9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

Különösen a kezdete egy új hét munka, mi összegyűjtöttük a legjobb kifejezés a „Spongyabob”, és költözött be őket a kazah nyelvet. 9 kifejezések minden alkalomra irodai élet segít túlélni az órát a fedélzetre, hogy megbirkózzanak a rossz főnök, és nézd meg a napi feladatokat szemét plankton.

- Bos uaқytta ғana demalu Kerek. Zhұmystaғy demalystaryң ushin Kok tiyn tөlemeymіn.

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- Meg kell lélegezni a szabadidejében. Nem fogok fizetni érte! (Rák úr)

- Eresek kөrіngің Kelso keudeңdі TIK ұsta, "Tabys Salyғy" Dep Ait al endі өte maңyzdy adamnyң keypіn Zhasa.

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- Hogyan válhat egy felnőtt: „kidüllesztette a mellét, és azt mondják,” jövedelemadó „és most fogadja értelmes nézet” (Patrick)

- "Rozsdás rákolló," al tөleydі! Rák úr - қanaushy! Arzan eңbektің kөzіn құrtayyқ, құldyқtan arylayyқ.

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- „Rozsdás rákolló” kevés fizetés! Rák úr - az elnyomó! Ahhoz, hogy dobja le a bilincsek a munkából olcsó! (Spongya Bob)

- 4 zhyl Boyi darazsak sәttі kүttіm megváltozott. Қazіr menedzherғa baryp, kөzіne қarap. Odan қatty қorқatynymdy aytamyn.

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- 4 év készültem erre a pillanatra, és most elhatározta, hogy felmegy a vezetője, nézd a szemébe, és azt mondják, hogy én vagyok. Borzasztóan félek tőle. (Spongya Bob)

- "Erteң іsteytіn Zatti, bүgіn іsteudің keregі zhoқ" Degen erezhenі ұstanyp Kelso.

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- Azt hittem, a legfontosabb szabály - ez a „Ne ma mit tehetünk holnap.” (Spongya Bob)

- "Krusty Krabsқa" қosh keldіңіz. Bіzdің meyramhanada hölgy protsesterі kerі қaray zhүredі.

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- Üdvözöljük a „rozsdás rákolló”. Az étteremben evolúciós folyamatok játszódnak le az ellenkező irányba. (Spongya Bob)

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- Ne megjavítani addig, amíg el nem törik. (Plankton)

- Bіzdі bіrіnshі PET құrtpaғan meghúzásakor ekіnshі retіnde құrtuy mүmkіn.

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- Ami nem öl meg minket - lehet ölni a második kísérlet. (Rák úr)

- Endі tәulіk Boyi zhұmys іstemeymіn! 23 saғattyң өzі zhetіp zhatyr!

9 szellemes mondatok Spongyabob a munka, a női portál comode

- Nincs több munka éjjel-nappal! 23 óra elég lenne! (Rák úr)