59. Életünk, az Isten álma (Alexander Shipilov)

A Szentírás azt tanítja, hogy az életünk Isten álma.
Az álom, akkor nem veszi a fáradságot, az erőfeszítés csak nyilvánvaló ébren.
Ebben a fenomenális, irreális világ, Isten alszik, és mi az élet az ő álma, és mi csak úgy gondolja, hogy ez mi jár.
Tény, hogy ugyanabban az ügyben, minden tetteink az Úrnak, és élünk az álmát, és nagy érzem.
Itt az a kérdés merülhet fel, ha az Isten alszik, hogyan működhet?
Végtére is, egy álom nem tud erőfeszítéseket. Igen, az. De nem szabad elfelejteni, a különbség Isten és ember között, egy ember, egy álom, nem mutatják az erőfeszítés, de marad az Isten Isten mindig és állandóan úgy, hogy nem hagyja el a személy egyedül egy idegen neki a világ, ő vette a forma és a lélek, hogy az emberi elme vezet élet.
Ebből arra lehet következtetni, hogy az elme ez a Sleeping Isten az emberben. Továbbá, hogy az Isten csak az energia, a tudatos energia, aminek köszönhetően az életét, és ez a világ létezik. Mindig van, és szünet nélkül folytatódik az ebéd és az alvás. Mert Isten nem kell aludni, mert az Isten a tudat és az alvás tudat nem történik meg.
De nem szabad elfelejteni, hogy nem csak befolyásolja a tudat a test, hanem a test is az elmére. Ie míg a tudat él a szervezetben, akkor kénytelen elfogadni a feltételeket diktált a szervezetben, mert a tudat az élet két világban egyszerre.
A sűrű anyag világában, hogy A test és a természetes finom világot - a világ a gondolatok, érzések, stb És ettől a finom világot ez szabályozza az élet a szervezetben.
Nehéz megérteni, de az írások azt mondják, így csak azt kell elfogadni, majd idővel jönnek és betekintést, és tudatában ennek.
Egy egyszerű példa. Ébredünk, és azt mondják, hogy nem láttunk álmok.
De van egy - az egyetlen, aki azt mondta, hogy nem láttunk álmok.
Ki ez - ez tudat. És míg én magamat test, Isten alszik bennem, és várja, és amikor dozreyu felhívta a figyelmet az istenségét, azaz Felébredek. Ébredjen egy álom ezen a világon, és ez azt jelenti, hogy felébredjen Isten. És mégis életem ebben a világban uralkodik a PA.
De a legérdekesebb az, hogy ugyanaz a tudat, hogy lényegében az Isten elrejti Isten engem, mert a szervezetben úgy összpontosított, hogy a test. Ezért ez tesz engem magamat szervezetben. Ennek oka, hogy néhány rejtélyes játék Isten elkezdett velem ember.
De Isten nem összekeverni az emberi én. NO. Ezt azért teszi, hogy mutassa meg, hogy nem vagyok az elme. Hogy én vagyok az Isten fia egyáltalán nem zavarják mindenféle találmányok, hogy bánom, és így tovább. Elvégre férfi vagyok az Isten fia. És így azt kell szokni a gondolathoz, hogy én vagyok az Isten.
De míg az elme munkálkodik bennem, és ő tartja magát leginkább, és engedelmeskedik neki, amíg Isten alszik, aki - úgy kell eljárnia, aki - ez legyen a fő.
Így élünk Isten, az elme, én férfi vagyok. Amíg Isten alszik, az elme vezet engem az életben, és a tudás megszerzésére számomra megtapasztalni.
És amint a pénz-box tele lesz a tudás, az Isten felébred, vagy inkább felébredek Istent. Ez lesz a megvalósítás.
Ezen és a végén én megtestesülése.

Kapcsolódó cikkek