3 Engine

Spread a alkatrészlistát a felújítás VK45DE motor az eredeti számot.
Gyűrűk és fül megnevezést.
Az alábbi lista a számok az eredeti motor, hanem egy lista alkatrészek cseréje bármikor kapitalki teljes diagnosztizált csak a boncolás után.

Listája szükséges tárgyakat az én esetemben, javítás nélkül kolevala egység és a végén a poszt.

11220-CG200 Nissan Motor Párna

Fenox TSN22041 hűtőfolyadék hőmérséklete

üzemanyagszűrő
Masuma MPU-042 üzemanyag-szivattyú szűrő (tartály)

Görgők és övek. Ezeket a pozíciókat változtatni az eredeti jelentését nem lehet látni fogyóeszközök.
Neko 4PK950 Belt hasadék
Neko 6PK1940 öv bordás
Febest 0287-Y50 kormánymű öv görgő (rövidszénláncú feszítőtárcsa)
Febest 0287-J31Z felső feszítőgörgő (szivattyú és a kompresszor)

Ezeket a lemezeket karika tört.

Kit VK45DE fúvóka

Egy motor repedt párna, az eredeti tartalom megváltoztatása B / C Új költsége mintegy 6000 rubel. Párnák jobbra és balra egyaránt.
Felvettem mintás szétszerelés, 1-1, honnan jobbkezes Nissan Fuga VQ35DE. Az ár 1000 rubel.
UPD. Párna a FX35 és FX45 más. A csapok 35 vannak elrendezve ugyanazon a tengelyen.
On VK45DE csapok vannak elrendezve egymáshoz képest szögben 60”.

A legdrágább része ennek a dugattyúgyűrűk és a szivattyút. Szivattyú miatt változhat üvöltve csapágyak benne. A szivattyú nem összecsukható.
10k érdekében, hogy a gyűrű és a szivattyú, külön köszönet létezni, perezakazyval ezek, és nem csak a helyzet többször szállító kudarcok, lebegő megrendelések, megbízások változása nélkül két hét, az ár, a szivattyú állapot és egyéb AF közben újrarendezésből más szállítóktól származó megnövekedett . Teljes káosz, logisztikai központ költözött, létezik egy átmenet egy új rendelési rendszer, mivel a fellebbezés érkezése előtt AF egy hónap! Értékesítési iroda vezetők, az úton, hozzájárultak, szabályozott rend, vettem őket ebben a hónapban kifejezetten, türelmesen hallgatta végig káromkodás). Most, mint minden normalizálódott. Az árak az alkatrészek váltak messze a legnagyobb demokratikus.
Íme az árak az uniós Motors, az irodában, ami nem foglalt, lusta menni, sajnálom, ahogy a mondás tartja, „hogy tudom ezeket a dolgokat lenne Szocsiban)”


Rendezett kezdetben drágább létezni, érdekelt volt egy rövid ideig, az ígért vezetője. Ennek eredményeként, én túlfizetett tízezer rubelt egy hónap, és az autó emlékmű állt a másik a szolgáltatást.
Íme az árak léteznek.

És most az a kérdés, lesz maslosrach) Melyik márka, hogy töltse után kapitalki, 5W40, de mit?
Az eredeti nem azt már ezt a szemetet. 35 Skye a VQ25DD nemrég öntött Motul, nem eszik egyáltalán. Ezt megelőzően ég öntjük Zic, Liqui Moly eszik egy kicsit. Ki, mit olaj megy 45 Finike?

Kapcsolódó cikkek