11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

Photo: Tablet Magazine
  • Úgy tűnik, hogy a tetoválás a héber továbbra is nagy a kereslet, megelőzve a szanszkrit és a kínai karakterek népszerűsége.

    Néhány azokat közvetíteni elkötelezettségüket a kabbalista misztika, és mások akarják mondani, hogy „keresztény vagyok, és én írt szöveg az eredeti nyelven a Bibliát!”

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    Talán a leghíresebb szerelmesei a világ zsidó tetoválás - Beckham család. David és Victoria ugyanolyan tetoválás egy idézet az Énekek: Ani l'Dodi v'dodi li, ha'roeh bashoshanim ( «Én vagyok a szeretett, és szeretett -, velem legel a liliomok közt"). David egy másik tetoválás a bal könyökén egy idézet a könyvből Példabeszédek 3: 1: „Fiam! utasításokat my nem szabad elfelejteni, és az én parancsolataimat, áldja meg szíve. "

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    A videó Madonna Die Another Day váll énekes látható héber betűk Lamed, Aleph és VaV. Szerint Yehuda Berg, mentor Madonna a tanulmány a Kabbala, az egyik titkos nevét Gd.

    Britney Spears

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    Christina Aguilera

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    Justin Bieber

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    Justin Bieber az apja készített egy tetoválás a nevét Yeshua - Jézus az úgynevezett a szervezet tagjai „Zsidók Jézusért”.

    Genesis Breyer P-Orridge

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    A brit zenész, a teljesítmény, aktivista és alapítója a csoport Psychic TV Genesis Breyer P-Orridge egy csukló tetoválás a héber szöveggel: Psehkch Tiv vagy Psekakh Tav.

    Harry Styles

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    A brit énekes Harry Styles, a zenekar tagja One Direction, a kéz van írva a neve a húga Gemma. Stiles nem zsidó, hanem az, hogy a brit újság Daily Mail «ő szereti a zsidó közösség és egy Dávid-csillag.”

    Jordin Sparks

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    Volt tagja a show American Idol Jordin Sparks részén egy tetoválás a hátán a híres idézet a zsálya Hillel: „Ha nem vagyok a magam ki lesz nekem? És ha én csak a magam, ki vagyok én? "

    Fabien Gilot

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    11. Hírességek, akik viselnek tetoválásokat feliratokkal héber

    Kapcsolódó cikkek