12 Ways, hogy milyen gyorsan megnyugszik, és nem kell aggódni - ez mind egy jegyzetek

Úgy történik, hogy keresünk kifinomult módja, hogy javítsa a minőségi életüket. És azokban a pillanatokban, amikor stressz alatt vannak, vagy valaki hozott ki minket magunkat, kezdjük aktívan gondolkodni, hogyan lehet megnyugodni. A terapeuták kínálnak segítséget, iskolák jóga - a. De vannak ősi technikák, amelyek segítségével gyorsabban hozza magát annak érdekében, mint más eszközök, amelyek megkövetelik a sok időt és pénzt.

Mi már készen van 12 módon segíteni magát megnyugodni, és ezáltal megszűnik a ideges.
1. módszer: Vegyünk egy kis szünetet a semmit

Így enyhítésére érzelmi feszültség alkalmas olyan esetekben, amikor a csapdába, sarokba, és menekülni sehol nem. Például ülni planorke és hallgatta főnöke, befelé füstölgő. Menekülés lehetetlen, de ... figyelemelterelés, miközben a szemlélődés valami idegen, semleges és lelkesedés ez az idegen - a legjobb módja annak, hogy nem csal magad apróságok.

Például: „Mi azonban, Mása manikűr ... Kíváncsi vagyok, hogyan csinálta”

Ez csak akkor működik, ha érti az előnyeit egy ilyen stratégia - ne nézd meg a dolgokat, nem hallgat a rossz dolgokat. Ha szeretné, hogy felforraljuk, és bejutni a vita - ez a jobb.

2. módszer: hagyja bosszantó helyzetet (ez - emotiogenic zóna)

Így gyorsan elhagyta a csoportot a jó. Betiltották provocateur-vitázó, a troll, CAD, bolond. Törölte a profilját, ha erre.

Gyorsan hívtam egy taxit (nem zhmottes nem zhmottes) megcsókolta a háziasszony, és rohan haza - távol a párt, távol a barbecue, távol bosszantó emotiogenic zónában.

3. módszer: egy italt vodichki

Itt van - a korona minden vényköteles ragyogó orvosok, akik nem podtorgovyvayut Badami gyógyszeripari vállalatok.

Egy pohár vizet, részegen lassan, enyhíti az összes ismert a tudomány támadásokat. Az első dolog, amit egy embernek, akinek csavart valami szörnyű - egy pohár vizet. Részeg víz beindítja a test saját rehabilitáció. Leggyakrabban, az emberek úgy érzik, rossz, két okból:

4. módszer: Engage egy látványos és érdekes eset

Ezt fel lehet használni egy olyan helyzetben, ahol nem lehet „elengedni”. Meg kell szakítani a jam „És én, A yah mindet” rágás valami lélek Plane, akkor is, ha ez hülyeség és íztelen. Olvasás nyomozó. Számítógépes játék. Vadászat és gyűjtögetés. Felügyeleti és vadászott. Kísérlet, hogy kiderüljön, hogy valaki titokban. Még a kémkedés és a lehallgatás, a fenébe.

Meg kell vonni az intrika egy nyomozó a gyors fejlődés a vadászat, a játék, a bátorság, a repülés.

Meg kell mászni a fülek és farka.

Ön tudja, hogy tud szórakoztatni és szórakoztat. Mindenki - ez a saját, egyéni. Csak ne kezdj el játszani ebben a felügyeletet. Nem okoz senkinek kárt.

5. módszer: Fizikai enyhülés

Ezzel a módszerrel minden első kézből, de mint mindig, senkit sem érdekel. És én újra emlékeztetünk, hogy a gyors kisülés a fizikai, mely tartalmazza:

- Turisztika,
- úszás,
- általános takarítás (ez lehetséges - egy idegen)
- nem,
- megszüntetése szemetet,
- a munka a kertben,
- tánc
- mosás padló és kézmosás
Ez ellazítja az izmokat a csavart csomót, és enyhíti a stresszt, frusztrációt fantasztikusan hatékony. Általános kézmosás még segít megbirkózni a bánat - ismét a régi orvos tanácsát, a melyet én oszt meg veled.

6. módszer: Tedd vízzel érintkezve

Mosogatás - szabad ülés hypno-pszicho-terápia. A zaj egy futó, tiszta folyóvízzel eltávolítja a fáradtságot, és hordozza az egészet „szennyeződés” nem csak háztartásban.

Ezen kívül van egy jól ismert mosogatás klasszikus: fürödni, hogy egy zuhany, menni a fürdőbe, menj korán reggel vagy este - úszni a tengerben, a folyó, a tó, a tavasszal. Hűtse le, röviden.

7. módszer: Pozitív átformálva stresszes esemény

A pozitív reframing írt annyi (köztük én is), hogy nem akarja megismételni. Csak egy példát:

„Jó, hogy ez történt ezen a nyáron, nem megyek sehova! Végül, szeretem az angol nyelvtanfolyamokat fitness és többet önfejlesztésre tanfolyamok! Ha másért lennék, így az ilyen „haszontalan” luxus? És a nyári főszezonon és mindenhol egyes kedvezmények. Annak érdekében, hogy több és megkíméli! "

8. módszer: Lehetne rosszabb, mások még nehezebb

Ön nem elégedett az eredménnyel az esemény? Képzeljük el, mi lenne a legrosszabb eredmény. Képzeld el, milyen rossz egyes emberek körül. Ha a mester ez a művészet, és többé nem kapcsolja fel az orrát az a stratégia, akkor nem kell semmilyen kezelést egyáltalán.

9. módszer: A nevetés megöli a rettenetes és borzasztóan fontos

Nevetségessé, csökkentése, népszerűsítése valami fontos és nagyképű - a régi recept az emberi kultúra, a kőkorszakban. Köszönjük nagyapja Bahtyin a „karneváli kultúra humor.” Olvasni, kérdezni.

Vagy nézni egy sorozatot a kalandjait Spongya Bob Szögletes nadrágja. Amikor rettenetesen félnek beszélni az iskolában szeminárium smart fehérje neki szuper szemüveget. Fárasztó ez a szemüveg, Spongya Bob látta a diákok és a tanár ... a fehérnemű. Itt vicces volt! Azonban a nevetéstől, ő nem olvasta a jelentést. És mi volt truselya a tanár. Mmm ...

10. módszer: pontszám 10

Csak olvasni akár tíz. Lassan. Controlling a lélegzetük. Magának, nem hangosan. Ez az ajánlás az orvosok és a sport oktatók.

11. módszer: sírjatok

12. módszer: verbalization valószínű, hogy a lélek

Vagy kiejtését verbalization - oblekanie homályos „valamit” a tiszta szó. Azonban a nagy dolog. És még jobb -, hogy írjon az egészet papírra, írjon egy hosszú levelet.

Csak ne küldjön neki sehol!

Mentsd magad ezeket a technikákat, és használja őket, hogy nyugodt.

Iratkozzon fel a tudásbázis

Kapcsolódó cikkek