszer seb felett betiltották.

Miért szakemberek nem hatnak az Olimpián?

Egy első, profi boksz nem egységes nemzetközi irányító testület, hanem a felesleges mindenféle táblák és szervezetek, másrészt a szabályok egészen más. Ezen túlmenően, a részvétel az olimpia, ha ők fizetik (és nem úgy, mintha semmit sem tudok róla), ez még mindig egy nagyságrenddel kisebb, mint a szerzés a legjobb szakemberek.

Miért nincs több ELITE amerikai nehézsúlyú?

Nos még mindig ott van, de természetesen, és akkor, amikor már teljesen uralta a nehézsúlyú részleg süllyedt l ETU. Ennek magyarázata az, és ez nagyon egyszerű. A bevételek az amerikai futball,, amennyiben szükséges erős fiúk, meredeken emelkedett, mint a természetes szálak vissza, és megrándult. Minél több, hogy csatlakozzon a soraiban milliomos labdarúgók egyszer száz (ez nem túlzás) könnyebb, mint a milliomosok száma bokszolók és a kockázat, hogy az élet még mindig kevesebb.

MIÉRT BOI csökkenni fog a 12 menetet?

T ő az a kérdés is, egy sor „humanizáció”, valamint a kesztyűket. Először is, a fordulók száma volt korlátlan, vagy a szerződésben kikötött a harcot. De akkor a társadalomnak kell állítani, hogy ez lesz a jobb, és a korlátozott számú kört 15. Ez a helyzet áll fenn évtizedekig.

Tehát, Kim bátorságát nem menteni. Kerek forduló után megkapta a fején, míg végül, Mancini nem kiütötte a 14. fordulóban. Négy nappal később, Kim meghalt agyi sérülések összeegyeztethetetlen az élettel.

Eközben az arénában kiment egy új box szervezet, az IBF és a WBO. és ők, mint a WBA. még töltöttünk 15 körös mérkőzését. Néha kapcsolatban az esetben vicces helyzetek. A világ híres középsúlyú bajnok Marvin Hagler, aki tartotta a WBA és a WBC címét ugyanakkor, az utolsó vezetés követelte, hogy a harcok nem továbbra is több mint 12 kört, és Hagler ígéretet tett, hogy rendszeresen nem knock out ellenfeleit.

Ugyanakkor a közvélemény lassan nyomni a IBF. WBA és WBO. és a végén ők megadták magukat. 1988-ban egy 12 körös bajnoki küzdelmek mozgott WBA és WBO. és 1989-ben - tört utolsó IBF.

Minden jó, de amennyire én tudom, boxer meghal az átállás után a 12 körös harc nagyon ritkán nem. Mivel a fő oka az ilyen tragédiák - nem három extra fordulók és a különböző szintű harcosok. Pontosan mi történt a harcot Mancini.

Miért van néhány világbajnok FAR „40”?

B estno az igazság, nem vártam, hogy ez a kérdés érdekel, ennyi. Valószínűleg azért, mert én megszoktam. Többek között, hogy válaszoljon néhány „chaynitskie” kérdésre olyan nehéz, mint a gyermekek, de még próbálni.

Hopkins -, természetesen, egy extrém eset, de most nagyon hiányzott bokszolók, akik több mint negyven, akik továbbra is végre egy nagyon magas szintű. Az ilyen dolgok történtek előtt. Például a híres félnehézsúlyú Archie Moore, aki maradt bajnok 43 éves, de még mindig kivételek a szabály alól, és most ezek a mentességek annyi, úgy tűnik, lesz, hogy vizsgálja felül a szabály is.

Itt nincs egyetlen magyarázat, de van néhány mintákat. Először is, minden korosztály bajnokok közül a bokszoló, akinek technikája nem kötődik az arány. Speed ​​megy először, ezért Roy Jones Jr. vs. Bernard Hopkins nyert 24 év szinte egy kézzel, mivel a második megsérült, és 41 feltétel nélkül elveszett számára, két kézzel. És ez annak ellenére, hogy Hopkins idején ez volt minden 45, de a szikár és szívós stílusa ellentétben a stílus Roy Jones gyorsaságától függött nagyon kevés.

Azonban nyilvánvaló tovább. Az a tény, hogy a bajnok a régi, szerepet játszott a sport farmakológia, és ez nem feltétlenül az a kérdés, tiltott drogok. Ez jogos is lehet jól hozzájárulhat a sikeres kiterjesztése a karrier. Őszintén szólva, más magyarázat, nem látok.