Eredmények dicsőség 27 Artem Levin diszkvalifikálták hajlandó folytatni a harcot Simon Marcus

Botrány végződött cím közötti harc jelenlegi Glory középsúlyú bajnok, Artem Levin és kihívó övén Simon Marcus, aki egyben a fő esemény a Glory 27 esemény Illinois, Chicago.

Végén a harmadik fordulóban az orosz kickboxer hangsúlyozottan nem volt hajlandó folytatni a mérkőzést, miután a játékvezető ismét felmentette a pontot, aki olyan ellenfél a szegecs. Az első alkalommal a bíró utasította Levin ugyanazon bűncselekmény a második fordulóban, és az első három perc zaschital létező kiütése után Marcus egy dobás és az orosz vadászgép mögött a kötelek.

Ennek eredményeként, az eredmény a konfrontáció volt a címe eltiltás Artem Levin és Simon Marcus nyilvánították az új Glory középsúlyú bajnok.

Cím harc a középsúlyú cím:

Simon Marcus nyerte Artyoma kizárás Levin (Levin nem volt hajlandó továbbra mérkőzés) (Round 3, 2:55)

A jelentkezők döntő Nagydíj középsúly:

Dustin Jacoby nyert Wayne Barrett TKO (Round 2, 1:06)

Giga Chikadze verte Kevin VanNostranda egyhangú döntéssel (29-28, 29-28, 30-27)

Az első elődöntőben a jelentkezőknek Nagydíj középsúly:

Wayne Thomas Robert Barrett nyerte egyhangú döntéssel (30-27, 30-27, 30-27)

A második elődöntőben a jelentkezőknek Nagydíj középsúly:

Dustin Jacoby legyőzte Charles Roberson TKO (Round 3, 2:56)

Anderson Silva legyőzte Maurice Zöld egyhangú döntéssel (30-25, 30-25 30-25)

Gato Inocente legyőzte Demoreo Dennis knockout (1. forduló, 00:40)

Richard Abraham legyőzte Paul Edzheychika egyhangú döntéssel (30-26, 30-26, 30-26)

Casey Greene legyőzte Daniel Morales egyhangú döntéssel (29-28, 29-28, 29-28)