FC - Tobol - játszott az első hazai pályán - tobolszki igazság

Fényképek Darja Fedotova

Ma FC „Tobol”, amely az ősszel már megrögzött néhány polgár játszott az első hazai pályán. A 1/4 döntőben a Cup of Russia régiók kerek tobolyaki vette az ő területén páros „Tyumen”. Az első mérkőzés „Tobol” elveszett nebeznadozhnym a pontszám 1: 2, és az esélye, hogy egy sikeres, a kék és a fehér volt tisztességes. Ez csak akkor szükséges, hogy jól játsszon.

Rúgás virradt nyugodt. Volt egy harc területén, valamint az első 10 percben a mérkőzés nem tárt fel a támadót. De aztán szegélyező támadás tobolyakov (balra - Dmitry Bobrov, Arkagyij Masakovsky jobb - Paul Bizin, Alexei Shishkin) voltak, nagyobb eséllyel néhány jó transzferek a büntetés terén, és az az előnye, kék és fehér nyilvánvalóvá vált egyértelműen.

Azonban Tyumentsev leállítjuk a széllökések elég nyugodt. Egyelőre leállítjuk.

15 perces Andriy Masakovsky segítségével nyomása kényszerítette a védő, hogy hibázik „Tyumen”, és esett 1-1 a kapus Igor Telkova, de a kapus gyors volt. Azt kell mondani, hogy a pálya a mérkőzés, majdnem elveszíti a labdát, a mieink voltak aktívak a kiválasztás, és fogad tőlük egy jó ötlet. Ellenfelek nincs ideje, hogy ne emelje fel a fejét, és nézz körül - volt a ragadós héj priladit időben.

A 20. percben előnyt „Tobol” már tele volt. Labdajátékosok „Tyumen-D” nem marad, mint 10-15 másodperc. És célok szellem elkóborolt ​​a fekete-fehér büntetést.

Végső razosholsya a 19 éves újonc Shishkin. Itt ró a harcot a vendégek védelmén, és birtokolja a labdát. Közös erőfeszítések Tyumentsev elviselni körét a sarokban. Azt állítja, mindegy Shishkin. A labda a levegőben ... És van egy középhátvéd, „Tobol” Olshansky ... És azok megfelelnek a mennyben. És Vladimir a sarok közelében a kapus nod küld ajándékba a kapu Telkova net - 1: 0.

Ezt követte a 25 perces szegmensben a teljes fölénye a hazai csapat. Nagynyomású, abszolút fegyelem védők a saját térfelén, magabiztos játék kapus „Tobol” Alexander Teren - mindez segített tobolyakam támadás magabiztosan uralja, és a széleken és középen a támadás.

Lehet fiaink pontszám a játék, de a szerencse ismét elmosolyodott a sarokban zászló, ezúttal a bal oldalról. Kategória újra Shishkin (mondom ugyanaz - egy nagy debütáló Alexei). Andrew Masakovsky verte közelről, de az ütés Tyumentsev közös erőfeszítéseket blokkolja. De a fellendülés le az első alkalom, hogy Ilfat Bayazitov, aki könyörtelenül pontos. A 42 perces a mérkőzés a pontszám 2: 0

A második felében a játék lehet tekinteni egy gyenge másolata az első félidőben. Tobolyaki támadni több és megvédte nagyon magabiztos. Viharos szél támadt, de a játék ellenkezője - nyugodjon meg. A tempó a mérkőzés csökkent, bár a harc a középpályán nem csökkent.

Veszélyes pillanatokban kapujában „Tyumen” csökkent, bár vezető Maskovsky egyperces következetesen két esélye egy cél. És a vendégek, és tette viszonylag veszélyes csak egy számláló, amely lehet tekinteni Tereniára megszakad, jön ki a tizenhatos.

És végül negyeddöntős mérkőzésen. Miután két ülést a kupa elődöntőjébe bal „Tobol”. A következő fordulóban a mieink lesz egy találkozó a „Miner” (Korkino).

De az orosz bajnokság III osztály ( „Ural - Nyugat-Szibéria”) „Tobol” fog debütálni május 6-án Omszk, ahol találkozik a „Irtysh”. Az első hazai pályán az alapszakaszban otthon a kék-fehér tartani május 19-én. Az ellenség - "Metallurg Magnit" Magnitogorsk.

Mi szurkolnak a. Találkozunk a stadionban.