5 értékelés alapján körülbelül ortomed cím Szentpétervár, Prospect Oktatási, stb

Javasoljuk, hogy a Google:


Ez az Ön vállalkozása?
Használni minden lehetőséget MedSelect.ru!

A cégről

Konzultáció az orvosi központ ORTOMED által végzett, magasan képzett szakemberek, professzorok és a jelöltek a tudományok. A klinika folyamatosan dolgozik neurológus, idegsebész és ortopédiai trauma.
Orvosok Medical Center ORTOMED végzett ilyen eljárások: a manuális terápia, krioterápia, intraarticuláris blokád, masszázs, gyógytorna, farmakológiai akupunktúra, hirudotherapy, neurostimuláció, fizikoterápia, élősködők ellen, hardver, gerincvelői vontató, kiválasztása ortopédiai termékek.
A vétel zajlik csak előzetes bejelentkezéssel. Rendkívüli rekordot tartott csak az MRI vizsgálat.

Az ismertetőt ORTOMED

Értesítés szerver hírek

Ha rákattint a „Küldés” gombra, akkor egyetértenek a szabályokat a portálon.

Vélemények a ORTOMED

Barátová megkerülni a fél nagyon úgy néz ki, mint egy sarlatán! Azért jöttem, hogy megrándítod egy találkozót egy podiatrist. A recepció tartott kevesebb, mint 2 perc alatt (850 dörzsölje.) A láb nem ellenőrzött, úgy érezte, nem volt, nem mondtam el neki, mit elmosódását, milyen gyakorlatokat csinálni, hogy ez biztos ficam, vagy akár valami mást. Megkérdezte, mit akarok tőlük, mondtam, jól átgondolt fizikoterápiás és masszázs. Tettem egy pipa négy különböző eljárások és adott egy darab papír. Konzultáció nulla. Ne pazarolja a pénzét.

Mi ortomed, valamint, és plusz Promed Sharashkina irodában. MRI rekordok egy időben, és ha jön a kellő időben meg kell várni még egy órát! Akkor vegye konzultáció hígítással orvos. Vizsgálata után a jelentéseket, hogy van fél lábbal a sírban, és sürgős vizelési a kúra. Ezek a klinikák nem is írhat receptet az Ön számára.

Azt is poosteregalas Dr. Barátová

Kapcsolódó cikkek